Vereniging 'AV `56' op 'Onderlinge oefenwedstrijd'

Prijzen

Pelle Gelderblom
  • Jongens Junior A - 100m - 10,8
Pelle Gelderblom
  • Jongens Junior A - 400m - 50,6
Bart Balkenende
  • Jongens Junior A - 1000m - 2:55,2
Job Van Belzen
  • Jongens Junior B - 100m - 12,4
Sebastiaan Philipse
  • Jongens Junior B - 100m - 12,8
Job Van Belzen
  • Jongens Junior B - 400m - 56,4
Sebastiaan Philipse
  • Jongens Junior B - 400m - 58,2
Bereket Petersen
  • Jongens Junior B - 1000m - 2:42,4
Bezuayehu Petersen
  • Jongens Junior B - 1000m - 2:42,6
Niels van Van Tuil
  • Jongens Junior B - 1000m - 3:01,9
Job Van Belzen
  • Jongens Junior B - Ver - 5,16
Matthijs Roos
  • Jongens Junior C - 100mH - 19,5
Niek van Belzen
  • Jongens Junior C - 100mH - 21,0
Robert de Graaf
  • Jongens Junior C - 2000m SC - 10:59,9
Mees Verbrugge
  • Jongens Junior C - 2000m SC - 10:59,9
Jorg van Sabben
  • Jongens Junior C - 2000m SC - 10:59,9
Wouter Schets
  • Jongens Junior C - 2000m SC - 10:59,9
Sven Kramer
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,39
Mees Verbrugge
  • Jongens Junior C - Kogel - 8,50
Ryan Karelse
  • Jongens Junior C - Kogel - 8,06
Matthijs Roos
  • Jongens Junior C - Ver - 4,37
Mees Verbrugge
  • Jongens Junior C - Ver - 4,16
Niek van Belzen
  • Jongens Junior C - Ver - 4,13
Remco de Baar
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:47,8
Jesse van den Dikkenberg
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:51,8
Mart Kapteijn
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:54,8
Nino vd Berg
  • Jongens Junior D - 80mH - 17,2
Jesse van den Dikkenberg
  • Jongens Junior D - 80mH - 17,6
Willem Eversdijk
  • Jongens Junior D - 80mH - 18,6
Remco de Baar
  • Jongens Junior D - 2000m SC - 12:26,4
Mart Kapteijn
  • Jongens Junior D - 2000m SC - 12:26,4
Nino vd Berg
  • Jongens Junior D - 2000m SC - 12:26,4
Jesse van den Dikkenberg
  • Jongens Junior D - 2000m SC - 12:26,4
Sven Oele
  • Jongens Junior D - 2000m SC - 12:26,4
Remco de Baar
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,77
Jesse van den Dikkenberg
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,58
Mart Kapteijn
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,09
Jesse van den Dikkenberg
  • Jongens Junior D - Ver - 3,97
Nino vd Berg
  • Jongens Junior D - Ver - 3,78
Remco de Baar
  • Jongens Junior D - Ver - 3,51
Ipe Verbrugge
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1910 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:36,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,48
  • Verspringen   3,56
Koen Steenblok
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1765 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:47,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,79
  • Verspringen   3,89
Simon Smids
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1499 punten
  • 60 meter   10,7
  • 1000 meter   4:14,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,62
  • Verspringen   3,52
Jens Beuns
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1306 punten
  • 40 meter   7,7
  • 1000 meter   4:21,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,45
  • Verspringen   2,98
Markus Paul
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1151 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:25,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,49
  • Verspringen   2,48
Jerom Sinke
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1041 punten
  • 40 meter   7,9
  • 1000 meter   4:42,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,50
  • Verspringen   2,59
Abel Melse
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 964 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:41,7
  • Balwerpen   15,13
  • Verspringen   2,67
Jan de Braal
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 443 punten
  • 40 meter   9,5
  • 600 meter   3:02,1
  • Balwerpen   11,56
  • Verspringen   1,79
Remco Kapteijn
  • Masters mannen - 1000m - 3:32,3
Bernard Ruijsink
  • Masters mannen - Kogel - 10,02
Remco Kapteijn
  • Masters mannen - Kogel - 7,17
Evan de Schrijver
  • Senioren mannen - 100m - 10,9
Evan de Schrijver
  • Senioren mannen - 400m - 50,4
Patrick de Vos
  • Senioren mannen - 1000m - 2:50,3
Mijke Kooiker
  • Meisjes Junior B - 100m - 15,1
Mijke Kooiker
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:23,5
Mijke Kooiker
  • Meisjes Junior B - Kogel - 7,80
Mijke Kooiker
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,03
Veerle Smits
  • Meisjes Junior C - 1000m - 3:39,7
Lisa Kapteijn
  • Meisjes Junior C - 1000m - 3:43,1
Sanne de Baar
  • Meisjes Junior C - 1000m - 3:45,8
Lisa Kapteijn
  • Meisjes Junior C - 80mH - 16,6
Veerle Smits
  • Meisjes Junior C - 80mH - 17,3
Sanne de Baar
  • Meisjes Junior C - 80mH - 18,1
Sanne de Baar
  • Meisjes Junior C - 2000m SC - 11:15,1
Lisa Kapteijn
  • Meisjes Junior C - 2000m SC - 11:15,1
Veerle Smits
  • Meisjes Junior C - 2000m SC - 11:15,1
Maud Pellaers
  • Meisjes Junior C - Kogel - 6,72
Chimene Kamp
  • Meisjes Junior C - Kogel - 6,48
Veerle Smits
  • Meisjes Junior C - Kogel - 6,30
Veerle Smits
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,98
Lisa Kapteijn
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,93
Maud Pellaers
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,90
Tessa Schets
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:36,8
Iza Nijsse
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:49,3
Mette Verbrugge
  • Meisjes Junior D - 1000m - 4:06,3
Fenna Gelderblom
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,7
Merel Baaijens
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,5
Iza Nijsse
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,8
Fenna Gelderblom
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,86
Fenne Pellaers
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,52
Amy de Graaf
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,48
Amy de Graaf
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,80
Lotte Elstgeest
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,77
Fenna Gelderblom
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,69
Yara Karelse
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1877 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:49,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,28
  • Verspringen   3,58
Inke van den Dikkenberg
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1732 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   4:01,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,28
  • Verspringen   3,80
Brigitte de Geus
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1684 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   4:06,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,25
  • Verspringen   3,45
Elise Mol
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1087 punten
  • 40 meter   8,0
  • 1000 meter   4:29,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,52
  • Verspringen   2,65
Ivra Faduma Ibrahim Absiye
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 933 punten
  • 40 meter   7,8
  • 1000 meter   4:55,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   2,67
  • Verspringen   2,54
Norah Zuidweg
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 702 punten
  • 40 meter   8,5
  • 1000 meter   5:26,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   2,96
  • Verspringen   2,24
Anouk Govers
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 831 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:48,2
  • Balwerpen   9,95
  • Verspringen   2,26
Jet Jasperse
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 810 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:59,2
  • Balwerpen   8,81
  • Verspringen   2,73
Mirthe Bruijnes
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 571 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   2:52,2
  • Balwerpen   8,10
  • Verspringen   2,09
Jedida Goedegebure
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 107 punten
  • 40 meter   9,9
  • 600 meter   4:28,4
  • Balwerpen   4,97
  • Verspringen   1,41

Hoogtepunten

Ipe Verbrugge JPA Kogel
  • 6,48
  • Koen Steenblok JPA Ver
  • 3,89
  • Ipe Verbrugge JPA 60m
  • 9,6
  • Yara Karelse MPA 1000m
  • 3:49,5
  • Ipe Verbrugge JPA 1000m
  • 3:36,1
  • Inke van den Dikkenberg MPA Ver
  • 3,80
  • Brigitte de Geus MPA 60m
  • 9,4
  • Koen Steenblok JPA 1000m
  • 3:47,8
  • Inke van den Dikkenberg MPA 60m
  • 9,7
  • Yara Karelse MPA 60m
  • 9,3
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam 100mOBP
    1 Pelle Gelderblom AV `56 10,8 11,40
    Jorick de Vries AV `56 DNS 11,90


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    1 Pelle Gelderblom AV `56 50,6 50,60
    Jorick de Vries AV `56 DNS 52,50


    Jongens Junior A - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Bart Balkenende AV `56 2:55,2 2:50,00


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam 100mOBP
    1 Job Van Belzen AV `56 12,4 ---
    2 Sebastiaan Philipse AV `56 12,8 13,10


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    1 Job Van Belzen AV `56 56,4 ---
    2 Sebastiaan Philipse AV `56 58,2 ---


    Jongens Junior B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Bereket Petersen AV `56 2:42,4 ---
    2 Bezuayehu Petersen AV `56 2:42,6 ---
    3 Niels van Van Tuil AV `56 3:01,9 2:57,00
    Shirin van Anrooij AV `56 DNS ---


    Jongens Junior B - 2000 meter steeple

    # Naam 2000m SCOBP
    Bereket Petersen AV `56 DNS ---
    Bezuayehu Petersen AV `56 DNS ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Job Van Belzen AV `56 5,16 m/s---


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Roan Hekkers AV `56 DNS ---


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam 100mHOBP
    1 Matthijs Roos AV `56 19,5 ---
    2 Niek van Belzen AV `56 21,0 ---
    Roan Hekkers AV `56 DNF ---


    Jongens Junior C - 2000 meter steeple

    # Naam 2000m SCOBP
    1 Robert de Graaf AV `56 10:59,9 ---
    1 Mees Verbrugge AV `56 10:59,9 ---
    1 Jorg van Sabben AV `56 10:59,9 ---
    1 Wouter Schets AV `56 10:59,9 ---
    5 Sven Kramer AV `56 13:18,0 ---
    5 Ryan Karelse AV `56 13:18,0 ---
    Roan Hekkers AV `56 DNS ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam KogelOBP
    1 Sven Kramer AV `56 9,39 ---
    2 Mees Verbrugge AV `56 8,50 ---
    3 Ryan Karelse AV `56 8,06 ---
    4 Niek van Belzen AV `56 6,83 ---
    Roan Hekkers AV `56 DNS ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Matthijs Roos AV `56 4,37 m/s---
    2 Mees Verbrugge AV `56 4,16 m/s---
    3 Niek van Belzen AV `56 4,13 m/s---
    4 Roan Hekkers AV `56 3,95 m/s---
    5 Ryan Karelse AV `56 3,52 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Remco de Baar AV `56 3:47,8 ---
    2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 3:51,8 ---
    3 Mart Kapteijn AV `56 3:54,8 ---
    4 Kevin op de Beke AV `56 4:09,7 ---
    5 Willem Eversdijk AV `56 4:11,3 ---
    6 Sven Oele AV `56 4:11,7 ---
    7 Nino vd Berg AV `56 4:12,2 ---


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam 80mHOBP
    1 Nino vd Berg AV `56 17,2 ---
    2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 17,6 ---
    3 Willem Eversdijk AV `56 18,6 ---
    Quinten Mertens AV `56 DNS ---


    Jongens Junior D - 2000 meter steeple

    # Naam 2000m SCOBP
    1 Remco de Baar AV `56 12:26,4 ---
    1 Mart Kapteijn AV `56 12:26,4 ---
    1 Nino vd Berg AV `56 12:26,4 ---
    1 Jesse van ...ikkenberg AV `56 12:26,4 ---
    1 Sven Oele AV `56 12:26,4 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    1 Remco de Baar AV `56 6,77 ---
    2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 6,58 ---
    3 Mart Kapteijn AV `56 6,09 ---
    4 Nino vd Berg AV `56 5,88 ---
    5 Quinten Mertens AV `56 5,73 ---
    6 Willem Eversdijk AV `56 4,64 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Jesse van ...ikkenberg AV `56 3,97 m/s---
    2 Nino vd Berg AV `56 3,78 m/s---
    3 Remco de Baar AV `56 3,51 m/s---
    4 Quinten Mertens AV `56 3,41 m/s---
    5 Willem Eversdijk AV `56 3,23 m/s---
    6 Sven Oele AV `56 3,22 m/s---
    7 Kevin op de Beke AV `56 3,17 m/s---


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Ipe Verbrugge AV `56 9,6 3:36,1 6,48 3,56 1910
    2 Koen Steenblok AV `56 10,3 3:47,8 5,79 3,89 1765
    3 Simon Smids AV `56 10,7 4:14,5 5,62 3,52 1499
    4 Samil Par...Vithanage AV `56 10,7 4:15,0 5,01 3,23 1399
    5 Niels Oele AV `56 11,3 4:20,8 4,76 2,83 1205
    6 Rody Dees AV `56 11,2 4:42,5 4,70 2,55 1074
    7 Kinan de Koning AV `56 11,5 4:19,5 3,81 2,43 1037
    8 Matthijs Openneer AV `56 13,7 5:10,8 3,32 1,96 521
    9 Mart Zuidweg AV `56 DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Jens Beuns AV `56 7,7 4:21,2 4,45 2,98 1306
    2 Markus Paul AV `56 7,5 4:25,3 3,49 2,48 1151
    3 Jerom Sinke AV `56 7,9 4:42,5 3,50 2,59 1041
    4 Jesper de Vrieze AV `56 8,3 4:26,5 3,07 2,57 998
    5 Nathan Goedegebure AV `56 8,4 DNF 3,21 2,56 693
    6 Noud Molenaar AV `56 9,6 5:41,1 3,44 1,74 469


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Abel Melse AV `56 8,2 2:41,7 15,13 2,67 964


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Jan de Braal AV `56 9,5 3:02,1 11,56 1,79 443


    Masters mannen - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Remco Kapteijn AV `56 3:32,3 ---


    Masters mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam KogelOBP
    1 Bernard Ruijsink AV `56 10,02 10,15
    2 Remco Kapteijn AV `56 7,17 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam 100mOBP
    1 Evan de Schrijver AV `56 10,9 ---


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    1 Evan de Schrijver AV `56 50,4 50,10


    Senioren mannen - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Patrick de Vos AV `56 2:50,3 ---
    Franklin van Anrooij AV `56 DNS 2:40,00


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam 100mOBP
    1 Mijke Kooiker AV `56 15,1 ---


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    1 Mijke Kooiker AV `56 1:23,5 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    1 Mijke Kooiker AV `56 7,80 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Mijke Kooiker AV `56 4,03 m/s---


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Veerle Smits AV `56 3:39,7 ---
    2 Lisa Kapteijn AV `56 3:43,1 ---
    3 Sanne de Baar AV `56 3:45,8 ---
    4 Maud Pellaers AV `56 3:57,9 ---
    Jasmijn Geldof AV `56 DNS 3:23,60


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam 80mHOBP
    1 Lisa Kapteijn AV `56 16,6 ---
    2 Veerle Smits AV `56 17,3 ---
    3 Sanne de Baar AV `56 18,1 ---
    4 Chimene Kamp AV `56 18,4 ---


    Meisjes Junior C - 2000 meter steeple

    # Naam 2000m SCOBP
    1 Sanne de Baar AV `56 11:15,1 ---
    1 Lisa Kapteijn AV `56 11:15,1 ---
    1 Veerle Smits AV `56 11:15,1 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam KogelOBP
    1 Maud Pellaers AV `56 6,72 ---
    2 Chimene Kamp AV `56 6,48 ---
    3 Veerle Smits AV `56 6,30 ---
    4 Lisa Kapteijn AV `56 5,94 ---
    5 Sanne de Baar AV `56 5,17 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Veerle Smits AV `56 3,98 m/s---
    2 Lisa Kapteijn AV `56 3,93 m/s---
    3 Maud Pellaers AV `56 3,90 m/s---
    4 Sanne de Baar AV `56 3,30 m/s---
    5 Chimene Kamp AV `56 3,12 m/s---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Tessa Schets AV `56 3:36,8 ---
    2 Iza Nijsse AV `56 3:49,3 ---
    3 Mette Verbrugge AV `56 4:06,3 ---
    4 Fenne Pellaers AV `56 4:15,8 ---
    5 Femke van Sluijs AV `56 4:37,4 ---
    6 Lotte Elstgeest AV `56 4:42,3 ---
    Amy de Graaf AV `56 DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam 60mHOBP
    1 Fenna Gelderblom AV `56 11,7 ---
    2 Merel Baaijens AV `56 12,5 ---
    3 Iza Nijsse AV `56 12,8 ---
    4 Amy de Graaf AV `56 13,4 ---
    5 Tirza Hulstein AV `56 14,3 ---
    6 Yara Burg AV `56 14,4 ---
    7 Femke van Sluijs AV `56 15,4 ---
    Mette Verbrugge AV `56 DNS ---
    Lotte Elstgeest AV `56 DNS ---


    Meisjes Junior D - 2000 meter steeple

    # Naam 2000m SCOBP
    Yara Burg AV `56 DNS ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam KogelOBP
    1 Fenna Gelderblom AV `56 10,86 ---
    2 Fenne Pellaers AV `56 7,52 ---
    3 Amy de Graaf AV `56 7,48 ---
    4 Iza Nijsse AV `56 7,24 ---
    5 Tirza Hulstein AV `56 6,15 ---
    6 Femke van Sluijs AV `56 5,75 ---
    7 Lotte Elstgeest AV `56 5,29 ---
    Merel Baaijens AV `56 DNS ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Amy de Graaf AV `56 3,80 m/s---
    2 Lotte Elstgeest AV `56 3,77 m/s---
    3 Fenna Gelderblom AV `56 3,69 m/s---
    4 Iza Nijsse AV `56 3,50 m/s---
    5 Yara Burg AV `56 3,39 m/s---
    6 Mette Verbrugge AV `56 3,39 m/s---
    7 Fenne Pellaers AV `56 3,33 m/s---
    8 Merel Baaijens AV `56 3,31 m/s---
    9 Femke van Sluijs AV `56 3,23 m/s---
    10 Tirza Hulstein AV `56 2,83 m/s---


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Yara Karelse AV `56 9,3 3:49,5 6,28 3,58 1877
    2 Inke van d...ikkenberg AV `56 9,7 4:01,7 5,28 3,80 1732
    3 Brigitte de Geus AV `56 9,4 4:06,7 5,25 3,45 1684
    4 Zoe van Luijk AV `56 10,8 4:04,9 5,47 3,37 1489
    5 Rachel Paul AV `56 10,5 4:24,7 3,76 3,07 1262
    6 Karlijn Steenhart AV `56 10,9 4:42,3 4,60 3,03 1200
    7 Eef de Winter AV `56 11,4 4:39,1 4,84 2,74 1111
    8 Marit Simonse AV `56 12,5 4:24,3 4,87 2,57 1021
    9 Tess van Luijk AV `56 11,6 4:51,5 4,17 2,49 948
    10 Mila Kramer AV `56 12,2 4:47,9 4,97 2,28 913
    11 Marit Wisse AV `56 11,9 4:35,6 3,51 2,42 906
    12 Emma Karelse AV `56 11,1 5:22,9 2,51 2,37 750
    13 Veerle Bruijnes AV `56 12,2 5:39,7 2,88 2,43 634
    14 Iris den Hoed AV `56 12,5 5:21,4 2,88 2,22 610


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Elise Mol AV `56 8,0 4:29,5 3,52 2,65 1087
    2 Ivra Fadu...im Absiye AV `56 7,8 4:55,6 2,67 2,54 933
    3 Norah Zuidweg AV `56 8,5 5:26,8 2,96 2,24 702
    4 Esmee Goovers AV `56 8,6 4:54,7 1,70 2,16 638
    5 Jade de Lange AV `56 DNS DNS DNS 2,81 280


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Anouk Govers AV `56 7,7 2:48,2 9,95 2,26 831
    2 Jet Jasperse AV `56 7,9 2:59,2 8,81 2,73 810
    3 Mirthe Bruijnes AV `56 8,8 2:52,2 8,10 2,09 571
    4 Fayenne Verschuure AV `56 8,9 3:01,2 4,54 1,90 383


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Jedida Goedegebure AV `56 9,9 4:28,4 4,97 1,41 107