Vereniging 'AV Sparta' op 'Hemelvaartwedstrijd voor pupillen'

Prijzen

Mandeya Wahabu
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1040 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   16,02
  • Verspringen   3,04
Mandeya Wahabu
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:16,92
Giselle Katerborg
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 828 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   15,11
  • Verspringen   2,50

Hoogtepunten

Johanna Burchett MPA1 60m
  • 9,92
  • Siem Dagevos JPA2 1000m
  • 3:37,41
  • Inayah Hitzert MPB 40m
  • 7,11
  • Amber Steijn MPC 40m
  • 7,27
  • Timo Eilers JPA2 60m
  • 9,89
  • Bryan Duff JPA2 60m
  • 8,41
  • Jim van Enk JPA2 60m
  • 9,70
  • Charissa Boeters MPA2 60m
  • 9,57
  • Angelo de Nooijer JPA2 60m
  • 8,74
  • Charissa Boeters MPA2 Hoog
  • 1,15
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    7 Dominique ...ou Bouene 9,97 6,13 3,56 1327
    10 Alain Strik 10,10 5,04 3,42 1209
    11 Friedrich Psoch 10,64 5,16 3,29 1114
    12 Pablo Aguilera 10,76 4,95 3,22 1069
    14 Sven van der Plas 10,34 4,69 2,71 1007
    15 Finn de Vries 10,61 4,41 2,78 964
    16 Brend Goosen 10,90 4,00 2,71 880
    17 Jaro van der Lugt DNS DNS DNS 0
    17 Jaythan Zink DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Pablo Aguilera 4:02,24 ---
    8 Finn de Vries 4:04,69 ---
    11 Alain Strik 4:15,29 4:09,36
    12 Dominique ...ou Bouene 4:24,33 ---
    13 Sven van der Plas 4:26,44 ---
    14 Friedrich Psoch 4:27,91 ---
    16 Brend Goosen 4:56,72 ---
    Jaro van der Lugt DNS ---
    Jaythan Zink DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Timo Eilers 9,89 6,71 1,10 1360
    6 Ties Commandeur 10,04 6,25 1,15 1345
    7 Jim van Enk 9,70 6,46 1,05 1339
    10 Alexander Auer 10,32 5,75 1,10 1236
    12 Coen Veldmeijer 10,17 4,86 1,10 1200
    13 Siem Dagevos 10,27 6,10 1,00 1192
    14 Joshua van Rijssel 10,57 6,07 1,00 1147
    15 Angelo de Nooijer 8,74 6,37 DNS 1129
    16 Euan Boskamp 10,86 5,50 0,95 1036
    17 Daan ten Hoopen 11,71 5,46 0,95 932
    18 Beni Bank...i Mbuangi DNS 7,31 1,10 899
    19 Bryan Duff 8,41 DNS DNS 768
    20 Noussair ...ed-Lahcen DNS DNS DNS 0
    22 Nabil Ahraoui DNS DNS DNS 0
    24 Robin van Kempen DNS DNS DNS 0
    24 Dinand Vis DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Siem Dagevos 3:37,41 ---
    8 Alexander Auer 4:06,39 ---
    9 Ties Commandeur 4:07,45 ---
    11 Jim van Enk 4:11,31 ---
    12 Angelo de Nooijer 4:15,44 ---
    13 Euan Boskamp 4:19,48 ---
    14 Timo Eilers 4:20,41 ---
    15 Beni Bank...i Mbuangi 4:37,39 ---
    15 Coen Veldmeijer 4:37,39 ---
    17 Daan ten Hoopen 4:45,43 ---
    18 Joshua van Rijssel 4:48,08 ---
    Bryan Duff DNS ---
    Dinand Vis DNS ---
    Noussair ...ed-Lahcen DNS ---
    Nabil Ahraoui DNS ---
    Robin van Kempen DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    17 Daan van Buuren 7,74 3,50 0,95 939
    18 Olivier Hol 7,61 3,40 0,85 881
    21 Felix Rademaker 8,21 3,52 0,85 787
    22 Vincent Bijl 8,51 2,22 0,75 551
    23 Sieme Jansen DNS DNS DNS 0
    23 Thijm Vording DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    14 Daan van Buuren 4:17,77 ---
    15 Olivier Hol 4:19,80 ---
    18 Felix Rademaker 4:46,27 ---
    19 Vincent Bijl 4:48,17 ---
    Thijm Vording DNS ---
    Sieme Jansen DNS ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    10 Glensy Bonofacia 7,84 20,85 3,02 1036
    12 Diego Westendorp 7,87 22,18 2,75 995
    13 Hidde Commandeur 8,33 30,47 2,41 954
    15 Vincent Tanis 8,05 15,72 2,41 803
    16 Abdul Rahim Khan 8,51 14,57 2,50 730
    20 Abdul Karim Zaaj DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Diego Westendorp 2:20,31 ---
    12 Hidde Commandeur 2:30,91 ---
    14 Glensy Bonofacia 2:43,74 ---
    15 Vincent Tanis 2:49,87 ---
    18 Abdul Rahim Khan 2:53,69 ---
    Abdul Karim Zaaj DNF ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Mandeya Wahabu 7,46 16,02 3,04 1040
    5 Owen Eilers 8,36 13,55 2,72 779
    6 Rik Faber 7,85 8,15 2,57 730
    7 Loek Griffioen 8,81 10,18 2,23 553
    8 Kyano Nederpel DNS 11,94 2,65 437
    10 Xedean Martis 9,80 5,00 1,78 219
    12 Thierry Principaal DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Mandeya Wahabu 2:16,92 ---
    4 Rik Faber 2:31,65 ---
    5 Loek Griffioen 2:40,53 ---
    Owen Eilers DNF ---
    Xedean Martis DNF ---
    Kyano Nederpel DNF ---
    Thierry Principaal DNF ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    7 Johanna Burchett 9,92 4,73 3,46 1223
    9 Lilly van Bunge 10,55 5,28 3,08 1092
    12 Dewina Holstein 10,49 4,79 2,81 1013
    13 Silke Kroeze 11,67 3,73 2,98 821
    14 Dilsahnur Özata DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Lilly van Bunge 4:05,77 ---
    7 Johanna Burchett 4:10,15 ---
    9 Dewina Holstein 4:21,70 4:18,18
    10 Silke Kroeze 4:38,46 ---
    Dilsahnur Özata DNS ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Charissa Boeters 9,57 5,84 1,15 1395
    14 Basma Touzani 10,99 5,36 1,05 1084
    16 Fenna Boers 10,27 3,99 1,00 1049
    17 Mounia Ahraoui 12,09 5,84 0,90 877
    18 Milou Bastian 10,56 3,51 0,85 860


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Charissa Boeters 4:10,46 ---
    13 Basma Touzani 4:28,22 ---
    14 Milou Bastian 4:36,30 ---
    16 Fenna Boers 4:47,20 ---
    Mounia Ahraoui DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    7 Inayah Hitzert 7,11 4,61 0,95 1147
    9 Alysia Kardol 7,52 4,20 0,90 997
    11 Ciska Waasdorp 7,91 3,93 0,90 906
    12 Pippa Daamen 8,41 3,18 0,75 655
    13 Emily Zuiderwijk DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Ciska Waasdorp 4:39,14 ---
    9 Alysia Kardol 4:45,96 ---
    Inayah Hitzert DNS ---
    Emily Zuiderwijk DNF ---
    Pippa Daamen DNF ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Amber Steijn 7,27 12,58 2,67 947
    12 Milou Heurter 7,96 12,90 2,90 870
    13 Saar van Rossum 7,58 13,23 2,50 863
    14 Eliza van Velthoven 8,07 12,94 2,73 817
    17 Anna Ibrahim 7,98 11,28 2,70 796
    18 Nyncke Trinthamer 8,06 11,84 2,68 790
    19 Fycke Trinthamer 8,05 12,53 2,54 775
    20 Nina de Neef 8,35 14,44 2,44 740
    21 Isabel Stanton 8,84 8,72 2,40 553
    22 Farah Saidi DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Nyncke Trinthamer 2:18,43 ---
    6 Milou Heurter 2:21,70 ---
    8 Amber Steijn 2:25,96 ---
    11 Anna Ibrahim 2:28,49 ---
    12 Fycke Trinthamer 2:29,11 ---
    13 Eliza van Velthoven 2:30,32 ---
    16 Saar van Rossum 2:32,76 ---
    20 Isabel Stanton 2:53,47 ---
    Farah Saidi DNS ---
    Nina de Neef DNS ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Giselle Katerborg 7,95 15,11 2,50 828
    7 Danira Reis 8,94 12,68 2,16 568
    9 Milou Röder 10,01 9,54 2,11 369
    10 Jena Goosen 9,47 4,05 2,25 324


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Danira Reis 2:56,81 ---
    7 Giselle Katerborg 2:59,77 ---
    8 Jena Goosen 3:02,71 ---
    9 Milou Röder 3:04,25 ---