Vereniging 'AV Sparta' op 'Hemelvaartwedstrijd voor pupillen'

Prijzen

Mandeya Wahabu
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1040 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   16,02
  • Verspringen   3,04
Mandeya Wahabu
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:16,92
Giselle Katerborg
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 828 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   15,11
  • Verspringen   2,50

Hoogtepunten

Siem Dagevos JPA2 1000m
  • 3:37,41
  • Johanna Burchett MPA1 60m
  • 9,92
  • Charissa Boeters MPA2 Hoog
  • 1,15
  • Inayah Hitzert MPB 40m
  • 7,11
  • Timo Eilers JPA2 60m
  • 9,89
  • Bryan Duff JPA2 60m
  • 8,41
  • Charissa Boeters MPA2 60m
  • 9,57
  • Angelo de Nooijer JPA2 60m
  • 8,74
  • Amber Steijn MPC 40m
  • 7,27
  • Jim van Enk JPA2 60m
  • 9,70
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    7 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 9,97 6,13 3,56 1327
    10 Alain Strik AV Sparta 10,10 5,04 3,42 1209
    11 Friedrich Psoch AV Sparta 10,64 5,16 3,29 1114
    12 Pablo Aguilera AV Sparta 10,76 4,95 3,22 1069
    14 Sven van der Plas AV Sparta 10,34 4,69 2,71 1007
    15 Finn de Vries AV Sparta 10,61 4,41 2,78 964
    16 Brend Goosen AV Sparta 10,90 4,00 2,71 880
    17 Jaro van der Lugt AV Sparta DNS DNS DNS 0
    17 Jaythan Zink AV Sparta DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    6 Pablo Aguilera AV Sparta 4:02,24 ---
    8 Finn de Vries AV Sparta 4:04,69 ---
    11 Alain Strik AV Sparta 4:15,29 4:09,36
    12 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 4:24,33 ---
    13 Sven van der Plas AV Sparta 4:26,44 ---
    14 Friedrich Psoch AV Sparta 4:27,91 ---
    16 Brend Goosen AV Sparta 4:56,72 ---
    Jaro van der Lugt AV Sparta DNS ---
    Jaythan Zink AV Sparta DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Timo Eilers AV Sparta 9,89 6,71 1,10 1360
    6 Ties Commandeur AV Sparta 10,04 6,25 1,15 1345
    7 Jim van Enk AV Sparta 9,70 6,46 1,05 1339
    10 Alexander Auer AV Sparta 10,32 5,75 1,10 1236
    12 Coen Veldmeijer AV Sparta 10,17 4,86 1,10 1200
    13 Siem Dagevos AV Sparta 10,27 6,10 1,00 1192
    14 Joshua van Rijssel AV Sparta 10,57 6,07 1,00 1147
    15 Angelo de Nooijer AV Sparta 8,74 6,37 DNS 1129
    16 Euan Boskamp AV Sparta 10,86 5,50 0,95 1036
    17 Daan ten Hoopen AV Sparta 11,71 5,46 0,95 932
    18 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta DNS 7,31 1,10 899
    19 Bryan Duff AV Sparta 8,41 DNS DNS 768
    20 Noussair ...ed-Lahcen AV Sparta DNS DNS DNS 0
    22 Nabil Ahraoui AV Sparta DNS DNS DNS 0
    24 Robin van Kempen AV Sparta DNS DNS DNS 0
    24 Dinand Vis AV Sparta DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    5 Siem Dagevos AV Sparta 3:37,41 ---
    8 Alexander Auer AV Sparta 4:06,39 ---
    9 Ties Commandeur AV Sparta 4:07,45 ---
    11 Jim van Enk AV Sparta 4:11,31 ---
    12 Angelo de Nooijer AV Sparta 4:15,44 ---
    13 Euan Boskamp AV Sparta 4:19,48 ---
    14 Timo Eilers AV Sparta 4:20,41 ---
    15 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 4:37,39 ---
    15 Coen Veldmeijer AV Sparta 4:37,39 ---
    17 Daan ten Hoopen AV Sparta 4:45,43 ---
    18 Joshua van Rijssel AV Sparta 4:48,08 ---
    Bryan Duff AV Sparta DNS ---
    Dinand Vis AV Sparta DNS ---
    Noussair ...ed-Lahcen AV Sparta DNS ---
    Nabil Ahraoui AV Sparta DNS ---
    Robin van Kempen AV Sparta DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    17 Daan van Buuren AV Sparta 7,74 3,50 0,95 939
    18 Olivier Hol AV Sparta 7,61 3,40 0,85 881
    21 Felix Rademaker AV Sparta 8,21 3,52 0,85 787
    22 Vincent Bijl AV Sparta 8,51 2,22 0,75 551
    23 Sieme Jansen AV Sparta DNS DNS DNS 0
    23 Thijm Vording AV Sparta DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    14 Daan van Buuren AV Sparta 4:17,77 ---
    15 Olivier Hol AV Sparta 4:19,80 ---
    18 Felix Rademaker AV Sparta 4:46,27 ---
    19 Vincent Bijl AV Sparta 4:48,17 ---
    Thijm Vording AV Sparta DNS ---
    Sieme Jansen AV Sparta DNS ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    10 Glensy Bonofacia AV Sparta 7,84 20,85 3,02 1036
    12 Diego Westendorp AV Sparta 7,87 22,18 2,75 995
    13 Hidde Commandeur AV Sparta 8,33 30,47 2,41 954
    15 Vincent Tanis AV Sparta 8,05 15,72 2,41 803
    16 Abdul Rahim Khan AV Sparta 8,51 14,57 2,50 730
    20 Abdul Karim Zaaj AV Sparta DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    9 Diego Westendorp AV Sparta 2:20,31 ---
    12 Hidde Commandeur AV Sparta 2:30,91 ---
    14 Glensy Bonofacia AV Sparta 2:43,74 ---
    15 Vincent Tanis AV Sparta 2:49,87 ---
    18 Abdul Rahim Khan AV Sparta 2:53,69 ---
    Abdul Karim Zaaj AV Sparta DNF ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Mandeya Wahabu AV Sparta 7,46 16,02 3,04 1040
    5 Owen Eilers AV Sparta 8,36 13,55 2,72 779
    6 Rik Faber AV Sparta 7,85 8,15 2,57 730
    7 Loek Griffioen AV Sparta 8,81 10,18 2,23 553
    8 Kyano Nederpel AV Sparta DNS 11,94 2,65 437
    10 Xedean Martis AV Sparta 9,80 5,00 1,78 219
    12 Thierry Principaal AV Sparta DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Mandeya Wahabu AV Sparta 2:16,92 ---
    4 Rik Faber AV Sparta 2:31,65 ---
    5 Loek Griffioen AV Sparta 2:40,53 ---
    Owen Eilers AV Sparta DNF ---
    Xedean Martis AV Sparta DNF ---
    Kyano Nederpel AV Sparta DNF ---
    Thierry Principaal AV Sparta DNF ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    7 Johanna Burchett AV Sparta 9,92 4,73 3,46 1223
    9 Lilly van Bunge AV Sparta 10,55 5,28 3,08 1092
    12 Dewina Holstein AV Sparta 10,49 4,79 2,81 1013
    13 Silke Kroeze AV Sparta 11,67 3,73 2,98 821
    14 Dilsahnur Özata AV Sparta DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    6 Lilly van Bunge AV Sparta 4:05,77 ---
    7 Johanna Burchett AV Sparta 4:10,15 ---
    9 Dewina Holstein AV Sparta 4:21,70 4:18,18
    10 Silke Kroeze AV Sparta 4:38,46 ---
    Dilsahnur Özata AV Sparta DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Charissa Boeters AV Sparta 9,57 5,84 1,15 1395
    14 Basma Touzani AV Sparta 10,99 5,36 1,05 1084
    16 Fenna Boers AV Sparta 10,27 3,99 1,00 1049
    17 Mounia Ahraoui AV Sparta 12,09 5,84 0,90 877
    18 Milou Bastian AV Sparta 10,56 3,51 0,85 860


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    9 Charissa Boeters AV Sparta 4:10,46 ---
    13 Basma Touzani AV Sparta 4:28,22 ---
    14 Milou Bastian AV Sparta 4:36,30 ---
    16 Fenna Boers AV Sparta 4:47,20 ---
    Mounia Ahraoui AV Sparta DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    7 Inayah Hitzert AV Sparta 7,11 4,61 0,95 1147
    9 Alysia Kardol AV Sparta 7,52 4,20 0,90 997
    11 Ciska Waasdorp AV Sparta 7,91 3,93 0,90 906
    12 Pippa Daamen AV Sparta 8,41 3,18 0,75 655
    13 Emily Zuiderwijk AV Sparta DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    8 Ciska Waasdorp AV Sparta 4:39,14 ---
    9 Alysia Kardol AV Sparta 4:45,96 ---
    Inayah Hitzert AV Sparta DNS ---
    Emily Zuiderwijk AV Sparta DNF ---
    Pippa Daamen AV Sparta DNF ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Amber Steijn AV Sparta 7,27 12,58 2,67 947
    12 Milou Heurter AV Sparta 7,96 12,90 2,90 870
    13 Saar van Rossum AV Sparta 7,58 13,23 2,50 863
    14 Eliza van Velthoven AV Sparta 8,07 12,94 2,73 817
    17 Anna Ibrahim AV Sparta 7,98 11,28 2,70 796
    18 Nyncke Trinthamer AV Sparta 8,06 11,84 2,68 790
    19 Fycke Trinthamer AV Sparta 8,05 12,53 2,54 775
    20 Nina de Neef AV Sparta 8,35 14,44 2,44 740
    21 Isabel Stanton AV Sparta 8,84 8,72 2,40 553
    22 Farah Saidi AV Sparta DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    4 Nyncke Trinthamer AV Sparta 2:18,43 ---
    6 Milou Heurter AV Sparta 2:21,70 ---
    8 Amber Steijn AV Sparta 2:25,96 ---
    11 Anna Ibrahim AV Sparta 2:28,49 ---
    12 Fycke Trinthamer AV Sparta 2:29,11 ---
    13 Eliza van Velthoven AV Sparta 2:30,32 ---
    16 Saar van Rossum AV Sparta 2:32,76 ---
    20 Isabel Stanton AV Sparta 2:53,47 ---
    Farah Saidi AV Sparta DNS ---
    Nina de Neef AV Sparta DNS ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Giselle Katerborg AV Sparta 7,95 15,11 2,50 828
    7 Danira Reis AV Sparta 8,94 12,68 2,16 568
    9 Milou Röder AV Sparta 10,01 9,54 2,11 369
    10 Jena Goosen AV Sparta 9,47 4,05 2,25 324


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    6 Danira Reis AV Sparta 2:56,81 ---
    7 Giselle Katerborg AV Sparta 2:59,77 ---
    8 Jena Goosen AV Sparta 3:02,71 ---
    9 Milou Röder AV Sparta 3:04,25 ---