Vereniging 'AV PEC 1910' op '1e Pupillen Medaillewedstrijd Regio IJsseldelta'

Prijzen

Nick Oosting
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 70 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   4:14,2
  • Balwerpen   23,81
  • Verspringen   3,35
Vincent van Dis
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 69 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:49,3
  • Balwerpen   19,10
  • Verspringen   3,28
Nathan van der Weerd
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 71 punten
  • 40 meter horden   8,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,78
  • Hoogspringen   1,05
Simon van den Pol
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 67 punten
  • 40 meter horden   8,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,91
  • Hoogspringen   1,25
Noah Sluis
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 64 punten
  • 40 meter horden   8,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,25
  • Hoogspringen   0,95
Cas Sanders
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 43 punten
  • 40 meter horden   9,1
  • Balwerpen   12,65
  • Verspringen   2,94
Robert-Jan Pot
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 42 punten
  • 40 meter horden   8,9
  • Balwerpen   12,41
  • Verspringen   2,80
Jurre Schrik
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 16 punten
  • 40 meter horden   10,2
  • Balwerpen   15,10
  • Verspringen   2,33
Femi Ayodeji
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 84 punten
  • 60 meter   9,2
  • Discuswerpen   15,62
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,43
  • Hoogspringen   1,15
Ellen Smit
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 71 punten
  • 40 meter horden   8,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,04
  • Hoogspringen   1,10
Renate Beunk
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 61 punten
  • 40 meter horden   8,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,02
  • Hoogspringen   0,85

Hoogtepunten

Ellen Smit MPB Hoog
  • 1,10
  • Ellen Smit MPB 40mH
  • 8,3
  • Ellen Smit MPB Kogel
  • 5,04
  • Noah Sluis JPB 40mH
  • 8,2
  • Nathan van der Weerd JPB 40mH
  • 8,2
  • Nathan van der Weerd JPB Kogel
  • 5,78
  • Nathan van der Weerd JPB Hoog
  • 1,05
  • Simon van den Pol JPB Hoog
  • 1,25
  • Renate Beunk MPB 40mH
  • 8,2
  • Renate Beunk MPB Kogel
  • 5,02
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
    2 Nick Oosting AV PEC 1910 9,7 4:14,2 23,81 3,35 70
    3 Vincent van Dis AV PEC 1910 10,3 3:49,3 19,10 3,28 69
    5 Figo Mussche AV PEC 1910 10,6 3:54,4 17,61 3,33 63
    6 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 10,0 4:10,8 18,30 3,17 62
    8 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 10,0 4:10,3 16,30 3,07 57
    10 Daan Schrik AV PEC 1910 10,2 4:11,9 23,68 2,79 50
    12 Jesper Pauw AV PEC 1910 10,5 4:03,0 14,10 3,01 41
    16 Jan Althuis AV PEC 1910 10,8 4:17,1 12,30 2,88 26
    19 Elian Tuhuteru AV PEC 1910 12,0 4:36,2 15,93 2,33 16
    21 Kjeld Overweg AV PEC 1910 11,5 4:22,4 12,44 2,72 15


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
    8 Lukas Smit AV PEC 1910 10,1 3:53,9 18,90 3,15 56
    11 Jesse Domhof AV PEC 1910 10,7 6:38,2 21,49 3,12 39
    12 Olaf Souren AV PEC 1910 11,3 3:45,8 17,79 2,81 39
    13 Kevin Muilenberg AV PEC 1910 10,4 4:14,1 18,65 2,54 38
    17 Lars Koerhuis AV PEC 1910 11,6 4:44,6 17,63 2,56 23
    18 Lars Kok AV PEC 1910 12,0 5:00,7 12,96 1,94 13
    19 Thijs ter Maat AV PEC 1910 DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mHKogelHoogPunten totaal
    1 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 8,2 5,78 1,05 71
    2 Simon van den Pol AV PEC 1910 8,5 4,91 1,25 67
    3 Noah Sluis AV PEC 1910 8,2 5,25 0,95 64
    10 Jelle van Loon AV PEC 1910 8,8 4,09 1,00 45
    12 Joshua Westerhof AV PEC 1910 8,7 3,40 0,90 36
    16 Seb Winters AV PEC 1910 11,4 4,08 0,95 31
    18 Marijn Beekman AV PEC 1910 11,3 4,23 0,85 25
    19 Luuk Selhorst AV PEC 1910 8,6 3,03 0,80 25
    23 Silvijn Meijer AV PEC 1910 10,1 2,88 0,85 17
    24 Maurits Meijer AV PEC 1910 10,0 2,86 0,75 13


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mHBalVerPunten totaal
    1 Cas Sanders AV PEC 1910 9,1 12,65 2,94 43
    3 Robert-Jan Pot AV PEC 1910 8,9 12,41 2,80 42
    5 Daan van der Sluis AV PEC 1910 9,2 11,66 2,70 36
    8 Lynch Schuffelers AV PEC 1910 9,7 12,09 2,52 31
    10 Thijs Westenberg AV PEC 1910 9,6 12,10 2,10 22
    13 Ferre Ganzevles AV PEC 1910 10,5 10,23 2,32 19
    16 Roan Dreuning AV PEC 1910 10,2 7,39 1,95 13


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mHBalVerPunten totaal
    2 Jurre Schrik AV PEC 1910 10,2 15,10 2,33 16
    4 Matthijs van den Pol AV PEC 1910 12,8 10,29 2,03 9


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mDiscusKogelHoogPunten totaal
    4 Lois Uwamahoro AV PEC 1910 10,3 10,61 5,55 1,15 66
    5 Charlotte Pot AV PEC 1910 10,2 12,97 4,15 1,00 63
    6 Iris Doornbos AV PEC 1910 10,9 11,55 4,66 1,00 58
    8 Vivienne Dreuning AV PEC 1910 10,7 9,73 4,37 0,95 47
    13 Elise Poorte AV PEC 1910 12,1 11,01 4,31 0,90 35
    16 Josianne Visser AV PEC 1910 11,7 7,87 4,09 0,95 29
    17 Annemijn Stijf AV PEC 1910 11,2 9,27 3,67 0,90 26
    18 Emma Stoorvogel AV PEC 1910 11,1 6,92 3,91 0,90 23
    20 Dominiek Visser AV PEC 1910 12,7 7,71 4,06 0,90 19


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Femi Ayodeji AV PEC 1910 9,2 15,62 6,43 1,15 84
    8 Sara Meijer AV PEC 1910 9,5 11,77 4,70 1,10 65
    10 Ilja Berkenveld AV PEC 1910 10,4 9,95 5,87 1,10 63
    11 Isis Veen AV PEC 1910 10,8 12,52 3,94 1,10 53
    12 Thamarah v...en Heuvel AV PEC 1910 9,4 9,89 3,32 1,05 48
    14 Anna Stroeve AV PEC 1910 10,5 9,42 4,33 1,00 40
    17 Eline Bergman AV PEC 1910 DNS DNS DNS DNS 0
    17 Zoë ter Burg AV PEC 1910 DNS DNS DNS DNS 0
    17 Eline Kle...lugtebeld AV PEC 1910 DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PEC 1 AV PEC 1910 - MPA2 4 38,4 502
    2 Athlos 1 AV Athlos - MPA2 4 39,1 475
    3 Flevo Delta 2 AV Flevo Delta - MPA2 4 41,2 399
    4 Athlos 2 AV Athlos - MPA2 4 41,6 385
    5 Flevo Delta 1 AV Flevo Delta - MPA2 4 42,1 368
    6 PEC 3 AV PEC 1910 - MPA2 4 42,5 355
    7 Cialfo 1 Cialfo - MPA2 4 44,5 293
    8 PEC 2 AV PEC 1910 - MPA2 4 45,0 279
    9 Athlos 3 AV Athlos - MPA2 4 45,4 267


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mHKogelHoogPunten totaal
    1 Ellen Smit AV PEC 1910 8,3 5,04 1,10 71
    3 Renate Beunk AV PEC 1910 8,2 5,02 0,85 61
    6 Jasmijn Alting AV PEC 1910 8,7 3,91 0,95 56
    7 Mees van der Knokke AV PEC 1910 9,1 3,98 0,95 53
    8 Vanessa Dzelu AV PEC 1910 8,8 3,71 0,95 51
    9 Sofie Vos AV PEC 1910 8,9 4,50 0,85 51
    13 Sannah de Vries AV PEC 1910 9,4 3,46 0,90 38
    19 Julia van Holsteijn AV PEC 1910 10,5 1,74 0,75 18
    21 Tess van der Winkel AV PEC 1910 13,0 2,86 0,75 16


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mHBalVerPunten totaal
    5 Marlijn ter Maat AV PEC 1910 10,0 11,74 2,36 45
    8 Michelle Visser AV PEC 1910 11,4 10,75 2,41 34
    9 Jenelle Prins AV PEC 1910 11,0 9,92 2,26 31
    12 Mayrit Overweg AV PEC 1910 10,5 9,41 2,05 28
    15 Tirza Messelink AV PEC 1910 16,5 7,62 2,32 20
    16 Nynke Punt AV PEC 1910 11,1 7,44 2,20 20
    18 Emma Everaars AV PEC 1910 11,1 6,93 2,02 15


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mHBalVerPunten totaal
    9 Isa Beekman AV PEC 1910 12,2 8,49 1,89 14