Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Clubkampioenschappen 2017'

Prijzen

Etienne Karremans
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1228 punten
  • 100 meter   12,3
  • 800 meter   3:01,8
  • Discuswerpen 1,75 kilogram   19,36
  • Kogelstoten 6 kilogram   6,91
  • Verspringen   4,43
Raoul van de Laar
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1886 punten
  • 100 meter   11,7
  • 800 meter   3:01,8
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   23,35
  • Kogelstoten 5 kilogram   8,30
  • Verspringen   5,78
Thomas Arensman
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1495 punten
  • 100 meter   12,3
  • 800 meter   3:01,8
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   21,73
  • Kogelstoten 5 kilogram   7,69
  • Verspringen   5,04
Koen van den Bogert
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1379 punten
  • 100 meter   13,2
  • 800 meter   3:01,8
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   21,62
  • Kogelstoten 5 kilogram   8,10
  • Verspringen   5,05
Angelo Visser
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3276 punten
  • 100 meter   12,7
  • 800 meter   2:08,6
  • Kogelstoten 4 kilogram   8,59
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   5,30
Collin Geugjes
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3143 punten
  • 100 meter   13,4
  • 800 meter   2:25,9
  • Kogelstoten 4 kilogram   9,29
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,39
Thomas Jellema
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2707 punten
  • 100 meter   13,1
  • 800 meter   2:32,3
  • Kogelstoten 4 kilogram   8,25
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,57
Yarno Dijkman
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1809 punten
  • 80 meter   12,4
  • 1000 meter   3:57,3
  • Discuswerpen 1 kilogram   16,45
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,35
  • Verspringen   4,41
Joey Veen
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1561 punten
  • 80 meter   12,2
  • 1000 meter   4:14,7
  • Discuswerpen 1 kilogram   13,28
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,17
  • Verspringen   3,85
Aodhán Wadey
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1531 punten
  • 80 meter   12,8
  • 1000 meter   3:44,1
  • Discuswerpen 1 kilogram   13,95
  • Kogelstoten 3 kilogram   5,55
  • Verspringen   3,44
Mika van der Meijden
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 2283 punten
  • 80 meter   11,9
  • 1000 meter   3:44,5
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,42
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,00
Ties Arensman
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1796 punten
  • 80 meter   13,2
  • 1000 meter   3:39,2
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,35
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,60
Mostafa Al-Bayati
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2095 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:34,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,23
  • Verspringen   4,14
Robin Siegers
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1710 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   4:03,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,58
  • Verspringen   3,38
Chris de Jong
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1662 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:18,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,57
  • Verspringen   3,72
Mauro Rodrigus
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1448 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   4:26,8
  • Balwerpen   23,78
  • Hoogspringen   1,00
Joshua Bok
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1527 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:06,6
  • Balwerpen   17,20
  • Verspringen   3,44
Jay van Wanrooij
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1487 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   DNS
  • Balwerpen   29,97
  • Verspringen   3,70
Maurits Nibbering
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1344 punten
  • 40 meter   7,9
  • 1000 meter   4:26,1
  • Balwerpen   18,70
  • Verspringen   3,24
Alvin Otto
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1396 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:28,1
  • Balwerpen   19,63
  • Verspringen   3,26
Niels Tulleners
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1135 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:35,8
  • Balwerpen   18,28
  • Verspringen   2,76
Kenji van Deelen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 683 punten
  • 40 meter   8,9
  • 600 meter   2:56,3
  • Balwerpen   11,65
  • Verspringen   2,28
Dave Gortzak
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1130 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:34,1
  • Balwerpen   14,02
  • Verspringen   2,80
Noah Bok
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 881 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:43,4
  • Balwerpen   8,19
  • Verspringen   2,77
Laurens Nibbering
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 775 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   2:49,2
  • Balwerpen   15,68
  • Verspringen   2,14
Kees Meijer
  • Masters Mannen - Meerkamp - 1993 punten
  • 100 meter   14,8
  • 800 meter   3:29,8
  • Discuswerpen 1 kilogram   30,25
  • Kogelstoten 5 kilogram   8,43
  • Verspringen   4,61
Richard de Wit
  • Masters Mannen - Meerkamp - 1741 punten
  • 100 meter   14,6
  • 800 meter   2:29,4
  • Discuswerpen 1,5 kilogram   19,26
  • Kogelstoten 6 kilogram   6,75
  • Verspringen   4,42
Pim Tjeertes
  • Masters Mannen - Meerkamp - 1682 punten
  • 100 meter   13,3
  • 800 meter   DNS
  • Discuswerpen 2 kilogram   25,60
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   11,50
  • Verspringen   DNS
Lisette Hartwijk - de Jonge
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 1862 punten
  • 100 meter   15,5
  • 800 meter   2:59,0
  • Discuswerpen 1 kilogram   19,35
  • Kogelstoten 4 kilogram   6,08
  • Verspringen   4,10
Nanda Klok
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 1858 punten
  • 100 meter   14,7
  • 800 meter   2:59,5
  • Discuswerpen 1 kilogram   15,76
  • Kogelstoten 4 kilogram   6,37
  • Verspringen   3,97
Mirte de Wit
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 967 punten
  • 100 meter   16,3
  • 800 meter   3:50,6
  • Discuswerpen 1 kilogram   16,63
  • Kogelstoten 4 kilogram   5,77
  • Verspringen   3,12
Mila Kuller
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2120 punten
  • 100 meter   14,9
  • 800 meter   2:55,7
  • Discuswerpen 1 kilogram   19,79
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,17
  • Verspringen   4,43
Sheralda Bottse
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2015 punten
  • 100 meter   14,4
  • 800 meter   2:50,8
  • Discuswerpen 1 kilogram   15,44
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,34
  • Verspringen   4,62
Allisha Schouten
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1827 punten
  • 100 meter   15,2
  • 800 meter   3:09,4
  • Discuswerpen 1 kilogram   19,29
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,10
  • Verspringen   3,93
Thyra Terweij
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2526 punten
  • 80 meter   10,9
  • 800 meter   2:50,3
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,23
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,48
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2509 punten
  • 80 meter   11,3
  • 800 meter   2:53,7
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,62
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,36
Eline Mast
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2366 punten
  • 80 meter   11,7
  • 800 meter   2:30,4
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,88
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,12
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 2342 punten
  • 60 meter   8,6
  • 1000 meter   3:53,4
  • Discuswerpen 0,75 kilogram   21,72
  • Kogelstoten 2 kilogram   11,10
  • Verspringen   4,18
Charlotte Meurs
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1585 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:57,3
  • Discuswerpen 0,75 kilogram   12,92
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,83
  • Verspringen   3,73
Ileana Meijer
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1465 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:54,6
  • Discuswerpen 0,75 kilogram   12,07
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,33
  • Verspringen   3,36
Arwen de Wit
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 2033 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:44,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,64
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   4,05
Romy Leenstra
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1600 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   4:46,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,47
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,54
Samira van Rookhuizen
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 997 punten
  • 60 meter   11,5
  • 1000 meter   5:03,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,40
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   2,66
Kirsten Hartwijk
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1127 punten
  • 60 meter   11,1
  • 1000 meter   5:15,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,17
  • Verspringen   3,29
Myléne Merlijn
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 767 punten
  • 60 meter   12,1
  • 1000 meter   5:35,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,24
  • Verspringen   2,66
Jennifer Goossens
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 499 punten
  • 60 meter   12,1
  • 1000 meter   6:05,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   2,32
  • Verspringen   2,12
Nora van Gompel
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1685 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   4:07,2
  • Balwerpen   14,19
  • Hoogspringen   1,20
Brenda de Vos
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1674 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:47,7
  • Balwerpen   19,29
  • Hoogspringen   1,05
Nienke Mast
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1592 punten
  • 60 meter   10,5
  • 1000 meter   3:47,7
  • Balwerpen   15,62
  • Hoogspringen   1,15
Eliane Meurs
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1320 punten
  • 40 meter   7,6
  • 1000 meter   4:34,7
  • Balwerpen   14,76
  • Verspringen   3,33
Jinthe Dijkman
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1134 punten
  • 40 meter   7,9
  • 1000 meter   4:54,6
  • Balwerpen   13,03
  • Verspringen   3,11
Renee Galesloot
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1094 punten
  • 40 meter   7,7
  • 1000 meter   4:57,3
  • Balwerpen   13,70
  • Verspringen   2,69
Sienna Akkers
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1564 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:27,0
  • Balwerpen   20,10
  • Verspringen   3,50
Elisa Hartwijk
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1054 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:22,4
  • Balwerpen   8,78
  • Verspringen   2,80
Angela Haasakker
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 991 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:40,2
  • Balwerpen   10,68
  • Verspringen   2,70
Maya Byron
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 862 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:37,1
  • Balwerpen   6,35
  • Verspringen   2,52
Melody Nillesen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 839 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:49,9
  • Balwerpen   13,55
  • Verspringen   2,39
Frederique Meurs
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 645 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   2:51,6
  • Balwerpen   9,20
  • Verspringen   2,01
Anneke Erbrink-Klok
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1510 punten
  • 100 meter   15,3
  • 800 meter   3:22,7
  • Discuswerpen 1 kilogram   15,68
  • Kogelstoten 4 kilogram   6,92
  • Verspringen   3,84

Hoogtepunten

Collin Geugjes JJC Hoog
  • 1,65
  • Collin Geugjes JJC Ver
  • 5,39
  • Alyshia Kavehercy MJD1 60m
  • 8,60
  • Sheralda Bottse MJB Ver
  • 4,62
  • Pim Tjeertes M45 Kogel
  • 11,50
  • Thyra Terweij MJC 80m
  • 10,81
  • Nora van Gompel MPA2 60m
  • 9,35
  • Angelo Visser JJC 100m
  • 12,63
  • Angelo Visser JJC 800m
  • 2:08,59
  • Jeslyn Doran MPA2 60m
  • 9,24
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelVerPunten totaal
    1 Etienne Karremans 12,21 3:01,78 19,36 6,91 4,43 1228


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelVerPunten totaal
    1 Raoul van de Laar 11,70 3:01,78 23,35 8,30 5,78 1886
    2 Thomas Arensman 12,30 3:01,78 21,73 7,69 5,04 1495
    3 Koen van den Bogert 13,13 3:01,78 21,62 8,10 5,05 1379
    4 Daniël van de Merwe 13,07 3:01,78 17,74 7,67 4,96 1222
    5 Björn Bloemendaal 13,70 3:01,78 16,80 6,98 4,72 971


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Angelo Visser 12,63 2:08,59 8,59 1,50 5,30 3276
    2 Collin Geugjes 13,37 2:25,81 9,29 1,65 5,39 3143
    3 Thomas Jellema 13,05 2:32,22 8,25 1,40 4,57 2707
    4 Rens Veerman 14,21 2:45,83 7,11 1,20 4,54 2217
    5 Erik van der Ploeg 14,03 3:00,69 7,62 1,15 3,90 1994
    6 Sam Bosman 14,73 2:59,85 8,28 1,10 3,72 1880
    7 Timothy Mulder 14,51 3:12,89 7,88 1,45 DNS 1708
    8 Luca van der Nooij 16,26 3:24,24 5,45 1,25 3,45 1472
    9 Martijn de Witte 16,75 3:26,38 4,42 1,15 2,90 1163


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 80m1000mDiscusKogelVerPunten totaal
    1 Yarno Dijkman 12,38 3:57,21 16,45 6,35 4,41 1809
    2 Joey Veen 12,20 4:14,70 13,28 6,17 3,85 1561
    3 Aodhán Wadey 12,78 3:44,01 13,95 5,55 3,44 1531


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Mika van der Meijden 11,87 3:44,45 8,42 1,40 4,00 2283
    2 Ties Arensman 13,20 3:39,14 6,35 1,20 3,60 1796


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Mostafa Al-Bayati 9,41 3:33,95 6,23 4,14 2095
    2 Robin Siegers 9,61 4:03,82 5,58 3,38 1710
    3 Chris de Jong 9,92 4:18,69 5,57 3,72 1662
    4 Rowan de Wit 10,45 4:03,78 5,72 3,31 1577
    5 Thijmen Dijkman 10,13 4:54,07 4,98 3,69 1457
    6 Jelle Rol 11,01 4:14,42 5,32 3,07 1381
    7 Felix Tjeertes 10,37 4:06,80 3,73 2,96 1365
    8 Tim Brinkhof 10,74 5:17,22 6,22 3,56 1356
    9 Tom Veldt 10,72 4:40,87 4,32 3,26 1285
    10 Koen van Broekhoven 10,29 4:23,76 3,47 2,65 1222
    11 Ivan Nillesen 11,22 4:33,49 3,70 3,07 1163


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalHoogPunten totaal
    1 Mauro Rodrigus 10,26 4:26,78 23,78 1,00 1448


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Joshua Bok 7,44 4:06,59 17,20 3,44 1527
    2 Jay van Wanrooij 6,85 DNS 29,97 3,70 1487
    3 Maurits Nibbering 7,89 4:26,10 18,70 3,24 1344
    4 Pieter Bron 7,92 4:21,05 16,82 3,04 1290
    5 Marijn Weltman 7,59 4:38,27 9,52 3,00 1148
    6 Tim Gortzak 7,96 4:49,63 13,55 2,89 1096
    7 Lucas van ... Bongaard 8,75 4:49,81 17,85 2,70 1002


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Alvin Otto 7,53 2:28,10 19,63 3,26 1396
    2 Niels Tulleners 8,02 2:35,77 18,28 2,76 1135
    3 Kenji van Deelen 8,86 2:56,23 11,65 2,28 683


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Dave Gortzak 7,78 2:34,01 14,02 2,80 1130
    2 Noah Bok 8,21 2:43,34 8,19 2,77 881
    3 Laurens Nibbering 8,77 2:49,18 15,68 2,14 775
    4 Jorick Wegman 8,77 2:40,26 6,36 1,68 554
    5 Toni Lam 9,43 3:46,79 9,73 2,10 437
    6 Levi Lam 9,47 3:35,07 7,50 1,96 357
    7 Mike Visscher DNS DNS DNS DNS 0


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusDiscusDiscusKogelKogelKogelVerPunten totaal
    1 Kees Meijer M60 14,80 3:29,72 30,25 --- --- 8,43 --- --- 4,61 1993
    2 Richard de Wit M50 14,53 2:29,31 --- 19,26 --- --- 6,75 --- 4,42 1741
    3 Pim Tjeertes M45 13,21 DNS --- --- 25,60 --- --- 11,50 DNS 1682
    4 Henri Nillesen M45 14,54 2:55,02 --- --- 14,99 --- --- 7,18 3,72 1149
    5 Bob Schoutsen M40 14,18 2:48,17 --- --- 16,55 --- --- 6,56 3,76 1070
    6 Martin Dijkman M35 16,09 2:59,80 --- --- 15,80 --- --- 5,99 3,44 326


    Masters Vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelKogelVerPunten totaal
    1 Lisette H... de Jonge V35 15,47 2:58,99 19,35 --- 6,08 4,10 1862
    2 Nanda Klok V35 14,66 2:59,47 15,76 --- 6,37 3,97 1858


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelVerPunten totaal
    1 Mirte de Wit 16,23 3:50,56 16,63 5,77 3,12 967


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelVerPunten totaal
    1 Mila Kuller 14,85 2:55,65 19,79 8,17 4,43 2120
    2 Sheralda Bottse 14,38 2:50,71 15,44 6,34 4,62 2015
    3 Allisha Schouten 15,17 3:09,34 19,29 8,10 3,93 1827
    4 Lisa de Boer 14,16 3:06,24 11,95 6,21 4,21 1704
    5 Jenna van ...r Meijden 15,69 3:32,27 19,48 7,39 3,88 1555
    6 Zoë Riepen 15,59 3:46,23 20,37 7,87 3,80 1533
    7 Maaike Ui...nboogaard 15,20 3:17,32 14,86 5,80 3,83 1434
    8 Linda Van der Klei 14,88 3:22,52 11,43 5,76 3,95 1367
    9 Amber Van der Klei 15,36 3:19,75 11,05 6,04 3,65 1249
    10 Franka J Gordijn 16,19 3:45,71 16,23 7,26 3,45 1207
    11 Beyoncé Pina 13,99 2:52,30 DNS DNS DNS 968
    12 Yaimy Leenstra DNS DNS DNS DNS 2,72 45


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Thyra Terweij 10,81 2:50,23 8,23 1,40 4,48 2526
    2 Julia Jongejeugd 11,30 2:53,61 9,62 1,45 4,36 2509
    3 Eline Mast 11,70 2:30,32 6,88 1,35 4,12 2366
    4 Rosaly Zomerdijk 11,27 2:57,16 5,85 1,30 4,04 2098
    5 Francis va...ookhuizen 12,43 3:05,74 8,64 1,30 4,02 2030
    6 Gwen Broek 11,74 3:11,28 6,31 1,30 4,26 2008
    7 Djeedy Manhoef 11,97 3:04,45 6,91 1,30 4,02 2005
    8 Silvia Bloemendaal 12,07 3:01,25 5,55 1,15 3,71 1758
    9 Robin Kuller 13,25 3:26,74 7,45 1,15 4,02 1639
    10 Marit Bout 11,39 2:59,03 6,28 DNS 3,98 1619
    11 Elisa Babucci 12,79 3:11,73 6,66 DNS 3,71 1316
    12 Laura Wilde DNS 3:12,87 DNS DNS DNS 238


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mDiscusKogelVerPunten totaal
    1 Alyshia Kavehercy 8,60 3:53,38 21,72 11,10 4,18 2342
    2 Charlotte Meurs 10,01 3:57,23 12,92 6,83 3,73 1585
    3 Ileana Meijer 10,07 3:54,56 12,07 6,33 3,36 1465
    4 Roxy Mijzen 11,10 4:41,77 11,91 5,98 3,01 1032
    5 Keira Mulder 11,11 4:47,97 10,04 6,03 2,74 910
    6 Luna Gouwerok 10,97 DNS 9,46 6,11 2,95 837
    7 Alyssa Clerx 10,75 4:49,44 6,89 4,87 2,67 773


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Arwen de Wit 9,30 3:44,80 7,64 1,10 4,05 2033
    2 Romy Leenstra 10,09 4:45,99 7,47 1,20 3,54 1600
    3 Samira van...ookhuizen 11,50 5:02,97 7,40 0,95 2,66 997


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Kirsten Hartwijk 11,06 5:15,63 4,17 3,29 1127
    2 Myléne Merlijn 12,01 5:35,32 3,24 2,66 767
    3 Jennifer Goossens 12,07 6:05,76 2,32 2,12 499
    4 Noor Hupkes 12,87 6:01,20 2,92 2,13 488
    5 Vicky de Haan DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalHoogPunten totaal
    1 Nora van Gompel 9,35 4:07,13 14,19 1,20 1685
    2 Brenda de Vos 9,79 3:47,67 19,29 1,05 1674
    3 Nienke Mast 10,46 3:47,63 15,62 1,15 1592
    4 Nicole Splinter 9,58 4:26,53 22,30 0,95 1500
    5 Jeslyn Doran 9,24 4:56,78 20,79 1,00 1469
    6 Jimillah Bokhove 10,02 4:13,00 10,95 1,10 1418
    7 Laura Babucci 11,01 4:00,08 14,22 1,00 1322
    8 Emma Leeninga 10,96 4:14,70 14,31 1,05 1301


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Eliane Meurs 7,60 4:34,64 14,76 3,33 1320
    2 Jinthe Dijkman 7,85 4:54,55 13,03 3,11 1134
    3 Renee Galesloot 7,62 4:57,22 13,70 2,69 1094
    4 Melante va...der Ploeg 8,38 4:51,08 17,25 2,87 1077
    5 Suzanne va...er Maeden 8,08 5:19,29 10,79 2,39 836
    6 Susan Voo...n 't Holt 8,00 5:37,67 8,92 2,59 805
    7 Silke Tip 8,38 DNS 10,59 2,42 662
    8 Michelle Merlijn 8,77 5:34,88 5,36 1,94 479
    9 Maren Veldt 9,12 6:01,00 9,22 1,81 436


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Sienna Akkers 7,02 2:26,96 20,10 3,50 1564
    2 Elisa Hartwijk 8,14 2:22,40 8,78 2,80 1054
    3 Angela Haasakker 7,89 2:40,19 10,68 2,70 991
    4 Britt Borgman 7,96 2:41,98 12,17 2,64 984
    5 Lieke Kamping 8,74 2:37,78 8,17 2,34 748
    6 Rosalie Pronk 8,92 2:54,43 10,03 2,51 699
    7 Jasmijn Kieft 8,76 2:53,77 5,76 2,25 576


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Maya Byron 8,00 2:37,07 6,35 2,52 862
    2 Melody Nillesen 8,41 2:49,88 13,55 2,39 839
    3 Frederique Meurs 8,58 2:51,59 9,20 2,01 645
    4 Fem Stoeltjes DNS DNS DNS DNS 0


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mDiscusKogelVerPunten totaal
    1 Anneke Erbrink-Klok 15,29 3:22,61 15,68 6,92 3,84 1510