Vereniging 'AV Generaal Michaelis' op 'Brabants Kampioenschap Athletic Champs teams'

Pupil A - Meerkamp

Naam 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Bram van Stiphout JPA1 - Team 06 Ge...Michaelis 10,49 1525,00 11,68 17,50 24,50 3,30 352 0
Daniëlle Vis MPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 10,89 1275,00 13,29 15,00 16,50 2,75 275 0
Eliza Dielhof MPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 10,28 1500,00 11,87 15,00 18,50 3,30 365 75
Gaby van Sluisveld MPA1 - Team 06 Ge...Michaelis 11,24 1450,00 12,05 15,50 20,00 3,10 335 68
Iris van Sluisveld MPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 10,39 1450,00 11,37 18,00 21,00 3,30 390 144
Isabella Passchier MPA1 - Team 06 Ge...Michaelis 10,50 1300,00 12,40 11,00 15,00 2,70 273 0
Lotte Aerts MPA1 - Team 06 Ge...Michaelis 10,04 1575,00 11,72 18,00 33,00 3,65 473 473
Micki Geijsels MPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 9,89 1375,00 10,90 19,00 24,00 3,45 423 365
Milou Keulstra MPA1 - Team 06 Ge...Michaelis 9,44 1500,00 10,57 18,50 28,00 3,45 471 471
Nick van Bree JPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 10,39 1525,00 10,89 20,50 30,50 3,65 410 290
Orlando Louwers JPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 9,46 1450,00 11,35 19,50 28,50 3,90 411 220
Sanne van de Wiel MPA2 - Team 06 Ge...Michaelis 10,27 1500,00 12,05 14,00 16,50 3,20 347 138


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 09 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:36,70 422
2 Team 01 Spado (Team-est) Spado - JPA2 12 2:38,20 406
3 Team 02 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPA2 12 2:38,80 399
4 Team 06 Generaal Michaelis (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA2 12 2:41,40 372
5 Team 10 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA2 12 2:45,50 330
6 Team 12 AV Spiridon (Team-est) AV Spiridon - JPA2 12 2:45,70 328
7 Team 03 Attila (Team-est) AV Attila - JPA2 12 2:50,20 285
8 Team 04 Lopersgroep Deurne (Team-est) Lopersgroep Deurne - JPA2 5 2:53,30 257
9 Team 11 HAC (Team-est) HAC - JPA2 8 2:54,00 251
10 Team 08 AV 't Jasper Sport (Team-est) AV `t Jasper Sport - JPA2 6 2:56,30 232
11 Team 05 THOR (Team-est) THOR - JPA2 12 2:59,50 205
12 Team 07 AV Oss 78 (Team-est) AV Oss `78 - JPA2 0 DNF 0


Pupil C/mini - Meerkamp

Naam DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Fleur Pero MPC - Team 20 AV...Michaelis NM 4,00 10,00 0,95 2,25 210 0
Joyce van Sluisveld MPC - Team 20 AV...Michaelis 925,00 4,70 11,00 1,10 2,45 345 234
Lars van Stiphout JPC - Team 20 AV...Michaelis 1025,00 6,00 18,50 1,15 2,90 403 403
Luka Verhagen JPMini - Team 20 AV...Michaelis 900,00 4,10 12,50 1,00 2,20 349 243
Maud Verbaandert MPC - Team 20 AV...Michaelis 800,00 4,40 9,00 1,00 2,40 277 0
Romein Geijsels JPMini - Team 20 AV...Michaelis 875,00 3,70 9,00 1,00 2,30 316 123
Stan Beenker JPC - Team 20 AV...Michaelis 850,00 4,70 15,00 1,00 2,45 282 0
Stijn Pero JPC - Team 20 AV...Michaelis 925,00 5,80 17,50 1,15 2,65 362 247
Sven Tielen JPC - Team 20 AV...Michaelis 850,00 6,10 20,50 1,15 2,60 366 268
Tess Aerts MPMini - Team 20 AV...Michaelis 825,00 4,50 9,00 0,90 2,15 330 80
Tijn Breukink JPMini - Team 20 AV...Michaelis 850,00 4,50 14,00 0,95 2,40 353 195
Wouter Kampkes JPMini - Team 20 AV...Michaelis 925,00 3,90 11,00 0,95 2,35 338 139


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 Prins Hendrik (Pendel) Prins Hendrik - JPC 11 1:13,97 448
2 Team 15 Eindhoven Atletiek (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPC 10 1:20,11 344
3 Team 20 AV Generaal Michaelis (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPC 12 1:20,41 339
4 Team 23 AV Sprint (Pendel) AV Sprint - JPC 12 1:23,41 293
5 Team 16 HAC (Pendel) HAC - JPC 5 1:26,32 252
6 Team 19 ARV Achilles (Pendel) ARV Achilles - JPC 12 1:31,01 191


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 Prins Hendrik (Team-est) Prins Hendrik - JPC 11 2:59,30 430
2 Team 23 AV Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:00,70 417
3 Team 20 AV Generaal Michaelis (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPC 12 3:03,30 394
4 Team 15 Eindhoven Atletiek (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPC 10 3:08,40 349
5 Team 16 HAC (Team-est) HAC - JPC 5 3:10,30 334
6 Team 19 ARV Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPC 12 3:23,90 229