Vereniging 'AV NEA-Volharding' op 'Openingswedstrijd 2017'

Prijzen

Justin Noorlander
  • Jongens Junior A - 100m - 12,30
Jens Tolboom
  • Jongens Junior A - 100m - 12,52
Jens Tolboom
  • Jongens Junior A - 800m - 2:24,54
Kiowa Roukema
  • Jongens Junior A - 110mH - 16,48
Justin Noorlander
  • Jongens Junior A - 110mH - 17,84
Kiowa Roukema
  • Jongens Junior A - Speer - 44,38
Kiowa Roukema
  • Jongens Junior A - Kogel - 12,38
Jens Tolboom
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,55
Raoul van de Laar
  • Jongens Junior B - 100m - 11,97
Roel Wilde
  • Jongens Junior B - 100m - 12,22
Daniel van de Merwe
  • Jongens Junior B - 100m - 12,68
Roel Wilde
  • Jongens Junior B - 150m - 18,49
Björn Bloemendaal
  • Jongens Junior B - 800m - 2:45,65
Daniel van de Merwe
  • Jongens Junior B - 110mH - 16,32
Raoul van de Laar
  • Jongens Junior B - 110mH - 16,55
Björn Bloemendaal
  • Jongens Junior B - Speer - 20,80
Thomas Wijkstra
  • Jongens Junior B - Speer - 14,78
Thomas Arensman
  • Jongens Junior B - Kogel - 8,02
Thomas Wijkstra
  • Jongens Junior B - Kogel - 7,07
Collin Geugjes
  • Jongens Junior C - 100m - 13,09
Thomas Jellema
  • Jongens Junior C - 100m - 13,40
Thijmen Tip
  • Jongens Junior C - 100m - 15,75
Angelo Visser
  • Jongens Junior C - 150m - 19,43
Timothy Mulder
  • Jongens Junior C - 150m - 22,53
Thijmen Tip
  • Jongens Junior C - 150m - 25,39
Thomas Jellema
  • Jongens Junior C - 100mH - 17,82
Benjamin Stijns
  • Jongens Junior C - 100mH - 18,37
Sam Bosman
  • Jongens Junior C - Speer - 29,10
Angelo Visser
  • Jongens Junior C - Speer - 20,14
Timothy Mulder
  • Jongens Junior C - Kogel - 7,37
Sam Bosman
  • Jongens Junior C - Kogel - 7,37
Stijn Scucces
  • Jongens Junior C - Kogel - 4,55
Collin Geugjes
  • Jongens Junior C - Ver - 5,15
Joey Veen
  • Jongens Junior D1 - 80m - 11,61
Yarno Dijkman
  • Jongens Junior D1 - 80m - 12,19
Joey Veen
  • Jongens Junior D1 - 150m - 23,13
Yoeri de Boer
  • Jongens Junior D1 - 150m - 25,15
Yoeri de Boer
  • Jongens Junior D1 - Speer - 15,28
Yarno Dijkman
  • Jongens Junior D1 - Speer - 12,12
Joey Veen
  • Jongens Junior D1 - Speer - 12,12
Mika van der Meijden
  • Jongens Junior D2 - 150m - 22,64
Mika van der Meijden
  • Jongens Junior D2 - Speer - 27,36
Mika van der Meijden
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 6,56
Mostafa Al-Bayati
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2173 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:29,9
  • Balwerpen   29,48
  • Verspringen   4,18
Joshua Bok
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1568 punten
  • 40 meter   7,7
  • 1000 meter   4:03,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,35
  • Hoogspringen   1,15
Kenji van Deelen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 759 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   2:45,3
  • Balwerpen   11,18
  • Verspringen   2,21
Mike Visscher
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1254 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:29,2
  • Balwerpen   17,91
  • Verspringen   2,87
Dave Gortzak
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 941 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:36,0
  • Balwerpen   8,76
  • Verspringen   2,51
Andre van Wort
  • Masters Mannen - 100m - 12,52
Uli Flücht
  • Masters Mannen - 100m - 13,48
Andre van Wort
  • Masters Mannen - 150m - 18,67
Uli Flücht
  • Masters Mannen - 150m - 20,35
Bob Schoutsen
  • Masters Mannen - 800m - 2:51,46
Martin Dijkman
  • Masters Mannen - 800m - 2:59,00
Andre van Wort
  • Masters Mannen - 100mH - 15,25
Andre van Wort
  • Masters Mannen - Speer - 31,63
Bob Schoutsen
  • Masters Mannen - Speer - 23,31
Martin Dijkman
  • Masters Mannen - Speer - 21,29
Uli Flücht
  • Masters Mannen - Kogel - 9,12
Andre van Wort
  • Masters Mannen - Kogel - 8,90
Danny Roukema
  • Masters Mannen - Kogel - 9,54
Henri Nillesen
  • Masters Mannen - Kogel - 7,04
Bob Schoutsen
  • Masters Mannen - Hoog - 1,30
Henri Nillesen
  • Masters Mannen - Hoog - 1,20
Esther van Rooij
  • Masters Vrouwen - 100m - 14,97
Lisette Hartwijk - de Jonge
  • Masters Vrouwen - 100m - 15,62
Cynthia Nillesen
  • Masters Vrouwen - 100m - 21,02
Lisette Hartwijk - de Jonge
  • Masters Vrouwen - 800m - 3:05,92
Cynthia Nillesen
  • Masters Vrouwen - 800m - 3:54,94
Nanda Klok
  • Masters Vrouwen - Kogel - 6,92
Lisette Hartwijk - de Jonge
  • Masters Vrouwen - Kogel - 6,64
Lisette Hartwijk - de Jonge
  • Masters Vrouwen - Hoog - 1,05
Sara Haas
  • Meisjes Junior A - 100m - 14,94
Mirte de Wit
  • Meisjes Junior A - 100m - 16,27
Mirte de Wit
  • Meisjes Junior A - Kogel - 5,99
Lisa de Boer
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,82
Beyoncé Pina
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,21
Sheralda Bottse
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,52
Fleur Neven
  • Meisjes Junior B - 150m - 20,50
Lisa de Boer
  • Meisjes Junior B - 150m - 21,22
Beyoncé Pina
  • Meisjes Junior B - 150m - 21,52
Beyoncé Pina
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:43,87
Sheralda Bottse
  • Meisjes Junior B - 800m - 4:04,24
Amber Van der Klei
  • Meisjes Junior B - 100mH - 18,88
Linda Van der Klei
  • Meisjes Junior B - 100mH - 19,22
Evelyn Vletter
  • Meisjes Junior B - 100mH - 20,03
Lotte de Graaf
  • Meisjes Junior B - Speer - 28,29
Jenna van der Meijden
  • Meisjes Junior B - Speer - 20,94
Zoë Riepen
  • Meisjes Junior B - Kogel - 7,86
Jenna van der Meijden
  • Meisjes Junior B - Kogel - 6,84
Sheralda Bottse
  • Meisjes Junior B - Kogel - 6,58
Lotte de Graaf
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,45
Rosaly Zomerdijk
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,02
Marit Bout
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,39
Rosaly Zomerdijk
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,67
Eline Mast
  • Meisjes Junior C - 600m - 1:44,15
Elisa Babucci
  • Meisjes Junior C - 600m - 2:10,47
Francis van Rookhuizen
  • Meisjes Junior C - 600m - 2:12,91
Marit Bout
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,89
Eline Mast
  • Meisjes Junior C - 80mH - 15,62
Milou Jongeneel
  • Meisjes Junior C - Speer - 21,58
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C - Speer - 20,99
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,31
Francis van Rookhuizen
  • Meisjes Junior C - Kogel - 7,31
Julia Jongejeugd
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,47
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 8,51
Luna Meijer
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 8,58
Luna Willemse
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 9,25
Luna Meijer
  • Meisjes Junior D1 - 150m - 20,41
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D1 - 150m - 21,27
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D1 - 600m - 2:02,44
Charlotte Meurs
  • Meisjes Junior D1 - 600m - 2:06,82
Ileana Meijer
  • Meisjes Junior D1 - 600m - 2:09,63
Luna Willemse
  • Meisjes Junior D1 - 60mH - 12,14
Ileana Meijer
  • Meisjes Junior D1 - 60mH - 12,69
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D1 - Speer - 13,40
Luna Gouwerok
  • Meisjes Junior D1 - Speer - 10,38
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D1 - Kogel - 9,19
Alyshia Kavehercy
  • Meisjes Junior D1 - Ver - 3,86
Charlotte Meurs
  • Meisjes Junior D1 - Ver - 3,62
Arwen de Wit
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 9,07
Arwen de Wit
  • Meisjes Junior D2 - 600m - 2:00,32
Samira van Rookhuizen
  • Meisjes Junior D2 - Speer - 14,98
Arwen de Wit
  • Meisjes Junior D2 - Speer - 10,27
Vicky De Haan
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1058 punten
  • 60 meter   11,2
  • 1000 meter   4:40,7
  • Balwerpen   12,14
  • Verspringen   2,91
Kirsten Hartwijk
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 975 punten
  • 60 meter   11,4
  • 1000 meter   4:59,0
  • Balwerpen   9,87
  • Verspringen   3,13
Jeslyn Doran
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1803 punten
  • 60 meter   9,0
  • 1000 meter   4:33,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,27
  • Hoogspringen   1,15
Sienna Akkers
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1310 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:32,0
  • Balwerpen   12,66
  • Verspringen   3,21
Nina de Graaf
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1015 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:33,8
  • Balwerpen   12,86
  • Verspringen   2,78
Maartje Rol
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 921 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:29,4
  • Balwerpen   8,02
  • Verspringen   2,35
Frederique Meurs
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 609 punten
  • 40 meter   8,7
  • 600 meter   2:56,5
  • Balwerpen   7,15
  • Verspringen   2,25
Melody Nillesen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 590 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   2:51,6
  • Balwerpen   8,35
  • Verspringen   1,94

Hoogtepunten

Jay van Wanrooij JPB 40m
  • 6,83
  • Mostafa Al-Bayati JPA1 Ver
  • 4,18
  • Mostafa Al-Bayati JPA1 1000m
  • 3:29,89
  • Brenda de Vos MPA2 60m
  • 9,81
  • Jeslyn Doran MPA2 60m
  • 8,98
  • Willemijn Smeer MPA2 60m
  • 9,61
  • Mostafa Al-Bayati JPA1 60m
  • 9,26
  • Nora van Gompel MPA2 60m
  • 9,56
  • Sienna Akkers MPC 40m
  • 7,22
  • Jacco Schoutsen JPB 40m
  • 6,85
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Justin Noorlander 12,30 +2.2 m/s---
    2 Jens Tolboom 12,52 +2.2 m/s---


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jens Tolboom 2:24,54 ---


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBP
    1 Kiowa Roukema 16,48 +2.2 m/s---
    2 Justin Noorlander 17,84 +2.2 m/s---


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBP
    1 Kiowa Roukema 44,38 ---


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Kiowa Roukema 12,38 ---


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jens Tolboom 1,55 ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Raoul van de Laar 11,97 ---
    2 Roel Wilde 12,22 +1.9 m/s12,57
    3 Daniel van de Merwe 12,68 ---


    Jongens Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Roel Wilde 18,49 +1.7 m/s19,26


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Björn Bloemendaal 2:45,65 ---


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBP
    2 Daniel van de Merwe 16,32 +2.1 m/s---
    3 Raoul van de Laar 16,55 +2.1 m/s---


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam ResOBP
    2 Björn Bloemendaal 20,80 ---
    3 Thomas Wijkstra 14,78 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Thomas Arensman 8,02 ---
    2 Thomas Wijkstra 7,07 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Björn Bloemendaal 1,35 ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Collin Geugjes 13,09 +3.3 m/s---
    2 Thomas Jellema 13,40 +3.3 m/s---
    3 Thijmen Tip 15,75 +3.3 m/s---
    Erik van der Ploeg DNS ---


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Angelo Visser 19,43 +1.1 m/s19,44
    2 Timothy Mulder 22,53 +1.1 m/s---
    3 Thijmen Tip 25,39 +1.1 m/s---


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Angelo Visser 2:55,70 ---
    Benjamin Stijns 3:39,41 ---
    Timothy Mulder 3:42,20 ---


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    2 Thomas Jellema 17,82 +2.9 m/s---
    3 Benjamin Stijns 18,37 +2.9 m/s---
    4 Thijmen Tip 23,67 +2.9 m/s---


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBP
    1 Sam Bosman 29,10 ---
    3 Angelo Visser 20,14 ---
    4 Benjamin Stijns 16,43 ---
    5 Stijn Scucces 14,64 ---
    Erik van der Ploeg DNS ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Timothy Mulder 6,96 6,98 7,37 7,37 ---
    2 Sam Bosman 6,80 6,68 7,37 7,37 ---
    3 Stijn Scucces 4,49 4,43 4,55 4,55 ---
    Erik van der Ploeg NM ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Collin Geugjes 5,15 ---
    4 Thomas Jellema 4,24 ---
    5 Sam Bosman 3,91 ---
    6 Thijmen Tip 3,61 ---
    6 Stijn Scucces 3,61 ---
    Erik van der Ploeg DNS ---


    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Joey Veen 11,61 +1.6 m/s---
    3 Yarno Dijkman 12,19 +1.6 m/s---


    Jongens Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Joey Veen 23,13 +3.3 m/s---
    2 Yoeri de Boer 25,15 +3.3 m/s---


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Aodhán Wadey 3:49,05 ---
    Yoeri de Boer 4:08,65 ---


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    2 Yoeri de Boer 15,28 ---
    3 Yarno Dijkman 12,12 ---
    3 Joey Veen 12,12 ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Yarno Dijkman 4,00 ---
    5 Joey Veen 3,83 ---
    6 Aodhán Wadey 3,72 ---


    Jongens Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    2 Mika van der Meijden 22,64 +1.2 m/s---
    4 Ties Arensman 23,65 +1.2 m/s---


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Ties Arensman 3:45,02 ---


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    2 Mika van der Meijden 27,36 ---
    4 Ties Arensman 24,13 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Mika van der Meijden 6,56 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
    1 Mostafa Al-Bayati 9,26 3:29,89 29,48 4,18 2173
    4 Rowan de Wit 10,61 3:47,91 25,70 3,23 1623
    5 Chris de Jong 9,95 4:23,53 24,96 3,33 1565
    8 Tim Brinkhof 10,69 4:39,29 18,68 3,45 1338
    9 Felix Tjeertes 10,26 4:17,19 12,88 2,91 1283
    10 Thijmen Dijkman 10,05 5:00,67 15,50 3,26 1272
    11 Santino Trovato 10,91 4:30,52 20,14 2,88 1248
    12 Jelle Rol 11,25 4:22,63 18,78 3,00 1240
    13 Tom Veldt 10,20 4:36,24 11,84 3,06 1229
    14 Ivan Nillesen 11,68 4:32,62 10,53 2,90 995
    15 Koen van Broekhoven 10,82 4:46,84 11,05 2,15 909


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    6 Mauro Rodrigus 10,50 4:08,65 7,26 1,05 1639


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
    2 Joshua Bok 7,64 4:03,40 4,35 1,15 1568
    4 Jay van Wanrooij 6,83 4:36,89 5,28 1,00 1553
    7 Jacco Schoutsen 6,85 4:44,94 4,47 0,90 1391
    9 Myron Buis 7,56 4:38,18 4,66 0,85 1243
    10 Tim Gortzak 7,56 4:53,70 3,92 0,90 1173
    11 Maurits Nibbering 7,90 4:48,49 4,71 0,85 1149
    12 Roy Sinemus 7,86 5:32,11 3,84 0,95 1040


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    2 Kenji van Deelen 8,59 2:45,25 11,18 2,21 759


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Mike Visscher 7,70 2:29,12 17,91 2,87 1254
    2 Dave Gortzak 7,89 2:35,99 8,76 2,51 941
    4 Noah Bok 8,74 2:47,62 10,57 2,33 736
    6 Bas Eeken 11,08 DNS 8,05 1,87 203


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Andre van Wort M50 12,52 +1.3 m/s---
    3 Uli Flücht M55 13,48 +1.3 m/s---
    4 Bob Schoutsen M40 13,80 +1.3 m/s---
    5 Henri Nillesen M45 14,26 +1.3 m/s---
    6 Martin Dijkman M35 15,80 +1.3 m/s---


    Masters Mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Andre van Wort M50 18,67 +3.5 m/s---
    3 Uli Flücht M55 20,35 +3.5 m/s---
    5 Henri Nillesen M45 21,78 +3.5 m/s---


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Bob Schoutsen M40 2:51,46 ---
    3 Martin Dijkman M35 2:59,00 ---
    4 Henri Nillesen M45 3:06,21 ---


    Masters Mannen - 100 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Andre van Wort M50 15,25 +2.5 m/s--- 1


    Masters Mannen - Speerwerpen 700 gram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Andre van Wort M50 31,63 --- 1


    Masters Mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBP
    2 Bob Schoutsen M40 23,31 ---
    3 Martin Dijkman M35 21,29 ---


    Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Uli Flücht M55 9,12 --- 2
    2 Andre van Wort M50 8,90 --- 1


    Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Danny Roukema M45 9,54 ---
    3 Henri Nillesen M45 7,04 ---


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Bob Schoutsen M40 1,30 ---
    3 Henri Nillesen M45 1,20 ---
    4 Martin Dijkman M35 1,15 ---


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Esther van Rooij V40 14,97 +1.0 m/s---
    2 Lisette H... de Jonge V35 15,62 +1.0 m/s---
    3 Cynthia Nillesen V40 21,02 +1.0 m/s---


    Masters Vrouwen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    Esther van Rooij V40 DNS ---


    Masters Vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lisette H... de Jonge V35 3:05,92 ---
    2 Cynthia Nillesen V40 3:54,94 ---
    Esther van Rooij V40 DNS ---


    Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Nanda Klok V35 6,92 ---
    3 Lisette H... de Jonge V35 6,64 ---


    Masters Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lisette H... de Jonge V35 1,05 ---


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sara Haas 14,94 +2.4 m/s---
    2 Mirte de Wit 16,27 +2.4 m/s---


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Mirte de Wit 5,99 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lisa de Boer 13,82 +2.3 m/s---
    2 Beyoncé Pina 14,21 +2.3 m/s---
    3 Sheralda Bottse 14,52 +2.3 m/s---
    4 Lotte de Graaf 14,59 +2.3 m/s14,17
    5 Amber Van der Klei 14,95 +2.3 m/s---


    Meisjes Junior B - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Fleur Neven 20,50 +0.5 m/s---
    2 Lisa de Boer 21,22 +0.7 m/s---
    3 Beyoncé Pina 21,52 +0.7 m/s---
    4 Linda Van der Klei 21,68 +0.7 m/s---
    5 Sheralda Bottse 22,42 +0.5 m/s---
    6 Maaike Ui...nboogaard 22,44 +0.5 m/s---
    7 Evelyn Vletter 22,51 +0.7 m/s---
    8 Jenna van ...r Meijden 24,12 +0.7 m/s---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Beyoncé Pina 2:43,87 ---
    3 Sheralda Bottse 4:04,24 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    1 Amber Van der Klei 18,88 +2.5 m/s---
    2 Linda Van der Klei 19,22 +2.5 m/s---
    3 Evelyn Vletter 20,03 +1.5 m/s---
    4 Sheralda Bottse 20,74 +2.5 m/s---
    5 Maaike Ui...nboogaard 21,00 +1.5 m/s---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBP
    1 Lotte de Graaf 28,29 33,00
    3 Jenna van ...r Meijden 20,94 ---
    4 Zoë Riepen 16,59 17,88


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Zoë Riepen 7,86 7,77
    2 Jenna van ...r Meijden 6,84 ---
    3 Sheralda Bottse 6,58 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lotte de Graaf 1,45 1,45


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Rosaly Zomerdijk 11,02 +0.2 m/s---
    2 Marit Bout 11,39 +1.2 m/s---
    4 Djeedy Manhoef 12,03 +1.2 m/s---
    5 Gwen Broek 12,27 +1.2 m/s---
    6 Laura van de Merwe 12,48 +0.2 m/s---
    7 Elisa Babucci 12,89 +0.2 m/s---


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Rosaly Zomerdijk 20,67 +0.6 m/s---
    4 Marit Bout 22,11 +0.6 m/s---
    5 Julia Jongejeugd 23,73 +0.6 m/s---


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Eline Mast 1:44,15 ---
    2 Elisa Babucci 2:10,47 ---
    3 Francis va...ookhuizen 2:12,91 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    2 Marit Bout 14,89 +1.9 m/s---
    3 Eline Mast 15,62 +1.0 m/s---
    4 Julia Jongejeugd 15,74 +1.9 m/s---
    5 Djeedy Manhoef 15,95 +1.0 m/s---
    6 Laura van de Merwe 16,28 +1.0 m/s---
    Francis va...ookhuizen DNS ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBP
    2 Milou Jongeneel 21,58 ---
    3 Julia Jongejeugd 20,99 ---
    5 Robin Kuller 15,50 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Julia Jongejeugd 8,31 ---
    3 Francis va...ookhuizen 7,31 ---
    4 Robin Kuller 7,07 ---
    5 Gwen Broek 6,27 ---
    6 Elisa Babucci 5,09 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Julia Jongejeugd 4,47 ---
    4 Djeedy Manhoef 4,36 ---
    6 Robin Kuller 4,13 ---
    7 Rosaly Zomerdijk 4,10 ---
    8 Francis va...ookhuizen 3,95 ---
    9 Marit Bout 3,85 ---
    10 Gwen Broek 3,77 ---
    11 Elisa Babucci 3,57 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Alyshia Kavehercy 8,51 +1.5 m/s---
    2 Luna Meijer 8,58 +0.5 m/s---
    3 Luna Willemse 9,25 +0.5 m/s---
    7 Ileana Meijer 9,96 +0.5 m/s---
    8 Alyssa Clerx 10,20 +0.5 m/s---
    9 Luna Gouwerok 10,48 +0.5 m/s---
    10 Roxy Mijzen 10,78 +0.5 m/s---
    11 Annika Vletter 11,69 +1.5 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Luna Meijer 20,41 +1.4 m/s---
    2 Alyshia Kavehercy 21,27 +1.4 m/s---
    4 Charlotte Meurs 24,17 +2.2 m/s---
    7 Keira Mulder 27,95 +2.2 m/s---
    Luna Gouwerok DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Alyshia Kavehercy 2:02,44 ---
    2 Charlotte Meurs 2:06,82 ---
    3 Ileana Meijer 2:09,63 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    1 Luna Willemse 12,14 +1.3 m/s---
    3 Ileana Meijer 12,69 +1.3 m/s---
    Luna Meijer DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    2 Alyshia Kavehercy 13,40 ---
    3 Luna Gouwerok 10,38 ---
    4 Keira Mulder 8,76 ---
    5 Alyssa Clerx 8,12 ---
    6 Annika Vletter 7,46 ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Alyshia Kavehercy 9,19 ---
    4 Luna Gouwerok 5,88 ---


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Alyshia Kavehercy 3,86 ---
    2 Charlotte Meurs 3,62 ---
    7 Roxy Mijzen 3,03 ---
    8 Annika Vletter 2,87 ---
    9 Alyssa Clerx 2,66 ---
    10 Luna Gouwerok 2,59 ---
    Luna Meijer DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    3 Arwen de Wit 9,07 ---
    5 Samira van...ookhuizen 11,59 ---


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Arwen de Wit 2:00,32 ---
    6 Samira van...ookhuizen 2:39,20 ---


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    2 Samira van...ookhuizen 14,98 ---
    3 Arwen de Wit 10,27 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    4 Samira van...ookhuizen 7,29 ---
    5 Romy Leenstra 7,20 ---
    6 Arwen de Wit 6,62 ---


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Arwen de Wit 3,70 ---
    5 Romy Leenstra 3,56 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
    2 Vicky De Haan 11,17 4:40,63 12,14 2,91 1058
    3 Kirsten Hartwijk 11,36 4:58,97 9,87 3,13 975
    4 Myléne Merlijn 12,72 5:05,51 11,11 2,54 716


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    2 Jeslyn Doran 8,98 4:33,17 6,27 1,15 1803
    4 Brenda de Vos 9,81 3:58,33 5,14 1,15 1734
    5 Nienke Mast 10,46 3:44,40 4,87 1,10 1653
    7 Laura Babucci 11,18 4:00,43 4,00 1,00 1340
    8 Nora van Gompel 9,56 DNS 5,62 0,85 1163
    9 Karlijn de Gans 11,30 4:55,03 3,87 1,00 1103
    10 Willemijn Smeer 9,61 DNS 3,76 0,95 1097


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
    4 Eliane Meurs 7,27 4:18,27 3,52 1,00 1401
    5 Susan Voo...n 't Holt 8,22 5:31,71 3,77 1,00 1012
    6 Jinthe Dijkman 7,70 5:15,73 3,49 0,85 1010
    7 Renee Galesloot 7,80 5:01,22 3,52 0,80 1000
    8 Silke Tip 8,44 5:26,16 3,96 0,75 822
    9 Maren Veldt 8,82 5:41,18 2,86 0,75 640
    10 Michelle Merlijn 8,99 5:30,95 1,70 0,75 524
    11 Lieke Arends DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Sienna Akkers 7,22 2:31,94 12,66 3,21 1310
    3 Nina de Graaf 8,34 2:33,76 12,86 2,78 1015
    4 Angela Haasakker 7,73 2:47,81 10,18 2,64 951
    5 Elisa Hartwijk 8,40 2:30,50 8,42 2,72 929
    7 Britt Borgman 8,42 2:43,25 8,98 2,65 841
    9 Lieke Kamping 8,51 2:36,04 5,11 2,39 729
    10 Rosalie Pronk 8,95 2:59,81 10,47 2,45 665
    11 Jenna Slinger 8,70 3:07,67 10,22 2,40 647
    12 Zoey Bakker 8,69 3:06,96 8,16 2,25 578
    13 Faye Blok DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Maartje Rol 7,99 2:29,33 8,02 2,35 921
    2 Frederique Meurs 8,68 2:56,42 7,15 2,25 609
    3 Melody Nillesen 8,74 2:51,57 8,35 1,94 590
    4 Fem Stoeltjes 9,50 3:17,15 4,27 1,45 168