Vereniging 'HAC' op 'Brabants Kampioenschap Athletic Champs teams'

Pupil A - Meerkamp

Naam 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Dylan Hameetman JPA1 - Team 11 HAC 10,12 1475,00 12,04 14,50 24,50 2,45 311 282
Fergus Tabor JPA1 - Team 11 HAC 9,64 1525,00 11,02 15,50 26,50 3,70 389 389
Hielke Waterschoot JPA1 - Team 11 HAC 11,58 1175,00 14,40 11,50 15,50 2,40 178 0
Lasse Reijnen JPA2 - Team 11 HAC 10,45 1475,00 12,06 15,50 24,00 3,20 327 327
Mirthe Reijnen MPA1 - Team 11 HAC 11,37 1350,00 13,58 11,00 12,50 2,65 233 95
Sarah Smit MPA2 - Team 11 HAC 10,93 1350,00 11,50 15,00 18,50 2,60 313 313
Sophie van... Boogaart MPA2 - Team 11 HAC 9,46 1350,00 10,72 17,00 21,00 3,20 405 350
Tim Stappers JPA1 - Team 11 HAC 11,73 1250,00 14,98 10,00 15,00 2,30 166 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 09 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:36,70 422
2 Team 01 Spado (Team-est) Spado - JPA2 12 2:38,20 406
3 Team 02 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPA2 12 2:38,80 399
4 Team 06 Generaal Michaelis (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA2 12 2:41,40 372
5 Team 10 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA2 12 2:45,50 330
6 Team 12 AV Spiridon (Team-est) AV Spiridon - JPA2 12 2:45,70 328
7 Team 03 Attila (Team-est) AV Attila - JPA2 12 2:50,20 285
8 Team 04 Lopersgroep Deurne (Team-est) Lopersgroep Deurne - JPA2 5 2:53,30 257
9 Team 11 HAC (Team-est) HAC - JPA2 8 2:54,00 251
10 Team 08 AV 't Jasper Sport (Team-est) AV `t Jasper Sport - JPA2 6 2:56,30 232
11 Team 05 THOR (Team-est) THOR - JPA2 12 2:59,50 205
12 Team 07 AV Oss 78 (Team-est) AV Oss `78 - JPA2 0 DNF 0


Pupil B - Meerkamp

Naam DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Mads Verhofstadt JPB - Team 18 HAC 975,00 4,50 17,00 1,15 2,85 296 296
Rens Heygele JPB - Team 18 HAC 950,00 5,00 14,50 0,95 2,65 254 254
Teije Fleskens JPB - Team 18 HAC 950,00 6,50 25,50 1,20 3,25 377 377


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 Spado (Pendel) Spado - JPB 11 1:10,46 427
2 Team 13 Prins Hendrik (Pendel) Prins Hendrik - JPB 12 1:12,00 403
3 Team 21 Eindhoven Atletiek (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 10 1:14,40 367
4 Team 17 AV Sprint (Pendel) AV Sprint - JPB 12 1:15,00 358
5 Team 22 THOR (Pendel) THOR - JPB 11 1:15,86 345
6 Team 18 HAC (Pendel) HAC - JPB 3 1:20,95 276


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 Spado (Team-est) Spado - JPB 11 2:47,40 456
2 Team 13 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPB 12 2:54,90 393
3 Team 17 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPB 12 2:57,90 369
4 Team 22 THOR (Team-est) THOR - JPB 11 2:58,70 363
5 Team 21 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 10 2:59,00 361
6 Team 18 HAC (Team-est) HAC - JPB 3 3:05,50 312


Pupil C/mini - Meerkamp

Naam DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Hedwig Tabor MPC - Team 16 HAC 900,00 4,60 13,00 1,00 2,65 337 337
Jarne Reijnen JPMini - Team 16 HAC 925,00 3,80 11,00 0,85 2,50 323 323
Loena Leppink MPC - Team 16 HAC DNS 3,70 7,50 0,80 2,20 161 161
Mike van Tilburg JPC - Team 16 HAC 925,00 5,60 19,50 DNS 3,15 288 288
Zenn Clignett MPC - Team 16 HAC 825,00 4,20 13,50 0,95 2,55 301 301


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 Prins Hendrik (Pendel) Prins Hendrik - JPC 11 1:13,97 448
2 Team 15 Eindhoven Atletiek (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPC 10 1:20,11 344
3 Team 20 AV Generaal Michaelis (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPC 12 1:20,41 339
4 Team 23 AV Sprint (Pendel) AV Sprint - JPC 12 1:23,41 293
5 Team 16 HAC (Pendel) HAC - JPC 5 1:26,32 252
6 Team 19 ARV Achilles (Pendel) ARV Achilles - JPC 12 1:31,01 191


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPC 11 2:59,30 430
2 Team 23 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:00,70 417
3 Team 20 AV Generaal Michaelis (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPC 12 3:03,30 394
4 Team 15 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPC 10 3:08,40 349
5 Team 16 HAC (Team-est) HAC - JPC 5 3:10,30 334
6 Team 19 ARV Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPC 12 3:23,90 229