Vereniging 'AV Oss `78' op 'Pupillen Trainingspakken wedstrijd'

Prijzen

Sieb Stiemer
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1823 punten
  • 60 meter   10,1
  • 60 meter horden   11,0
  • Kogelstoten   5,63
  • Hoogspringen   1,20
Ivar van Doorn
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1803 punten
  • 60 meter   10,3
  • 60 meter horden   11,1
  • Kogelstoten   5,85
  • Hoogspringen   1,20
Ivar van Doorn
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 4:05,86
Jurre van Hout
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 24 punten
  • 40 meter   8,0
  • 40 meter horden   8,8
  • Vortexwerpen   15,71
  • Verspringen   2,88
Jurre van Hout
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:29,10
Justin Peters
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:53,31
Sophie van Hout
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 4:07,33
Elza Staring
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 33 punten
  • 40 meter   7,7
  • 40 meter horden   8,0
  • Vortexwerpen   10,27
  • Verspringen   2,98
Elza Staring
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:28,16

Hoogtepunten

Job Meijer JPA2 60m
  • 10,02
  • Hilde van Zantvoort MPA2 Kogel
  • 4,98
  • Ivar van Doorn JPA1 Hoog
  • 1,20
  • Sterre Stiemer MPA2 Kogel
  • 5,63
  • Hilde van Zantvoort MPA2 60m
  • 10,99
  • Sophie van Hout MPA2 Hoog
  • 1,00
  • Sieb Stiemer JPA1 Hoog
  • 1,20
  • Ivar van Doorn JPA1 60mH
  • 11,02
  • Sieb Stiemer JPA1 60mH
  • 10,99
  • Hilde van Zantvoort MPA2 60mH
  • 12,34
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelHoogPunten totaal
    2 Sieb Stiemer 10,06 10,99 5,63 1,20 1823
    3 Ivar van Doorn 10,27 11,02 5,85 1,20 1803
    7 Luuk Groenewegen 10,60 11,99 5,46 1,15 1591
    9 Wytse Dericks 10,88 12,18 5,85 1,10 1525
    17 Tijl Hes 11,19 14,25 4,43 0,80 1002


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Ivar van Doorn 4:05,86 ---
    4 Sieb Stiemer 4:07,23 ---
    Luuk Groenewegen DNS ---
    Wytse Dericks DNS ---
    Tijl Hes DNS ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelHoogPunten totaal
    4 Job Meijer 10,02 11,81 5,58 1,05 1627
    10 Finn Kiprianidis 11,47 15,20 5,62 1,00 1133
    11 Job van Dorst 10,53 17,51 5,31 0,90 1038


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Job Meijer 4:15,83 ---
    7 Job van Dorst 4:19,71 ---
    11 Finn Kiprianidis 5:04,21 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m40mHVortexVerPunten totaal
    3 Jurre van Hout 7,98 8,79 15,71 2,88 24


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jurre van Hout 2:29,10 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m40mHVortexVerPunten totaal
    5 Leonard Oti 7,87 8,19 6,25 2,76 28
    8 Roan Quint...genhuizen 8,60 9,68 7,17 2,14 20


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Leonard Oti 2:36,90 ---
    6 Roan Quint...genhuizen 2:43,23 ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m40mHVortexVerPunten totaal
    4 Justin Peters 8,72 9,76 9,06 2,24 24


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Justin Peters 2:53,31 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelHoogPunten totaal
    7 Hilde van Zantvoort 10,99 12,34 4,98 0,95 1329
    9 Sophie van Hout 11,26 13,09 4,21 1,00 1210
    13 Sterre Stiemer 12,91 14,57 5,63 0,90 952


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sophie van Hout 4:07,33 ---
    11 Hilde van Zantvoort 4:48,88 ---
    13 Sterre Stiemer 5:02,16 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m40mHVortexVerPunten totaal
    3 Elza Staring 7,62 7,98 10,27 2,98 33


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Elza Staring 2:28,16 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m40mHVortexVerPunten totaal
    5 Tess de Ruijter 10,65 13,22 3,05 1,73 5


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    5 Tess de Ruijter 4:00,07 ---