Vereniging 'Spado' op 'Brabants Kampioenschap Athletic Champs teams'

Pupil A - Meerkamp

Naam 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Bjarne Maas JPA1 - Team 01 Spado 10,08 1500,00 11,10 18,50 30,00 3,45 394 146
Bodhin Kreefft MPA2 - Team 01 Spado 9,26 1600,00 10,30 12,50 18,50 3,80 440 348
Felix Linders JPA2 - Team 01 Spado 10,96 1400,00 11,99 10,50 20,00 3,30 275 0
Floor Verkaart MPA2 - Team 01 Spado 9,78 1450,00 11,24 17,00 30,50 3,50 447 447
Georgina Blaine MPA1 - Team 01 Spado 9,45 1375,00 10,76 18,50 27,50 3,60 455 397
Joris Oosterveld JPA2 - Team 01 Spado 10,80 1400,00 11,45 21,50 28,00 3,30 364 80
Quinten Jongkind JPA1 - Team 01 Spado 10,85 1425,00 12,11 17,50 19,00 3,60 316 0
Solane Schepers MPA2 - Team 01 Spado 10,45 1350,00 11,79 13,00 15,00 3,10 312 0
Stara Carmelia MPA2 - Team 01 Spado 9,33 1500,00 10,73 19,00 22,50 4,30 484 421
Thijmen Gladdinés JPA2 - Team 01 Spado 10,47 1375,00 11,95 18,50 20,00 3,30 319 0
Tim Withagen JPA2 - Team 01 Spado 9,80 1575,00 10,60 18,50 28,00 3,70 418 352
Tinka Fokke MPA1 - Team 01 Spado 10,24 1375,00 11,42 17,50 28,50 3,30 409 158


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 09 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:36,70 422
2 Team 01 Spado (Team-est) Spado - JPA2 12 2:38,20 406
3 Team 02 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPA2 12 2:38,80 399
4 Team 06 Generaal Michaelis (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA2 12 2:41,40 372
5 Team 10 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA2 12 2:45,50 330
6 Team 12 AV Spiridon (Team-est) AV Spiridon - JPA2 12 2:45,70 328
7 Team 03 Attila (Team-est) AV Attila - JPA2 12 2:50,20 285
8 Team 04 Lopersgroep Deurne (Team-est) Lopersgroep Deurne - JPA2 5 2:53,30 257
9 Team 11 HAC (Team-est) HAC - JPA2 8 2:54,00 251
10 Team 08 AV 't Jasper Sport (Team-est) AV `t Jasper Sport - JPA2 6 2:56,30 232
11 Team 05 THOR (Team-est) THOR - JPA2 12 2:59,50 205
12 Team 07 AV Oss 78 (Team-est) AV Oss `78 - JPA2 0 DNF 0


Pupil B - Meerkamp

Naam DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Eline Oostrom MPB - Team 14 Spado 875,00 4,60 12,00 0,95 2,70 250 62
Jane Wijnen MPB - Team 14 Spado 825,00 5,00 13,00 0,90 2,65 243 0
Julie van ...Werfhorst MPB - Team 14 Spado 850,00 4,70 14,00 0,85 2,80 245 0
Lente de Graauw MPB - Team 14 Spado 925,00 5,50 14,00 0,85 3,25 288 191
Lorijn Kessels MPB - Team 14 Spado 950,00 6,30 18,00 0,95 3,05 331 201
Matthijs Buijsen JPB - Team 14 Spado 1075,00 7,10 26,00 1,00 3,75 402 402
Mees Janvier JPB - Team 14 Spado 925,00 5,30 19,50 0,95 3,05 288 68
Tessa - Noom MPB - Team 14 Spado 900,00 4,70 20,00 1,00 3,25 320 213
Tristan van Meer JPB - Team 14 Spado 1000,00 5,50 22,00 1,00 3,20 327 210
Wouter van Zunderd JPB - Team 14 Spado 950,00 6,00 13,00 0,95 3,10 276 65
Yenairo de Deugd JPB - Team 14 Spado 1075,00 7,00 33,00 1,05 3,65 435 435


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 Spado (Pendel) Spado - JPB 11 1:10,46 427
2 Team 13 Prins Hendrik (Pendel) Prins Hendrik - JPB 12 1:12,00 403
3 Team 21 Eindhoven Atletiek (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 10 1:14,40 367
4 Team 17 AV Sprint (Pendel) AV Sprint - JPB 12 1:15,00 358
5 Team 22 THOR (Pendel) THOR - JPB 11 1:15,86 345
6 Team 18 HAC (Pendel) HAC - JPB 3 1:20,95 276


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 Spado (Team-est) Spado - JPB 11 2:47,40 456
2 Team 13 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPB 12 2:54,90 393
3 Team 17 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPB 12 2:57,90 369
4 Team 22 THOR (Team-est) THOR - JPB 11 2:58,70 363
5 Team 21 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 10 2:59,00 361
6 Team 18 HAC (Team-est) HAC - JPB 3 3:05,50 312