Vereniging 'AV `56' op 'Athletics Champs'

Pupil A - Meerkamp

Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Inke van d...ikkenberg MPA2 - Team 10 1425,00 12,0 5,50 16,00 1,00 3,90 346 308
Jari Groen JPA2 - Team 10 1350,00 11,1 4,70 17,50 0,90 3,20 264 121
Koen Steenblok JPA2 - Team 10 1525,00 11,2 5,30 21,00 1,10 3,80 346 346
Marit Simonse MPA2 - Team 10 1400,00 13,8 4,20 9,50 DNS 2,80 195 62
Mila Kramer MPA2 - Team 10 1200,00 13,4 4,70 13,50 0,85 2,65 209 0
Niels Oele JPA1 - Team 10 1325,00 13,6 4,60 17,50 0,85 3,10 219 38
Rody Dees JPA2 - Team 10 1125,00 13,8 4,70 15,00 0,95 2,70 188 26
Samil Par...Vithanage JPA1 - Team 10 1325,00 12,3 5,40 24,50 0,95 3,00 274 180
Tess van Luijk MPA1 - Team 10 1275,00 13,7 3,90 13,00 0,90 2,35 198 0
Yara Karelse MPA2 - Team 10 1425,00 11,4 6,70 19,50 1,30 3,70 424 424
Zoe van Luijk MPA2 - Team 10 1400,00 12,9 4,90 19,00 DNS 2,95 258 211


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Abel Melse JPC - Team 22 7,3 850,00 8,3 8,50 13,50 0,85 350 310
Anouk Govers MPC - Team 22 7,2 825,00 8,2 10,00 12,00 0,80 406 406
Daan van Luijk JPMini - Team 22 8,0 750,00 9,5 7,50 13,00 0,55 315 315
Elise Mol MPB - Team 18 7,6 900,00 8,5 10,00 10,00 0,85 311 195
Esmee Goovers MPB - Team 18 7,4 775,00 8,4 8,50 8,00 0,70 258 124
Florian Berman JPC - Team 22 8,0 750,00 9,1 7,00 6,50 0,55 208 0
Ivra Fadu...im Absiye MPB - Team 18 7,2 800,00 8,0 7,50 8,00 0,80 282 231
Jade de Lange MPB - Team 18 6,7 900,00 7,7 10,50 11,00 0,75 350 350
Jens Beuns JPB - Team 18 7,3 925,00 7,8 11,00 24,00 0,90 382 382
Jesper de Vrieze JPB - Team 18 7,3 925,00 8,0 10,50 13,50 0,80 316 316
Jet Jasperse MPC - Team 22 7,2 775,00 7,6 10,00 14,00 0,90 441 397
Norah Zuidweg MPB - Team 18 7,8 725,00 9,5 10,00 8,50 0,65 227 72
Rens van Dalen JPC - Team 22 8,0 850,00 9,7 9,50 11,00 0,55 255 99
Wies Jasperse MPMini - Team 22 7,7 725,00 8,7 9,50 10,00 0,70 416 416


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 19 (Pendel) Dynamica ADSV - MPC 0 --- 0
1 Team 22 (Pendel) AV `56 - JPC 7 --- 0
1 Team 23 (Pendel) - JPB 6 --- 0
1 Zeevla B team 2 (Pendel) - JPB 11 --- 0
1 Zeevla C team 3 (Pendel) - JPC 9 --- 0
1 Zeevla B team 1 (Pendel) - JPB 9 3:26,1 0
1 Team 14 (Pendel) Dynamica ADSV - JPB 10 3:29,0 0
1 Team 18 (Pendel) AV `56 - JPB 7 3:34,0 0
1 Zeevla C Team 1 (Pendel) - JPC 8 3:39,9 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 18 (Team-est) AV `56 - JPB 7 --- 0
1 Team 19 (Team-est) Dynamica ADSV - MPC 0 --- 0
1 Team 23 (Team-est) - JPB 6 --- 0
1 Zeevla B team 2 (Team-est) - JPB 11 --- 0
1 Zeevla C team 3 (Team-est) - JPC 9 --- 0
1 Zeevla B team 1 (Team-est) - JPB 9 3:26,1 178
7 Team 14 (Team-est) Dynamica ADSV - JPB 10 3:29,0 162
7 Team 22 (Team-est) AV `56 - JPC 7 3:34,2 162
9 Zeevla C Team 1 (Team-est) - JPC 8 3:39,9 129