Vereniging 'AV De Gemzen' op 'Athletics Champ IJsseldelta'

Prijzen

Silke Wijnstok
  • Pupil A - Meerkamp - 342 punten
  • 60 meter   9,6
  • 60 meter horden   11,3
  • Slingeren   20,00
  • Vortexwerpen   24,00
  • Polsstokverspringen   2,80
Sanne Diender
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 395 punten
  • 40 meter horden   9,0
  • Medicienbalstoten   5,50
  • Vortexwerpen   14,50
  • Hoogspringen   0,80
  • Verspringen   2,35

Hoogtepunten

Timo Hanekamp JPB Vortex
  • 20,00
  • Sanne Diender MPMini M-bal
  • 5,50
  • Tygo Schoenman JPB M-bal
  • 5,70
  • Jacco Keizer JPC Hoog
  • 0,90
  • Flore Kroes MPMini 40mH
  • 8,6
  • Merijn Renshoff JPA2 60mH
  • 12,0
  • Silke Wijnstok MPA2 60m
  • 9,6
  • Jacco Keizer JPC M-bal
  • 4,70
  • Jorinde Nap MPC Hoog
  • 0,95
  • Mente Kommer MPMini 40mH
  • 8,5
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team 60m60mHSlingVortexPolsverPunten totaalTeam punten
    3 Silke Wijnstok MPA2 Team 03 9,6 11,3 20,00 24,00 2,80 342 342
    19 Elisa Nap MPA2 Team 03 10,2 11,7 17,50 17,00 2,85 279 279
    23 Isabel van Houweling MPA1 Team 03 10,3 12,1 17,00 17,50 2,80 269 269
    29 Nienke Wagenaar MPA1 Team 03 9,9 11,0 13,00 15,00 2,40 257 160
    39 Suusje Berkenbosch MPA1 Team 03 10,1 12,0 11,00 15,50 2,95 242 171
    59 Jasmijn Lassche MPA2 Team 03 11,1 12,4 14,50 13,00 2,30 201 55
    59 Merijn Renshoff JPA2 Team 03 13,1 12,0 15,00 23,00 2,90 201 132
    65 Floran Heirbaut JPA2 Team 03 10,6 12,4 13,00 17,00 2,65 199 0
    85 Lot Haverkamp MPA2 Team 03 11,7 13,9 11,00 9,50 2,20 135 0
    90 Rens van Oosten JPA1 Team 03 14,0 15,0 11,50 18,50 2,25 109 38


    Pupil A - 700 meter

    # Naam Team ResOBP
    Merijn Renshoff JPA2 Team 03 --- ---
    Floran Heirbaut JPA2 Team 03 --- ---
    Isabel van Houweling MPA1 Team 03 --- ---
    Suusje Berkenbosch MPA1 Team 03 --- ---
    Nienke Wagenaar MPA1 Team 03 --- ---
    Rens van Oosten JPA1 Team 03 --- ---
    Jasmijn Lassche MPA2 Team 03 --- ---
    Elisa Nap MPA2 Team 03 --- ---
    Silke Wijnstok MPA2 Team 03 --- ---
    Lot Haverkamp MPA2 Team 03 --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 09 (Team-est) AV Athlos - JPA2 0 3:04,0 223
    2 Team 08 (Team-est) AV NOP - JPA1 0 3:06,0 215
    2 Team 10 (Team-est) AV Flevo Delta - JPA1 0 3:06,0 215
    4 Team 01 (Team-est) AV PEC 1910 - JPA1 0 3:07,0 211
    5 Team 04 (Team-est) AV de Sprinter - JPA1 0 3:09,0 203
    6 Team 07 (Team-est) AV Athlos - JPA1 0 3:10,0 199
    6 Team 06 (Team-est) AV Athlos - MPA1 0 3:11,0 224
    8 Team 02 (Team-est) AV PEC 1910 - JPA1 0 3:12,0 191
    8 Team 03 (Team-est) AV De Gemzen - JPA1 0 3:12,0 191
    10 Team 12 (Team-est) Isala `96 - JPA1 0 3:17,0 172
    11 Team 11 (Team-est) AV Flevo Delta - JPA1 0 3:22,0 154
    12 Team 05 (Team-est) AV de Sprinter - JPA2 0 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Sanne Diender MPMini Team 23 9,0 5,50 14,50 0,80 2,35 395 395
    14 Flore Kroes MPMini Team 23 8,6 3,80 11,50 0,75 2,30 332 332
    20 Mente Kommer MPMini Team 23 8,5 3,20 9,50 0,75 2,30 305 257
    25 Merel Beekman MPB Team 15 8,1 5,00 14,50 1,05 2,80 297 297
    31 Jorinde Nap MPC Team 23 8,2 4,40 8,50 0,95 2,30 292 265
    41 Renske Hanekamp MPB Team 15 8,2 4,70 11,50 1,05 2,75 275 190
    41 Francine v...der Stoop MPB Team 15 8,1 4,80 13,00 1,00 2,65 275 275
    58 Fleur Diender MPB Team 15 8,2 5,10 9,50 1,00 2,50 257 192
    63 Timo Hanekamp JPB Team 15 9,1 4,30 20,00 0,90 2,65 245 163
    75 Jacco Keizer JPC Team 23 9,6 4,70 11,00 0,90 2,25 232 191
    76 Bente Hanekamp MPB Team 15 8,8 5,20 12,00 0,85 2,20 230 147
    76 Tygo Schoenman JPB Team 15 9,1 5,70 14,00 0,80 2,70 230 146
    100 Suze Haverkamp MPMini Team 23 10,4 2,60 8,00 0,65 1,80 187 73
    110 Amber van der Maten MPC Team 23 10,7 4,00 5,00 0,80 1,80 170 52
    115 Storm Mekking JPB Team 15 10,0 3,70 11,50 0,75 1,95 149 0
    116 Inez Eijlander MPMini Team 23 11,5 2,10 6,00 0,65 1,65 133 0
    117 Veerle Heirbaut MPMini Team 23 12,2 2,30 7,50 0,65 1,45 130 0


    Pupil B/C/mini - 500 meter

    # Naam Team ResOBP
    Jacco Keizer JPC Team 23 --- ---
    Jorinde Nap MPC Team 23 --- ---
    Amber van der Maten MPC Team 23 --- ---
    Sanne Diender MPMini Team 23 --- ---
    Flore Kroes MPMini Team 23 --- ---
    Mente Kommer MPMini Team 23 --- ---
    Suze Haverkamp MPMini Team 23 --- ---
    Inez Eijlander MPMini Team 23 --- ---
    Veerle Heirbaut MPMini Team 23 --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 14 (Team-est) AV Flevo Delta - JPB 0 3:08,0 207
    2 Team 19 (Team-est) AV NOP - JPB 0 3:19,0 164
    3 Team 15 (Team-est) AV De Gemzen - JPB 0 3:24,0 147
    4 Team 20 (Team-est) AV Athlos - JPB 0 3:26,0 140
    4 Team 21 (Team-est) AV PEC 1910 - JPC 0 3:26,0 168
    4 Team 22 (Team-est) AV Salland - MPC 0 3:27,0 191
    7 Team 18 (Team-est) AV Athlos - JPB 0 3:33,0 117
    8 Team 16 (Team-est) AV de Sprinter - JPB 0 3:34,0 114
    9 Team 13 (Team-est) AV PEC 1910 - JPB 0 3:35,0 110
    9 Team 17 (Team-est) AV PEC 1910 - MPC 0 3:40,0 134
    11 Team 24 (Team-est) Isala `96 - JPC 0 3:40,0 115
    12 Team 23 (Team-est) AV De Gemzen - JPC 0 3:41,0 111