Vereniging 'GVAC' op 'Senioren 3e Divisie Poule 14 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Koen van Ruremonde
  • Senioren mannen - 100m - 11,42
Koen van Ruremonde
  • Senioren mannen - 200m - 22,84
Joan School
  • Senioren mannen - 5000m - 16:44,42
Rian van der Burgt
  • Senioren vrouwen - 3000m - 10:51,39
Eefje Frissen
  • Senioren vrouwen - 100mH - 18,38
Eefje Frissen
  • Senioren vrouwen - Kogel - 9,77

Hoogtepunten

Koen van Ruremonde Msen 200m
  • 22,84
  • Rian van der Burgt Vsen 3000m
  • 10:51,39
  • Rinke de Vries Msen 400m
  • 57,13
  • Maud ter Bogt Vsen 3000m
  • 11:44,57
  • Koen van Ruremonde Msen 100m
  • 11,42
  • Joan School Msen 5000m
  • 16:44,42
  • Tamara Renders Vsen 800m
  • 2:38,89
  • Joris van Vlerken Msen 110mH
  • 18,23
  • Franca Somers Vsen 800m
  • 2:41,68
  • Eefje Frissen Vsen Kogel
  • 9,77
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    3 Koen van Ruremonde GVAC GVAC Mannen 11,42 +1.4 m/s11,29 706


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    2 Koen van Ruremonde GVAC GVAC Mannen 22,84 -1.5 m/s23,75 756


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    8 Rinke de Vries GVAC GVAC Mannen 57,13 --- 526


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    15 Jan de Kok GVAC GVAC Mannen 2:21,05 2:25,00 438
    16 Ruud van Ham GVAC GVAC Mannen 2:21,06 2:25,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team 5000mOBPTeam punten
    3 Joan School GVAC GVAC Mannen 16:44,42 16:30,00 633
    14 Jan de Kok GVAC GVAC Mannen 19:37,13 --- 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    7 Joris van Vlerken GVAC GVAC Mannen 18,23 +2.8 m/s--- 566


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV De Keien Mannen (Zweedse) AV De Keien - Msen 4 2:04,92 857
    2 AVON Mannen (Zweedse) AVON - Msen 4 2:05,23 852
    3 Swift Atletiek Mannen Team 1 (Zweedse) Swift Atletiek - Msen 4 2:05,41 849
    4 ESAV Asterix Mannen Team 1 (Zweedse) ESAV Asterix - Msen 4 2:06,61 831
    5 AV Reusel `69 Mannen (Zweedse) AV Reusel `69 - Msen 4 2:07,51 817
    6 AV Caesar Mannen (Zweedse) AV Caesar - Msen 4 2:08,98 795
    7 ESAV Asterix Mannen Team 2 (Zweedse) ESAV Asterix - Msen 4 2:14,02 722
    8 AV Valkenswaard Mannen (Zweedse) AV Valkenswaard - Msen 4 2:16,04 695
    9 Atletiekvereniging ATH Mannen (Zweedse) Atletiekvereniging ATH - Msen 4 2:18,20 667
    10 GVAC Mannen (Zweedse) GVAC - Msen 4 2:19,02 656
    11 Swift Atletiek Mannen Team 2 (Zweedse) Swift Atletiek - Msen 4 2:20,62 636
    12 Lopersgroep Deurne Mannen (Zweedse) Lopersgroep Deurne - Msen 4 2:23,55 600
    13 AV Generaal Michaelis Mannen (Zweedse) AV Generaal Michaelis - Msen 4 2:30,40 521
    14 Atletiek Leudal Mannen (Zweedse) Atletiek Leudal - Msen 0 DNS 0
    14 GAC Gemert Mannen (Zweedse) GAC Gemert - Msen 0 DNS 0
    14 HAC Mannen (Zweedse) HAC - Msen 4 DNS 0
    14 Swift Atletiek Mannen Team 3 (Zweedse) Swift Atletiek - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    11 Jeroen Duif GVAC GVAC Mannen 25,70 --- 372


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    14 Jeroen Duif GVAC GVAC Mannen 8,87 --- 375


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    12 Ruud van Ham GVAC GVAC Mannen 1,50 --- 394


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    8 Joris van Vlerken GVAC GVAC Mannen 11,48 +0.0 m/s--- 510


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    15 Lara Frijters GVAC GVAC Vrouwen 14,90 m/s--- 376


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    17 Franca Somers GVAC GVAC Vrouwen 33,69 +1.8 m/s--- 282


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    9 Inge van den Boom GVAC GVAC Vrouwen 1:09,77 1:08,00 516
    14 Suzanne Faasen GVAC GVAC Vrouwen 1:14,92 --- 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    6 Tamara Renders GVAC GVAC Vrouwen 2:38,89 2:38,00 580
    7 Franca Somers GVAC GVAC Vrouwen 2:41,68 --- 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team 3000mOBPTeam punten
    1 Rian van der Burgt GVAC GVAC Vrouwen 10:51,39 10:52,91 662
    6 Maud ter Bogt GVAC GVAC Vrouwen 11:44,57 --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    3 Eefje Frissen GVAC GVAC Vrouwen 18,38 -2.5 m/s18,08 446


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek Vrouwen (Zweedse) Eindhoven Atletiek - Vsen 4 2:27,61 909
    2 AVON Vrouwen (Zweedse) AVON - Vsen 4 2:36,29 811
    3 ESAV Asterix Vrouwen (Zweedse) ESAV Asterix - Vsen 4 2:38,74 785
    4 Swift Atletiek Vrouwen Team 1 (Zweedse) Swift Atletiek - Vsen 4 2:39,77 774
    5 AV Caesar Vrouwen (Zweedse) AV Caesar - Vsen 4 2:43,18 740
    6 AV De Keien Vrouwen (Zweedse) AV De Keien - Vsen 4 2:44,18 730
    7 AV Valkenswaard Vrouwen (Zweedse) AV Valkenswaard - Vsen 4 2:45,48 718
    8 AV Reusel `69 Vrouwen (Zweedse) AV Reusel `69 - Vsen 4 2:46,10 712
    9 Atletiek Leudal Vrouwen (Zweedse) Atletiek Leudal - Vsen 4 2:46,28 710
    10 GVAC Vrouwen (Zweedse) GVAC - Vsen 4 2:50,63 670
    11 GAC Gemert Vrouwen (Zweedse) GAC Gemert - Vsen 4 2:55,63 626
    12 Lopersgroep Deurne Vrouwen (Zweedse) Lopersgroep Deurne - Vsen 4 2:57,09 614
    13 HAC Vrouwen (Zweedse) HAC - Vsen 2 DNS 0
    13 Swift Atletiek Vrouwen Team 2 (Zweedse) Swift Atletiek - Vsen 0 DNS 0
    13 Swift Atletiek Vrouwen Team 3 (Zweedse) Swift Atletiek - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    10 Jacqueline Thijssen GVAC GVAC Vrouwen 20,53 --- 332
    11 Suzanne Faasen GVAC GVAC Vrouwen 20,39 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Eefje Frissen GVAC GVAC Vrouwen 9,77 --- 574
    21 Jacqueline Aelmans GVAC GVAC Vrouwen 3,91 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    11 Lara Frijters GVAC GVAC Vrouwen 1,20 --- 348


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    13 Lara Frijters GVAC GVAC Vrouwen 4,32 -1.5 m/s--- 507