Vereniging 'Prins Hendrik' op 'Brabants Kampioenschap Athletic Champs teams'

Pupil A - Meerkamp

Naam 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Casper Couwenberg JPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,28 1375,00 11,92 20,00 36,50 3,45 392 176
Eden Brouwers MPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,05 1500,00 10,75 17,50 35,50 3,70 485 485
Eline Smit MPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,40 1525,00 11,41 14,50 19,00 3,25 371 149
Janne van den Berg MPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 9,72 1325,00 11,47 17,50 26,00 3,85 427 158
Jibbe Leenders JPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,11 1625,00 11,02 17,50 28,00 3,50 401 82
Julius Nolet JPA1 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,11 1475,00 11,11 18,00 25,00 3,60 374 62
Juul van Dongen JPA1 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,02 1325,00 11,32 20,00 27,00 3,60 372 73
Linde van Bragt MPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 9,60 1275,00 10,78 16,00 29,00 3,75 436 327
Noa van Velzen MPA1 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,19 1325,00 11,25 18,50 25,00 3,35 401 276
Renske van der Steen MPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 9,25 1325,00 10,40 19,00 24,00 3,90 461 340
Robbie Smulders JPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,01 1425,00 12,04 19,00 35,00 3,15 384 98
Samuel Dobbelstein JPA2 - Team 02 Pr...s Hendrik 10,04 1575,00 11,22 17,50 33,00 3,30 404 166


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 09 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:36,70 422
2 Team 01 Spado (Team-est) Spado - JPA2 12 2:38,20 406
3 Team 02 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPA2 12 2:38,80 399
4 Team 06 Generaal Michaelis (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA2 12 2:41,40 372
5 Team 10 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA2 12 2:45,50 330
6 Team 12 AV Spiridon (Team-est) AV Spiridon - JPA2 12 2:45,70 328
7 Team 03 Attila (Team-est) AV Attila - JPA2 12 2:50,20 285
8 Team 04 Lopersgroep Deurne (Team-est) Lopersgroep Deurne - JPA2 5 2:53,30 257
9 Team 11 HAC (Team-est) HAC - JPA2 8 2:54,00 251
10 Team 08 AV 't Jasper Sport (Team-est) AV `t Jasper Sport - JPA2 6 2:56,30 232
11 Team 05 THOR (Team-est) THOR - JPA2 12 2:59,50 205
12 Team 07 AV Oss 78 (Team-est) AV Oss `78 - JPA2 0 DNF 0


Pupil B - Meerkamp

Naam DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Charlotte ...n Deurzen MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 900,00 5,40 15,00 0,90 3,10 289 180
Fieke van Gemert MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 875,00 5,20 16,00 1,00 3,25 304 136
Iris de Jong MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 925,00 5,50 22,50 0,95 2,80 325 213
Kim Pulskens MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 825,00 5,40 12,00 1,05 3,05 282 77
Maarten van Schaik JPB - Team 13 Pr...s Hendrik 750,00 6,10 15,00 0,75 2,45 209 66
Mats Schreuders JPB - Team 13 Pr...s Hendrik 850,00 4,60 12,00 1,05 2,65 234 70
Melle van der Zanden JPB - Team 13 Pr...s Hendrik 950,00 5,00 20,50 1,00 2,95 296 131
Merel van Geloof MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 900,00 8,00 22,50 1,10 3,25 399 343
Pelle Boinck JPB - Team 13 Pr...s Hendrik NM 6,50 21,50 1,10 3,25 287 287
Quinty Dammers MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 900,00 5,20 13,50 0,90 2,85 269 56
Renée Schutte MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 900,00 5,20 14,00 0,95 3,20 291 65
Welmoed van Schaik MPB - Team 13 Pr...s Hendrik 950,00 4,60 18,50 0,95 2,65 292 135


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 Spado (Pendel) Spado - JPB 11 1:10,46 427
2 Team 13 Prins Hendrik (Pendel) Prins Hendrik - JPB 12 1:12,00 403
3 Team 21 Eindhoven Atletiek (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 10 1:14,40 367
4 Team 17 AV Sprint (Pendel) AV Sprint - JPB 12 1:15,00 358
5 Team 22 THOR (Pendel) THOR - JPB 11 1:15,86 345
6 Team 18 HAC (Pendel) HAC - JPB 3 1:20,95 276


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 Spado (Team-est) Spado - JPB 11 2:47,40 456
2 Team 13 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPB 12 2:54,90 393
3 Team 17 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPB 12 2:57,90 369
4 Team 22 THOR (Team-est) THOR - JPB 11 2:58,70 363
5 Team 21 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 10 2:59,00 361
6 Team 18 HAC (Team-est) HAC - JPB 3 3:05,50 312


Pupil C/mini - Meerkamp

Naam DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Daan Gielen JPMini - Team 24 Pr...s Hendrik 875,00 4,80 19,00 0,85 2,45 383 183
Duuk Schapendonk JPMini - Team 24 Pr...s Hendrik 800,00 4,00 17,50 0,85 2,55 342 156
Eva Voets MPC - Team 24 Pr...s Hendrik 900,00 4,80 16,50 0,95 2,55 348 79
Floris Smit JPC - Team 24 Pr...s Hendrik 975,00 5,80 14,50 1,00 2,95 343 212
Guus Beumer JPC - Team 24 Pr...s Hendrik 1025,00 6,90 23,50 1,00 3,30 435 435
Maud van Rijsewijk MPC - Team 24 Pr...s Hendrik 950,00 4,50 16,50 0,85 2,75 345 145
Robin Bijl JPC - Team 24 Pr...s Hendrik 975,00 5,70 17,00 1,00 2,70 344 148
Sanne Koolen MPC - Team 24 Pr...s Hendrik 875,00 3,80 14,00 0,85 2,25 277 0
Sara Beumer MPMini - Team 24 Pr...s Hendrik 925,00 3,60 14,00 0,85 2,00 354 257
Scot Romijn JPC - Team 24 Pr...s Hendrik 1050,00 6,70 25,50 1,10 3,15 458 458
Thom van Bakel JPC - Team 24 Pr...s Hendrik 775,00 3,30 11,00 0,80 1,70 172 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 Prins Hendrik (Pendel) Prins Hendrik - JPC 11 1:13,97 448
2 Team 15 Eindhoven Atletiek (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPC 10 1:20,11 344
3 Team 20 AV Generaal Michaelis (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPC 12 1:20,41 339
4 Team 23 AV Sprint (Pendel) AV Sprint - JPC 12 1:23,41 293
5 Team 16 HAC (Pendel) HAC - JPC 5 1:26,32 252
6 Team 19 ARV Achilles (Pendel) ARV Achilles - JPC 12 1:31,01 191


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPC 11 2:59,30 430
2 Team 23 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:00,70 417
3 Team 20 AV Generaal Michaelis (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPC 12 3:03,30 394
4 Team 15 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPC 10 3:08,40 349
5 Team 16 HAC (Team-est) HAC - JPC 5 3:10,30 334
6 Team 19 ARV Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPC 12 3:23,90 229