Vereniging 'KAV Holland' op 'Oefenwedstrijd KAV Holland & AV Haarlem'

Prijzen

Niels Lambers
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1387 punten
  • 100 meter   12,2
  • Kogelstoten   10,23
  • Verspringen   4,98
Martijn Hoogewerf
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1263 punten
  • 100 meter   DNS
  • Kogelstoten   12,99
  • Verspringen   5,97
Martijn Hoogewerf
  • Jongens Junior A - 300m - 37,41
Niels Lambers
  • Jongens Junior A - 300m - 42,06
Sil Negenman
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1992 punten
  • 100 meter   11,5
  • Kogelstoten   12,05
  • Verspringen   6,44
Delano De Oliveira Marreiros
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1514 punten
  • 100 meter   12,4
  • Kogelstoten   9,56
  • Verspringen   5,86
Mika Taag
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1466 punten
  • 100 meter   12,2
  • Kogelstoten   9,51
  • Verspringen   5,55
Mika Taag
  • Jongens Junior B - 300m - 39,20
Tijn Pronk
  • Jongens Junior B - 600m - 1:32,83
Roy van der Meer
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1506 punten
  • 100 meter   13,4
  • Kogelstoten   6,76
  • Verspringen   4,56
Michel Laanbroek
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1404 punten
  • 100 meter   13,8
  • Kogelstoten   7,22
  • Verspringen   4,20
Christiaan Zandstra
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1224 punten
  • 80 meter   12,0
  • Kogelstoten   7,05
  • Verspringen   3,85
Floris van Campen
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1402 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten   5,54
  • Verspringen   3,90
Tom Knapen
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1349 punten
  • 60 meter   10,2
  • Kogelstoten   7,05
  • Verspringen   3,57
Hugo Gabel
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1336 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten   7,26
  • Verspringen   3,36
Borre van der Kleij
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1098 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   20,80
  • Verspringen   3,21
Boet van Houten
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1030 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   20,04
  • Verspringen   2,90
Stefan Wielemaker
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 895 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   12,48
  • Verspringen   2,93
Bima Poeze
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 857 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   13,69
  • Verspringen   2,73
Siebe van der Wal
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 434 punten
  • 40 meter   9,1
  • Balwerpen   8,46
  • Verspringen   1,97
Judith Endstra
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1775 punten
  • 100 meter   12,9
  • Kogelstoten   7,42
  • Verspringen   5,19
Nienke Veerkamp
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1220 punten
  • 100 meter   15,0
  • Kogelstoten   9,80
  • Verspringen   3,72
Judith Endstra
  • Meisjes Junior A - 150m - 19,56
Sofia Bouwmeester
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1224 punten
  • 100 meter   14,2
  • Kogelstoten   6,79
  • Verspringen   4,03
Joyce van Kan
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1136 punten
  • 100 meter   13,4
  • Kogelstoten   8,45
  • Verspringen   DNS
Tessa Kwadijk
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1120 punten
  • 100 meter   15,0
  • Kogelstoten   7,13
  • Verspringen   4,00
Sam Pronk
  • Meisjes Junior B - 600m - 1:59,40
Robina Negenman
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1877 punten
  • 80 meter   10,8
  • Kogelstoten   10,63
  • Verspringen   5,24
Rosalie Breems
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1777 punten
  • 80 meter   10,7
  • Kogelstoten   8,68
  • Verspringen   5,09
Nikki Taag
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1610 punten
  • 80 meter   11,1
  • Kogelstoten   8,18
  • Verspringen   4,76
Rochelle Negenman
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1434 punten
  • 60 meter   9,1
  • Kogelstoten   8,80
  • Verspringen   4,06
Eva Hoogewerf
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1392 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten   9,15
  • Verspringen   3,95
Nigella Negenman
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1483 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten   7,22
  • Verspringen   3,60
Madelief van der Meulen
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1462 punten
  • 60 meter   9,8
  • Kogelstoten   7,03
  • Verspringen   3,82
Cato Van der Meulen
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1242 punten
  • 60 meter   10,4
  • Kogelstoten   5,82
  • Verspringen   3,53
Larissa Mulders
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 943 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   11,81
  • Verspringen   2,86
Keke Berendse
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 938 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   15,00
  • Verspringen   2,89
Linde Burmann
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 872 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   13,30
  • Verspringen   2,73
Noemi Janssen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 697 punten
  • 40 meter   8,5
  • Balwerpen   10,53
  • Verspringen   2,65
Sanne Rupert
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 524 punten
  • 40 meter   9,3
  • Balwerpen   11,91
  • Verspringen   2,23
Amber Omlo
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 400 punten
  • 40 meter   9,5
  • Balwerpen   7,19
  • Verspringen   2,22
Sophie Joore
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 640 punten
  • 40 meter   8,7
  • Balwerpen   9,92
  • Verspringen   2,56
Isa Gols
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 312 punten
  • 40 meter   9,5
  • Balwerpen   5,87
  • Verspringen   1,92

Hoogtepunten

Robina Negenman MJC 80m
  • 10,77
  • Robina Negenman MJC Ver
  • 5,24
  • Judith Endstra MJA 100m
  • 12,82
  • Sil Negenman JJB Kogel
  • 12,05
  • Rosalie Breems MJC 80m
  • 10,63
  • Sil Negenman JJB 100m
  • 11,50
  • Sil Negenman JJB Ver
  • 6,44
  • Martijn Hoogewerf JJA Kogel
  • 12,99
  • Roy van der Meer JJC 100m
  • 13,32
  • Joyce van Kan MJB 100m
  • 13,36
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100mKogelVerPunten totaal
    1 Niels Lambers 12,18 10,23 4,98 1387
    2 Martijn Hoogewerf DNS 12,99 5,97 1263


    Jongens Junior A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Martijn Hoogewerf 37,41 ---
    2 Niels Lambers 42,06 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100mKogelVerPunten totaal
    1 Sil Negenman 11,50 12,05 6,44 1992
    2 Delano De ...Marreiros 12,34 9,56 5,86 1514
    3 Mika Taag 12,20 9,51 5,55 1466
    4 Boris Hoogervorst 12,41 9,54 5,51 1418
    5 Maarten Quaars 12,69 10,28 5,45 1407
    6 Tijn Pronk 12,51 8,02 5,61 1303
    7 Luuk Meesters 12,44 9,20 5,09 1287
    8 Silvan Wolff 12,86 7,89 5,02 1089
    9 Sjoerd van der Sel 13,28 7,66 5,22 1046
    10 Joep Noordhoek 13,71 8,84 5,09 1039
    11 Renger Borsboom 13,53 6,65 4,79 811


    Jongens Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Sjoerd van der Sel DNS ---


    Jongens Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Mika Taag 39,20 ---


    Jongens Junior B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tijn Pronk 1:32,83 ---
    Sjoerd van der Sel DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JJB/JJA KAV KAV Holland - JJB 4 30,81 1


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100mKogelVerPunten totaal
    1 Roy van der Meer 13,32 6,76 4,56 1506
    3 Michel Laanbroek 13,73 7,22 4,20 1404
    5 Rik Apeldoorn 14,90 6,65 3,91 1173
    6 Martijn van de Laar 15,80 4,64 3,61 891


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JC Haarlem 1 AV Haarlem - JJC 4 38,21 1


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80mKogelVerPunten totaal
    2 Christiaan Zandstra 12,00 7,05 3,85 1224
    4 Daniel Sleiman 11,75 6,39 3,49 1149
    7 Joris Mens 12,15 5,90 3,66 1097
    8 Noah Oling 12,09 5,72 3,54 1069
    9 Jules Roelfsema 12,10 5,92 3,47 1067
    10 Adriaan Fornerod 12,57 6,34 3,44 1025
    13 Loïc Gonton 13,57 4,99 3,44 821
    14 Sid van Houten 13,36 5,19 3,12 794
    17 Rutger van de Laar 13,40 4,18 3,05 705
    18 Ole de Jong 14,28 5,13 3,10 690
    19 Willem van Leeuwen 14,23 4,76 3,10 670
    22 Béla Federer 15,12 5,05 2,68 524
    23 Jonathan Winkel 15,89 4,45 3,21 524
    25 Bram APELDOORN 16,70 3,20 2,54 231


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Legends AV Haarlem - JJD 4 36,55 4
    2 JJD jongens - JJD 4 37,67 3
    3 Calve holland KAV Holland - JJD 4 37,92 2
    4 JD Haarlem 2 AV Haarlem - JJD 4 41,62 1


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Floris van Campen 9,69 5,54 3,90 1402
    2 Tom Knapen 10,19 7,05 3,57 1349
    3 Hugo Gabel 10,08 7,26 3,36 1336
    4 Levi Ravelli 9,77 5,82 3,47 1321
    5 Sil De Ruiter 10,34 6,71 3,25 1244
    6 Jilling van Stek 10,54 6,16 3,38 1209
    9 Kalle Brouwer 11,03 3,98 3,67 1055
    10 Julien Janssen 11,14 5,42 3,11 1030
    13 Stijn van der Aart 11,30 4,03 3,03 897
    14 Teun van Leeuwen 11,03 3,75 2,93 889
    16 Petran Dijk 12,01 4,36 2,16 667
    17 Jan Kanters 15,30 3,05 2,61 432


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team Churandy Martina KAV Holland - JPA 4 40,72 424
    2 JPA Holland KAV Holland - JPA 4 41,80 386
    3 The Cheeta's AV Haarlem - JPA 4 42,37 367


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Borre van der Kleij 7,71 20,80 3,21 1098
    3 Boet van Houten 7,68 20,04 2,90 1030
    4 Julius Heinsius 7,49 14,47 3,12 1025
    6 Luca Zwart 7,81 19,18 2,74 963
    7 Yannick Veldt 7,81 17,76 2,76 946
    8 Jelte Van Vught 7,89 17,94 2,79 941
    9 Koen Federer 7,97 15,42 2,53 836
    10 Tobias Wijers 8,20 14,45 2,54 784
    11 Timo van der Wal 8,10 14,11 2,32 750


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPC/JPB Haarlem AV Haarlem - JPB 4 49,16 174


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Stefan Wielemaker 7,80 12,48 2,93 895
    2 Bima Poeze 7,91 13,69 2,73 857
    5 Cesar Van Zundert 8,55 10,06 2,31 605
    6 Kobe Dijkema 8,57 8,58 2,42 593
    7 Michaël Winkel 8,64 9,21 2,11 533
    8 Steijn Gabel 9,26 7,67 2,02 398


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPC/JPB Holland KAV Holland - JPC 4 43,97 316


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Siebe van der Wal 9,04 8,46 1,97 434


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100mKogelVerPunten totaal
    1 Judith Endstra 12,82 7,42 5,19 1775
    3 Nienke Veerkamp 14,99 9,80 3,72 1220
    6 Marieke Mul DNS 8,80 DNS 451


    Meisjes Junior A - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Judith Endstra 19,56 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100mKogelVerPunten totaal
    1 Sofia Bouwmeester 14,11 6,79 4,03 1224
    2 Joyce van Kan 13,36 8,45 DNS 1136
    3 Tessa Kwadijk 14,91 7,13 4,00 1120
    4 Yanika Einholz 14,23 9,93 DNS 1094
    5 Marit Visser 14,93 6,30 3,98 1060
    6 Puck Heerschop 15,10 7,11 3,61 1008
    7 Sam Pronk 15,49 6,20 3,71 920


    Meisjes Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Yanika Einholz DNS ---


    Meisjes Junior B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sam Pronk 1:59,40 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80mKogelVerPunten totaal
    1 Robina Negenman 10,77 10,63 5,24 1877
    2 Rosalie Breems 10,63 8,68 5,09 1777
    3 Nikki Taag 11,07 8,18 4,76 1610
    4 Julia Arlotti 11,22 9,92 4,38 1596
    5 Sarah van Ekeris 11,19 8,27 4,64 1571
    6 Fay Witte 11,41 7,88 4,75 1538
    8 Inez Bernard 12,68 7,27 3,66 1110
    9 Charlotte Veen 12,61 5,32 3,76 1020
    12 Charlotte van Acker DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MJC KAV KAV Holland - MJC 4 31,78 2
    2 Samengesteld - MJC 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    2 Rochelle Negenman 9,04 8,80 4,06 1434
    3 Eva Hoogewerf 9,25 9,15 3,95 1392
    4 Sophie van Ekeris 9,36 8,41 4,02 1348
    5 Sanne Munford 9,13 7,19 3,67 1252
    6 Mette Borsboom 9,55 7,41 3,77 1211
    7 Natalie van Mil 10,19 7,91 3,64 1111
    8 Annika ten Wolde 9,62 5,86 3,66 1086
    10 Lova van Mastrigt 9,70 5,11 3,89 1071
    11 Ella Hagendoorn 9,56 5,00 3,59 1026
    12 Fenne van der Kleij 10,20 6,67 3,27 966
    13 Eva Fels 10,66 6,28 3,25 874
    14 Yara Zandstra 10,62 6,22 3,15 856
    15 Tanimola Eijsvogels 9,81 4,76 2,97 845
    16 Lotte Gabel 10,60 5,82 3,19 842
    17 Mathilde Nabben 10,86 4,88 2,70 647
    18 Saskia Mens 13,59 6,47 2,15 383


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Cavia Holland KAV Holland - MJD 4 36,09 5
    2 MC/MD Haarlem AV Haarlem - MJD 4 36,51 4
    3 MJD KAV KAV Holland - MJD 4 36,58 3
    4 MJD KAV-2 KAV Holland - MJD 4 37,26 2
    5 MPA Holland 1 KAV Holland - MJD 4 39,56 1


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Nigella Negenman 9,45 7,22 3,60 1483
    2 Madelief v...er Meulen 9,78 7,03 3,82 1462
    3 Cato Van der Meulen 10,37 5,82 3,53 1242
    4 Feline Boissevain 10,28 5,07 3,43 1186
    5 Anouk Smit 10,44 5,72 3,29 1177
    7 Frederieke Kenter 9,84 4,83 2,92 1135
    8 Giulia Ouwens 10,19 4,60 3,12 1104
    9 Danielle Laanbroek 10,92 4,74 3,07 1004
    13 Veerle Zwart 11,22 3,00 2,74 765
    16 Rinny van Ispelen 12,14 2,97 2,33 576
    19 Anniek van Wees DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPA Holland 2 KAV Holland - MPA 4 39,16 482
    2 MPA Haarlem - MPA 4 39,82 457
    3 MPA Haarlem 2 AV Haarlem - MPA 4 43,67 326


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Larissa Mulders 7,41 11,81 2,86 943
    2 Keke Berendse 7,76 15,00 2,89 938
    3 Linde Burmann 7,79 13,30 2,73 872
    4 Elin Gols 8,00 10,83 2,91 827


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPB Haarlem AV Haarlem - MPB 4 48,94 180


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Noemi Janssen 8,45 10,53 2,65 697
    2 Sanne Rupert 9,28 11,91 2,23 524
    3 Amber Omlo 9,48 7,19 2,22 400


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 KAV MPC - 2 - MPC 4 53,68 73


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Sophie Joore 8,63 9,92 2,56 640
    2 Isa Gols 9,44 5,87 1,92 312


    Er bestaan nog geen estafette teams.