Vereniging 'AV Sprint' op '17e Indoor StARD (Stichting Atletiek Regio Dordrecht)'

Prijzen

Jochem Laurens
  • Jongens Junior B - 60mH - 9,13
Jochem Laurens
  • Mannen - 60mH - 9,13
Niels Verheugd
  • Mannen - Kogel - 11,39
Niels Verheugd
  • Mannen - Hoog - 1,75
Niels Verheugd
  • Mannen - Ver - 6,39
Kay Schaafsma
  • Masters Mannen - Meerkamp - 960 punten
  • 50 meter   7,0
  • 60 meter   8,1
Niels Verheugd
  • Senioren mannen - Kogel - 11,39
Niels Verheugd
  • Senioren mannen - Hoog - 1,75
Niels Verheugd
  • Senioren mannen - Ver - 6,39
Gabi Reischmann
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 926 punten
  • 50 meter   7,9
  • 60 meter   9,2
Britt Marijnissen
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1153 punten
  • 50 meter   7,4
  • 60 meter   8,8

Hoogtepunten

Jort Bouman JJC 50m
  • 7,73
  • Tim Pelkmans JJC 60m
  • 8,22
  • Mikki Lips MJC 60m
  • 8,76
  • Britt Marijnissen MJB 50m
  • 7,33
  • Kay Schaafsma Mmas 50m
  • 6,99
  • Daan de Reijdt MJC 60m
  • 8,72
  • Tim Pelkmans JJC 50m
  • 7,02
  • Daan de Reijdt MJC 50m
  • 7,42
  • Jochem Laurens JJB 50m
  • 6,93
  • Mikki Lips MJC 50m
  • 7,46
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    4 David Thommassen DNS DNS 0


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    12 Pepijn van Gils 7,03 8,13 937
    17 Jochem Laurens 6,93 DNS 503


    Jongens Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Jochem Laurens 9,13 14,81*
    5 Pepijn van Gils 10,13 ---*


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    7 Jochem Laurens 10,39 10,91


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    10 Pepijn van Gils 1,55 1,50


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    4 Tim Pelkmans 7,02 8,22 1434
    16 Jort Bouman 7,73 DNS 551
    24 Gianni Brunken DNS DNS 0


    Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm)

    # Naam ResOBP
    Gianni Brunken DNS ---
    Tibbe Teunissen DNS ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    7 Mark Smolders 7,72 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Tim Pelkmans 1,55 ---
    8 Mark Smolders 1,30 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam ResOBP
    14 Mark Smolders 4,09 ---
    15 Jort Bouman 4,05 4,10
    Tibbe Teunissen DNS ---


    Mannen - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    21 Kay Schaafsma Mmas 6,99 8,10 960
    22 Pepijn van Gils JJB 7,03 8,13 937
    33 Adry van d...Wijngaard Mmas 7,41 8,77 636
    34 Jochem Laurens JJB 6,93 DNS 503
    37 David Thommassen JJA DNS DNS 0
    38 Bart Oomen Mmas DNS DNS 0


    Mannen - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Jochem Laurens JJB 9,13 14,81*
    5 Pepijn van Gils JJB 10,13 ---*


    Mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Niels Verheugd Msen 11,39 ---
    7 Jochem Laurens JJB 10,39 10,91


    Mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Niels Verheugd Msen 1,75 ---
    10 Pepijn van Gils JJB 1,55 1,50


    Mannen - Verspringen

    # Naam ResOBP
    1 Niels Verheugd Msen 6,39 ---


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    3 Kay Schaafsma 6,99 8,10 960
    8 Adry van d...Wijngaard 7,41 8,77 636
    11 Bart Oomen DNS DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Niels Verheugd 11,39 ---


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Niels Verheugd 1,75 ---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam ResOBP
    1 Niels Verheugd 6,39 ---


    Masters Vrouwen - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    2 Gabi Reischmann 7,82 9,15 926
    7 Mariska Franken 8,49 9,77 628


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Mariska Franken --- ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    2 Britt Marijnissen 7,33 8,78 1153
    7 Anniek Bloemers 7,64 9,04 1000


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    6 Britt Marijnissen 9,78 9,65


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    7 Jinke Prinsen 9,77 ---
    8 Britt Marijnissen 8,76 8,03


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Jinke Prinsen 1,50 ---
    5 Britt Marijnissen 1,45 ---
    7 Anniek Bloemers 1,35 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    4 Daan de Reijdt 7,42 8,72 1226
    7 Mikki Lips 7,46 8,76 1208
    20 Linsy Heestermans 7,92 9,15 1032


    Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    8 Mikki Lips 10,25 9,94
    10 Bijou Leto 10,29 ---
    13 Linsy Heestermans 10,69 ---
    25 Daan de Reijdt 14,30 9,97


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    16 Nine Fransen 7,40 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    7 Mikki Lips 1,45 1,46
    7 Daan de Reijdt 1,45 1,55
    12 Nine Fransen 1,40 ---
    12 Bijou Leto 1,40 ---
    12 Linsy Heestermans 1,40 ---


    Vrouwen - Meerkamp

    # Naam 50m60mPunten totaal
    7 Britt Marijnissen MJB 7,33 8,78 1153
    15 Anniek Bloemers MJB 7,64 9,04 1000
    17 Gabi Reischmann Vmas 7,82 9,15 926
    26 Mariska Franken Vmas 8,49 9,77 628


    Vrouwen - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    6 Britt Marijnissen MJB 9,78 9,65


    Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    7 Jinke Prinsen MJB 9,77 ---
    8 Britt Marijnissen MJB 8,76 8,03


    Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Jinke Prinsen MJB 1,50 ---
    5 Britt Marijnissen MJB 1,45 ---
    7 Anniek Bloemers MJB 1,35 ---


    Vrouwen - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Mariska Franken Vmas --- ---