Vereniging 'AV `t Jasper Sport' op 'Limbra Baancircuit'

Prijzen

Teun Bakens
  • Jongens Junior C - 100m - 13,91
Wouter van Asten
  • Jongens Junior C - 100m - 14,73
Teun Nagel
  • Jongens Junior C - 3000m - 11:57,27
Wouter van Asten
  • Jongens Junior C - 100mH - 21,24
Teun Nagel
  • Jongens Junior C - 100mH - 28,57
Max van der Spek
  • Jongens Junior C - Speer - 13,26
Jasper de Wit
  • Jongens Junior D - 80m - 11,68
Jouri Strijbosch
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,47
Jouri Strijbosch
  • Jongens Junior D - Speer - 22,84
Teun Van Dijk
  • Jongens Junior D - Ver - 3,58
Jasper de Wit
  • Jongens Junior D - Ver - 3,55
Willemjan van Golstein Brouwer
  • Masters Mannen - 3000m - 11:36,70
Magda Winiarska
  • Masters Vrouwen - 3000m - 11:39,72
Erna Berkers
  • Masters Vrouwen - 3000m - 13:23,76
Mette de Haas
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,85
Mette de Haas
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,23
Julia Van Dijk
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,04
Resy van Iersel
  • Meisjes Junior C - 1000m - 3:56,15
Julia Van Dijk
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,69
Meike Vermeulen
  • Meisjes Junior C - Speer - 22,40
Resy van Iersel
  • Meisjes Junior C - Speer - 20,25
Julia Van Dijk
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,30
Resy van Iersel
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,84
Sharon van Heugten
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,85
Sharon van Heugten
  • Senioren vrouwen - 200m - 27,35
Sharon van Heugten
  • Senioren vrouwen - Kogel - 10,09

Hoogtepunten

Willemjan van Golstein Brouwer M50 3000m
  • 11:36,70
  • Mario Felius M55 3000m
  • 12:51,42
  • Sharon van Heugten Vsen 200m
  • 27,35
  • Sharon van Heugten Vsen 100m
  • 12,85
  • Sharon van Heugten Vsen Kogel
  • 10,09
  • Mette de Haas MJB Ver
  • 4,23
  • Mette de Haas MJB 100m
  • 13,85
  • Piet Jaspers M65 3000m
  • 12:05,76
  • Peter Hendriks M60 3000m
  • 13:22,12
  • Theo Derix M60 3000m
  • 11:40,49
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Teun Bakens 13,91 +2.1 m/s---
    3 Wouter van Asten 14,73 +2.1 m/s---


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Stefan Clercx 3:46,23 4:00,00


    Jongens Junior C - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Teun Nagel 11:57,27 ---


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Wouter van Asten 21,24 +2.6 m/s---
    3 Teun Nagel 28,57 +2.6 m/s---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Teun Bakens 7,45 ---
    6 Max van der Spek 5,09 ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Max van der Spek 13,26 ---
    Teun Bakens DNS ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    5 Max van der Spek 3,28 3,28 +2.0 m/s---
    Wouter van Asten - DNS ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jasper de Wit 11,68 +3.3 m/s---
    8 Stijn Hilhorst 13,15 +3.3 m/s13,32
    Teun Van Dijk DNS ---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Stijn Hilhorst 3:49,62 4:00,00


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Jouri Strijbosch 6,47 ---
    5 Jasper de Wit 5,89 ---
    7 Cas van der Spek 5,33 ---
    10 Jorn Storcken 4,59 ---
    11 Stijn Hilhorst 4,52 ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Jouri Strijbosch 22,84 ---
    4 Jorn Storcken 15,84 ---
    6 Cas van der Spek 12,09 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Teun Van Dijk 3,58 - 3,58 +2.9 m/s---
    3 Jasper de Wit 3,55 - 3,55 ---
    7 Jouri Strijbosch 2,84 - - 2,84 ---
    8 Cas van der Spek 2,75 - 2,75 ---


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Eddy Geboers M40 DNS ---


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Eddy Geboers M40 DNS ---


    Masters Mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Willemjan ...n Brouwer M50 11:36,70 12:00,00
    4 Theo Derix M60 11:40,49 ---
    7 Piet Jaspers M65 12:05,76 11:30,00
    8 Mario Felius M55 12:51,42 ---
    9 Peter Hendriks M60 13:22,12 ---
    10 Jules Martens M65 14:33,32 ---


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Eddy Geboers M40 DNS ---


    Masters Vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Magda Winiarska V35 11:39,72 ---
    2 Erna Berkers V40 13:23,76 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Mette de Haas 13,85 +2.2 m/s---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Mette de Haas 4,23 - 4,23 4,28


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Julia Van Dijk 11,04 +2.7 m/s11,13
    4 Resy van Iersel 12,01 +3.3 m/s---
    5 Sophie Halleen 12,06 +3.3 m/s13,15


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Resy van Iersel 3:56,15 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    2 Julia Van Dijk 14,69 +2.1 m/s14,11
    4 Meike Vermeulen 16,04 +2.7 m/s---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Meike Vermeulen 22,40 ---
    3 Resy van Iersel 20,25 ---
    5 Famke Hurkmans 15,77 ---
    6 Simone Pape 15,46 ---
    7 Sophie Halleen 14,24 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Julia Van Dijk 4,30 - 4,30 4,42
    3 Resy van Iersel 3,84 - 3,84 ---
    4 Meike Vermeulen 3,77 - 3,77 ---
    7 Simone Pape 3,47 - 3,47 ---
    8 Famke Hurkmans 3,17 - 3,17 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    10 Eva Nagel 10,99 +3.1 m/s---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sharon van Heugten 12,85 +1.1 m/s13,10


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sharon van Heugten 27,35 +1.0 m/s27,14


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Sharon van Heugten 10,09 9,29