Vereniging 'AV Wijchen' op '3e Athletics Champs regio 18/19 [2015]'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Amber Buijs MPA1 Team 01 1050,00 15,1 3,50 11,50 0,80 3,05 163 84
Aukje Pijlman MPA2 Team 02 1275,00 15,0 4,50 17,00 DNS 2,90 180 84
Bart Verstraaten JPA1 Team 01 1225,00 13,9 5,50 19,00 1,00 3,45 246 246
Ciska Compier MPA1 Team 01 975,00 15,0 4,40 16,50 0,90 3,30 206 188
Eline Schapendonk MPA1 Team 05 1225,00 13,0 4,40 14,00 0,95 3,05 244 244
Eveline Schaaps MPA2 Team 02 1075,00 12,4 7,10 14,50 1,05 3,85 315 286
Ferdinand Sanders JPA1 Team 05 1175,00 13,7 4,50 14,00 0,95 3,20 204 173
Floor Poos MPA1 Team 05 1200,00 12,7 5,70 10,50 0,90 2,85 237 206
Ichelle Bos MPA2 Team 11 1275,00 11,8 6,20 23,00 1,00 3,70 353 353
Imme Lange JPA1 Team 05 1200,00 14,3 3,40 13,00 DNS 3,00 134 51
Iris de Vries MPA1 Team 09 1250,00 11,6 4,40 15,00 0,95 3,45 287 287
Isabel Eggenhuizen MPA1 Team 05 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Isis Maarse MPA2 Team 02 1125,00 12,8 6,50 16,00 1,05 3,65 302 302
Jonas van den Barg JPA2 Team 11 1375,00 10,8 6,90 24,50 1,15 3,85 368 368
Karlijn Adriaansen MPA2 Team 02 1375,00 11,5 5,70 16,50 1,10 3,80 355 355
Kim van Ringelestein MPA2 Team 02 DNS 12,8 5,00 15,00 1,05 3,35 238 238
Kim Patotzka MPA2 Team 11 1375,00 13,1 5,90 19,50 1,00 3,65 325 277
Kirsten Veenman MPA2 Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Lieke Haan MPA1 Team 01 1125,00 15,4 5,10 13,50 0,85 3,15 202 183
Liz Jacobs MPA2 Team 02 1100,00 11,3 5,10 16,50 1,10 3,90 325 325
Mariken Sanders MPA1 Team 09 1225,00 12,2 4,40 14,00 1,05 3,20 273 273
Marleen Venema MPA1 Team 01 1275,00 13,0 5,30 15,00 1,00 3,60 288 288
Mila Spelbrink MPA1 Team 05 DNS 13,4 DNS 9,50 0,85 DNS 94 43
Myrthe Verlaan MPA1 Team 09 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Myrthe Deurloo MPA2 Team 02 DNS 13,7 4,60 12,00 0,95 3,30 196 0
Paula Spoelman MPA1 Team 09 1300,00 13,1 4,60 15,00 1,05 3,30 276 276
Rick Wijnen JPA1 Team 09 1450,00 12,3 5,00 16,00 1,00 3,25 268 268
Robin Slutter MPA2 Team 11 1275,00 11,9 5,00 17,00 1,05 3,65 317 233
Sarah Botman MPA1 Team 05 1275,00 12,8 5,80 12,50 1,05 3,05 275 275
Silke Derks MPA1 Team 01 1225,00 13,5 3,90 14,00 0,85 2,80 212 149
Steven Janssen JPA2 Team 11 1300,00 11,8 6,20 24,50 1,10 3,90 332 332
Stijn Hormes JPA1 Team 01 1075,00 17,4 4,30 13,00 0,90 2,60 136 33
Tijs Vonk JPA2 Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tippi Visser MPA1 Team 09 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Wessel Eggink JPA2 Team 11 NM 11,5 5,80 23,00 1,05 3,50 265 166
Yannick Adam JPA1 Team 09 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 01 (Team-est) AV Wijchen - JPA1 7 DNS 0
1 Team 02 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 8 DNS 0
1 Team 03 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 11 DNS 0
1 Team 04 (Team-est) Climax - JPA2 11 DNS 0
1 Team 05 (Team-est) - JPA2 9 DNS 0
1 Team 06 (Team-est) Climax - JPA1 9 DNS 0
1 Team 08 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA1 10 DNS 0
1 Team 09 (Team-est) AV Wijchen - JPA1 7 DNS 0
1 Team 10 (Team-est) AV Pallas `67 - MPA1 10 DNS 0
1 Team 11 (Team-est) AV Wijchen - JPA2 7 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Aniek Horst MPC Team 17 8,0 DNS 9,3 10,50 13,50 0,70 290 238
Anna Spitzen MPC Team 21 8,0 650,00 10,8 7,50 8,50 0,65 221 0
Anne Moolenaar MPB Team 14 7,4 925,00 8,3 10,00 17,50 0,95 373 325
Bas Berning JPC Team 21 7,5 850,00 8,7 13,00 13,00 0,80 358 231
Brent Hormes JPC Team 17 8,5 775,00 10,0 7,50 13,00 0,75 241 97
Daan Schaaps JPMini Team 24 8,3 800,00 10,3 7,50 13,50 0,65 313 107
Erin Boschman MPB Team 14 8,8 775,00 9,0 11,50 10,00 0,80 253 113
Evy Wall MPMini Team 24 7,6 800,00 9,9 8,00 10,00 0,75 393 348
Floor van Mensink MPMini Team 24 8,9 775,00 11,2 7,50 6,00 0,65 252 106
Iris Huisman MPB Team 14 7,9 825,00 9,6 10,00 13,00 0,70 262 84
Iris Martens MPB Team 14 8,1 800,00 8,6 10,00 9,50 0,75 261 94
Isa van Swam MPC Team 17 7,9 875,00 9,0 10,00 9,50 0,85 362 362
Ise Bosmeier MPC Team 17 7,5 825,00 9,0 6,00 7,00 0,75 297 254
Joëlle Klaassen MPC Team 21 7,7 750,00 8,8 10,00 14,00 0,65 342 258
Jonne Lange MPMini Team 24 8,1 775,00 9,1 6,50 12,50 0,70 376 282
Jordy Botman JPMini Team 24 7,6 825,00 9,0 7,50 16,00 0,70 402 343
Julia Schaaps MPC Team 21 7,6 800,00 8,8 10,00 10,00 0,80 356 321
Julien Adam JPC Team 21 7,3 900,00 8,6 13,00 19,00 0,70 392 348
Lisa Dam MPC Team 17 8,5 775,00 10,3 5,00 7,50 0,65 206 44
Loek Derks JPC Team 17 9,8 750,00 12,1 7,00 5,50 0,45 107 0
Lotte Moolenaar MPC Team 21 7,1 900,00 8,7 12,00 13,00 0,70 419 419
Marit Huisman MPMini Team 24 8,5 725,00 10,2 7,00 10,00 0,70 308 67
Mats Roepman JPC Team 21 8,3 775,00 9,7 10,50 11,00 0,75 265 52
Maud Poos MPC Team 21 7,8 800,00 10,0 9,00 8,50 0,65 280 0
Miel Kromwijk JPB Team 14 8,0 775,00 8,6 14,00 17,00 0,70 289 125
Mila Hendriks MPB Team 14 7,3 775,00 8,6 11,50 12,50 0,80 311 276
Minke Keltjens MPB Team 14 7,2 875,00 8,7 11,00 7,50 0,90 316 191
Minke Reurings MPC Team 17 8,2 750,00 9,6 9,50 11,00 0,75 300 300
Niek van Gemert JPB Team 14 7,3 825,00 8,3 11,50 13,00 0,75 290 155
Nienke Graven MPMini Team 24 8,7 775,00 10,5 8,50 11,00 0,60 310 113
Norah de Kraker MPMini Team 24 7,7 775,00 9,4 6,50 10,50 0,70 370 227
Olaf Gijtenbeek JPMini Team 24 7,6 825,00 8,6 7,00 11,50 0,70 377 230
Romée Klaassen MPMini Team 24 8,4 725,00 10,8 6,50 10,50 0,75 307 78
Roos Buijs MPC Team 17 9,4 750,00 10,4 9,00 9,00 0,70 228 143
Siebe Broekstra JPC Team 21 7,2 925,00 8,3 10,50 15,50 0,75 377 321
Sofie Dam MPB Team 14 7,7 800,00 8,5 15,00 11,00 0,80 323 252
Sophie Rosbender MPC Team 17 8,2 725,00 9,1 8,50 10,00 0,65 275 196
Sverre Eggenhuizen JPC Team 17 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tess Balster MPMini Team 24 8,4 775,00 10,5 6,50 12,00 0,65 315 117
Tijn van Wijk JPB Team 14 8,1 875,00 8,6 12,00 9,50 0,80 267 103


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Team-est) AV Wijchen - JPB 10 DNS 0
1 Team 15 (Team-est) Climax - JPB 8 DNS 0
1 Team 16 (Team-est) Climax - JPB 7 DNS 0
1 Team 17 (Team-est) AV Wijchen - JPC 10 DNS 0
1 Team 18 (Team-est) Climax - JPC 7 DNS 0
1 Team 19 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 10 DNS 0
1 Team 20 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 10 DNS 0
1 Team 21 (Team-est) AV Wijchen - JPC 9 DNS 0
1 Team 22 (Team-est) - JPC 8 DNS 0
1 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 9 DNS 0
1 Team 24 (Team-est) AV Wijchen - JPMini 11 DNS 0