Vereniging 'AV Pallas `67' op '3e Athletics Champs regio 18/19 [2015]'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Brian Koops JPA1 Team 08 1300,00 11,9 4,20 20,50 0,85 3,05 244 146
Cailyn Meeuwisz MPA1 Team 10 1100,00 14,5 4,30 8,50 0,90 3,40 197 111
Carlijn Bodde MPA2 Team 03 1250,00 11,6 5,20 12,50 1,05 3,50 301 121
Casper Starren JPA1 Team 08 400,00 13,8 3,30 13,00 0,95 2,70 141 43
Christel Koops MPA2 Team 03 1125,00 15,0 4,60 12,00 0,85 2,80 184 0
Cuinn van Keulen JPA1 Team 08 1250,00 13,8 3,10 12,50 0,80 3,05 172 71
Daan Memelink JPA2 Team 03 1350,00 11,6 5,30 18,00 1,10 3,20 285 0
Daan Reefman JPA2 Team 03 1525,00 12,4 5,00 14,50 1,00 3,40 275 68
Esther Ros MPA1 Team 10 1225,00 12,9 4,80 13,00 0,90 3,60 261 217
Floor Olthof MPA2 Team 03 1325,00 11,5 4,80 15,50 1,10 3,50 324 195
Hester Moene MPA1 Team 10 1225,00 13,5 3,90 10,00 0,95 3,45 231 231
Hylke Everts JPA1 Team 08 1300,00 13,8 3,40 15,50 0,85 2,65 183 43
Imke den Breejen MPA1 Team 10 1075,00 15,2 3,90 9,50 0,85 2,80 161 0
Joeke Vroom MPA1 Team 10 1350,00 16,0 3,50 13,00 0,80 3,10 192 79
Josefine Ulfman MPA1 Team 10 1375,00 12,3 4,10 14,50 1,05 3,95 314 314
Kore Hengeveld MPA2 Team 03 1450,00 12,3 5,30 14,00 1,05 3,65 325 238
Krijn van Hofweegen JPA2 Team 03 1600,00 11,0 6,80 37,00 1,35 4,00 460 460
Luc de Graag JPA1 Team 08 1300,00 11,1 5,70 29,00 0,95 3,35 320 320
Lyske Gilissen MPA1 Team 10 1425,00 14,6 2,80 8,00 0,85 3,50 213 119
Niels Berghege JPA1 Team 08 1075,00 13,1 4,20 15,50 0,85 3,25 195 70
Noortje Bonten MPA1 Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Nora Mourits MPA1 Team 10 1100,00 13,1 4,80 15,50 1,00 3,70 269 241
Quinten Hofstad JPA2 Team 03 1475,00 11,5 6,20 26,00 1,15 3,90 366 240
Robbert-Ja... Gieslink JPA1 Team 08 1250,00 12,5 4,00 17,00 0,80 2,30 191 87
Sterre Wijnen MPA1 Team 10 1175,00 14,9 2,70 8,00 0,95 2,75 162 50
Stijn van Valkenburg JPA2 Team 03 1525,00 11,4 4,10 20,50 1,05 3,40 305 113
Thijs Messchendorp JPA1 Team 08 1125,00 13,5 5,00 19,50 0,90 2,80 207 119
Thom Bulte JPA1 Team 08 1250,00 12,9 4,80 19,00 1,00 3,35 250 212
Tomas IJzerman JPA2 Team 03 1200,00 11,2 5,80 25,50 1,10 3,70 323 130
Tula Frijters MPA2 Team 03 1450,00 11,1 8,40 19,50 1,10 3,85 420 420
Tycho Borm JPA1 Team 08 1250,00 12,7 5,60 21,50 0,95 3,65 274 236


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 01 (Team-est) AV Wijchen - JPA1 7 DNS 0
1 Team 02 (Team-est) AV Wijchen - MPA2 8 DNS 0
1 Team 03 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 11 DNS 0
1 Team 04 (Team-est) Climax - JPA2 11 DNS 0
1 Team 05 (Team-est) - JPA2 9 DNS 0
1 Team 06 (Team-est) Climax - JPA1 9 DNS 0
1 Team 08 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA1 10 DNS 0
1 Team 09 (Team-est) AV Wijchen - JPA1 7 DNS 0
1 Team 10 (Team-est) AV Pallas `67 - MPA1 10 DNS 0
1 Team 11 (Team-est) AV Wijchen - JPA2 7 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Ante Zijderveld JPB Team 19 8,0 800,00 8,8 9,00 12,50 0,80 247 0
Arwen Born MPMini Team 20 11,1 450,00 15,7 3,50 4,00 0,45 35 0
Chloé Smit MPC Team 20 8,1 850,00 8,9 7,00 14,00 0,75 334 334
Detmar Immerzeel JPMini Team 20 8,1 850,00 9,2 7,50 13,00 0,70 362 362
Elvira Claassens MPC Team 23 8,0 800,00 9,0 6,50 6,00 0,65 258 201
Fiona Kramer MPB Team 19 7,5 750,00 --- 8,50 14,50 0,85 240 172
Franka Kl...hesselink MPB Team 19 7,1 1000,00 8,2 8,00 12,00 0,80 336 212
Hanne Mourits MPC Team 20 8,3 875,00 9,4 8,50 9,50 0,70 301 301
Irene Ambachtsheer MPC Team 20 8,2 825,00 9,7 5,50 8,50 0,70 254 207
Jeroen van Geffen JPC Team 20 9,3 750,00 11,9 6,00 8,50 0,60 141 0
Kira van de Weg MPB Team 19 DNS DNS 8,6 DNS DNS DNS 92 55
Laura Lemstra MPC Team 23 7,7 725,00 9,9 6,00 9,50 0,70 258 233
Loesje van Hal MPC Team 20 8,4 725,00 9,5 7,00 10,00 0,65 246 246
Lucie Borm MPC Team 23 8,2 625,00 10,4 6,50 6,00 0,70 202 52
Marleen Blaauw MPC Team 23 8,4 725,00 11,3 6,50 7,50 0,65 198 85
Marlijn Moene MPMini Team 20 10,4 650,00 14,0 4,50 6,00 0,55 109 0
Milan de Bok JPB Team 19 7,5 1000,00 8,2 14,00 20,00 0,85 376 376
Nicole Ambachtsheer MPC Team 20 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Niels Messchendorp JPC Team 23 8,4 775,00 9,8 12,50 13,50 0,80 297 254
Nina Admiraal MPB Team 19 7,0 975,00 7,9 9,50 18,50 0,80 382 382
Rens Hooiveld JPB Team 19 7,5 800,00 8,5 12,50 19,00 0,85 323 231
Roeland van Rijn JPB Team 19 7,8 825,00 9,3 10,00 15,00 0,80 264 89
Ruben Lesschen JPC Team 23 7,4 750,00 9,2 8,50 9,50 0,75 274 240
Saro Doctor JPC Team 23 6,5 DNS DNS 17,00 25,50 DNS 326 326
Senne van de Weg MPC Team 23 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Silke Cornelissen MPB Team 19 7,8 825,00 9,3 8,00 9,00 0,85 256 104
Sjoerd van Schie JPC Team 20 9,3 750,00 10,9 9,50 11,00 0,70 204 83
Victor Starren JPC Team 23 7,6 850,00 9,8 6,50 8,00 0,80 258 213
Vlinder Karel MPB Team 19 7,6 825,00 9,0 9,50 11,00 0,75 273 147


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Team-est) AV Wijchen - JPB 10 DNS 0
1 Team 15 (Team-est) Climax - JPB 8 DNS 0
1 Team 16 (Team-est) Climax - JPB 7 DNS 0
1 Team 17 (Team-est) AV Wijchen - JPC 10 DNS 0
1 Team 18 (Team-est) Climax - JPC 7 DNS 0
1 Team 19 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 10 DNS 0
1 Team 20 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 10 DNS 0
1 Team 21 (Team-est) AV Wijchen - JPC 9 DNS 0
1 Team 22 (Team-est) - JPC 8 DNS 0
1 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 9 DNS 0
1 Team 24 (Team-est) AV Wijchen - JPMini 11 DNS 0