Vereniging 'AV Spiridon' op 'Brabants Kampioenschap Athletic Champs teams'

Pupil A - Meerkamp

Naam 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Anna Timmers MPA1 - Team 12 AV Spiridon 11,42 1250,00 12,36 11,00 13,00 2,90 247 55
Dario Ehrismann JPA1 - Team 12 AV Spiridon 11,04 1325,00 13,08 12,00 17,00 2,70 231 0
Faroeq Aanannaz JPA2 - Team 12 AV Spiridon 11,43 1300,00 13,75 13,00 15,00 2,30 201 0
Frank Bakkers JPA2 - Team 12 AV Spiridon 10,27 925,00 11,81 17,50 29,50 2,70 298 133
Ghislaine Schalk MPA1 - Team 12 AV Spiridon 11,35 1300,00 14,26 12,00 11,00 2,55 215 49
Jasper Buschman JPA1 - Team 12 AV Spiridon 10,39 1300,00 12,40 21,00 28,00 3,15 343 253
Milo van Riel JPA2 - Team 12 AV Spiridon 11,90 925,00 12,42 18,50 29,00 2,90 267 143
Noëlle Schalk MPA2 - Team 12 AV Spiridon 10,30 1375,00 11,28 16,50 20,00 3,40 376 257
Ryan Heeren JPA2 - Team 12 AV Spiridon 9,73 1375,00 10,67 22,50 37,00 3,60 442 442
Senna Laureijssen MPA1 - Team 12 AV Spiridon 9,99 1200,00 11,07 17,00 24,50 3,10 376 267
Sophy Naafs MPA1 - Team 12 AV Spiridon 11,50 1300,00 13,09 10,50 13,00 2,45 223 49
Troj van de Dongen JPA1 - Team 12 AV Spiridon 10,46 1425,00 11,53 20,50 32,00 3,40 385 335


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 09 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:36,70 422
2 Team 01 Spado (Team-est) Spado - JPA2 12 2:38,20 406
3 Team 02 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPA2 12 2:38,80 399
4 Team 06 Generaal Michaelis (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA2 12 2:41,40 372
5 Team 10 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA2 12 2:45,50 330
6 Team 12 AV Spiridon (Team-est) AV Spiridon - JPA2 12 2:45,70 328
7 Team 03 Attila (Team-est) AV Attila - JPA2 12 2:50,20 285
8 Team 04 Lopersgroep Deurne (Team-est) Lopersgroep Deurne - JPA2 5 2:53,30 257
9 Team 11 HAC (Team-est) HAC - JPA2 8 2:54,00 251
10 Team 08 AV 't Jasper Sport (Team-est) AV `t Jasper Sport - JPA2 6 2:56,30 232
11 Team 05 THOR (Team-est) THOR - JPA2 12 2:59,50 205
12 Team 07 AV Oss 78 (Team-est) AV Oss `78 - JPA2 0 DNF 0