Vereniging 'CAV Energie' op 'FLEX-wedstrijd voor junioren, senioren, masters en wheelers'

Prijzen

Joeri vd Waal
  • Jongens Junior A - 400m - 58,83
Martijn Stok
  • Jongens Junior B - 100m - 12,83
Jaimy Voogt
  • Jongens Junior B - 1000m - 2:49,78
Raymond Brugmans
  • Jongens Junior B - 1000m - 2:52,07
Lars Boertien
  • Jongens Junior B - Kogel - 11,36
Lars Boertien
  • Jongens Junior B - Speer - 40,38
Pim Bos
  • Jongens Junior B - Speer - 29,78
Lars Boertien
  • Jongens Junior B - Speer - 37,97
Pim Bos
  • Jongens Junior B - Speer - 25,65
Lars Boertien
  • Jongens Junior B - Discus - 27,81
Martijn Stok
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,50
Roel Kooreman
  • Jongens Junior C - 200m - 27,21
Daniel van Noordenne
  • Jongens Junior C - 800m - 2:23,21
Danick Imholz
  • Jongens Junior C - 1000m - 3:04,63
Roel Kooreman
  • Jongens Junior C - Speer - 31,42
Daniel van Noordenne
  • Jongens Junior C - Speer - 19,11
Roel Kooreman
  • Jongens Junior C - Ver_f - 5,06
Pieter Fallaux
  • Jongens Junior D - 80m - 11,22
Benjamin den Hartog
  • Jongens Junior D - 80m - 11,59
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior D - 150m - 20,08
Pieter Fallaux
  • Jongens Junior D - 600m - 1:37,71
Marnix de Kunder
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:19,31
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior D - Discus - 31,23
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior D - Kogel - 11,99
Vincent van der Brugge
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,98
Benjamin den Hartog
  • Jongens Junior D - Speer - 32,08
Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior D - Ver_f - 4,68
Benjamin den Hartog
  • Jongens Junior D - Ver_f - 4,33
Jozua van Leerdam
  • Masters mannen - 1000m - 2:40,48
Guido de Bruijn
  • Senioren mannen - 400m_f - 50,76
Edwin Kammerman
  • Senioren mannen - 1000m - 2:54,09
Lars Zuijdeweg
  • Senioren mannen - Discus - 25,74
Werner Homan
  • Wheelers mannen - 100m - 25,63
Werner Homan
  • Wheelers mannen - 100m_f - 25,38
Werner Homan
  • Wheelers mannen - 400m_f - 1:47,94
Bertina den Hartog
  • Masters vrouwen - Discus - 29,86
Bertina den Hartog
  • Masters vrouwen - Kogel - 10,19
Susie Wittenbols
  • Meisjes Junior A - Kogel - 7,95
Susie Wittenbols
  • Meisjes Junior A - Speer - 25,52
Susie Wittenbols
  • Meisjes Junior A - Hoog_f - 1,55
Susie Wittenbols
  • Meisjes Junior A - Ver_f - 4,68
Ilvia Hederik
  • Meisjes Junior B - 200m - 31,57
Shurianty Mathilda
  • Meisjes Junior B - 400m - 59,87
Ilvia Hederik
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:09,45
Corinda den Hartog
  • Meisjes Junior B - 600m - 2:13,06
Corinda den Hartog
  • Meisjes Junior B - Speer - 20,30
Corinda den Hartog
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,25
Valéria Montijn
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,65
Rory Ganz
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,75
Lotte de Visser
  • Meisjes Junior C - 200m - 29,20
Valéria Montijn
  • Meisjes Junior C - 200m_hf - 26,70
Lotte de Visser
  • Meisjes Junior C - 600m - 1:47,28
Parel van Nieuwkoop
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:43,98
Dionne van der Hilst
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,53
Dionne van der Hilst
  • Meisjes Junior C - Speer - 30,64
Dionne van der Hilst
  • Meisjes Junior C - Speer - 31,13
Valéria Montijn
  • Meisjes Junior C - Speer - 26,72
Valéria Montijn
  • Meisjes Junior C - Discus - 25,74
Dionne van der Hilst
  • Meisjes Junior C - Discus - 23,54
Valéria Montijn
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,34
Rory Ganz
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,56
Amber Bosman
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,74
Amber Bosman
  • Meisjes Junior D - 150m - 21,16
Amber Bosman
  • Meisjes Junior D - 600m - 1:42,71
Ilana de Visser
  • Meisjes Junior D - 600m - 2:30,37
Eline Verschueren
  • Meisjes Junior D - Discus - 15,45
Sigrid Spek
  • Meisjes Junior D - Discus - 10,37
Nathalia Montijn
  • Meisjes Junior D - Kogel - 12,70
Eline Verschueren
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,48
Nathalia Montijn
  • Meisjes Junior D - Speer - 18,44
Eline Verschueren
  • Meisjes Junior D - Speer - 23,85
Maaike Van Rijswijk
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Maaike Van Rijswijk
  • Meisjes Junior D - Hoog_f - 1,40
Eline Verschueren
  • Meisjes Junior D - Hoog_f - 1,40
Patty Michelle Burgman
  • Senioren vrouwen - Discus - 28,75
Patty Michelle Burgman
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 35,82
Elise van Es
  • Wheelers vrouwen - 100m - 27,51
Vicky Plaisier
  • Wheelers vrouwen - 100m - 38,22
Elise van Es
  • Wheelers vrouwen - 200m - 52,85

Hoogtepunten

Ilse Stok MJD 60m
  • 8,97
  • Amber Bosman MJD 150m
  • 21,16
  • Nathalia Montijn MJD 60m
  • 9,02
  • Pieter Fallaux JJD 600m
  • 1:37,71
  • Amber Bosman MJD 60m
  • 8,74
  • Benjamin den Hartog JJD 80m
  • 11,59
  • Sebastiaan den Hartog JJD 150m
  • 20,08
  • Emma Dekker MJD 60m
  • 9,60
  • Marnix de Kunder JJD 1000m
  • 3:19,31
  • Pieter Fallaux JJD 80m
  • 11,22
  •  

    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    1 Joeri vd Waal CAV Energie 58,83 56,66 Toegelaten


    Jongens Junior A - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Joeri vd Waal CAV Energie DNS 2:55,23 Toegelaten


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    2 Martijn Stok CAV Energie 12,83 -0.1 m/s12,69 Toegelaten


    Jongens Junior B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Jaimy Voogt CAV Energie 2:49,78 2:48,79 Toegelaten
    2 Raymond Brugmans CAV Energie 2:52,07 --- Toegelaten


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Lars Boertien CAV Energie 11,36 --- Toegelaten


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    1 Lars Boertien CAV Energie 40,38 40,98 Toegelaten
    3 Pim Bos CAV Energie 29,78 29,19 Toegelaten


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam SpeerOBP
    1 Lars Boertien CAV Energie 37,97 --- Toegelaten
    2 Pim Bos CAV Energie 25,65 --- Toegelaten


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam DiscusOBP
    1 Lars Boertien CAV Energie 27,81 --- Toegelaten


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Martijn Stok CAV Energie 1,50 1,60 Toegelaten


    Jongens Junior C - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    2 Roel Kooreman CAV Energie 27,21 -0.2 m/s--- Toegelaten


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    1 Daniel van Noordenne CAV Energie 2:23,21 2:16,00 Toegelaten


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    3 Danick Imholz CAV Energie 3:04,63 3:14,22 Toegelaten


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    1 Roel Kooreman CAV Energie 31,42 34,93 Toegelaten
    2 Daniel van Noordenne CAV Energie 19,11 --- Toegelaten


    Jongens Junior C - Verspringen finale

    # Naam Ver_f OBP
    2 Roel Kooreman CAV Energie 5,06 +2.7 m/s--- Toegelaten


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam 80m OBP
    1 Pieter Fallaux CAV Energie 11,22 +0.4 m/s11,17 Toegelaten
    2 Benjamin den Hartog CAV Energie 11,59 +0.4 m/s11,60 Toegelaten
    Lucas Bal CAV Energie DNS 11,01 Toegelaten


    Jongens Junior D - 150 meter

    # Naam 150m OBP
    1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 20,08 -0.4 m/s20,26 Toegelaten
    Lucas Bal CAV Energie DNS 21,21 Toegelaten


    Jongens Junior D - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    Lucas Bal CAV Energie --- --- Afgemeld


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Pieter Fallaux CAV Energie 1:37,71 1:44,00 Toegelaten


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    2 Marnix de Kunder CAV Energie 3:19,31 3:18,05 Toegelaten


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 31,23 32,17 Toegelaten
    4 Vincent va...er Brugge CAV Energie 16,43 15,47 Toegelaten
    Benjamin den Hartog CAV Energie --- 20,83 Afgemeld


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 11,99 --- Toegelaten
    3 Vincent va...er Brugge CAV Energie 7,98 --- Toegelaten


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    2 Benjamin den Hartog CAV Energie 32,08 33,81 Toegelaten


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam DiscusOBP
    4 Benjamin den Hartog CAV Energie 20,44 20,83 Toegelaten


    Jongens Junior D - Verspringen finale

    # Naam Ver_f OBP
    1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 4,68 +0.3 m/s--- Toegelaten
    2 Benjamin den Hartog CAV Energie 4,33 +1.9 m/s--- Toegelaten
    Lucas Bal CAV Energie DNS --- Toegelaten


    Masters mannen - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Jozua van Leerdam CAV Energie 2:40,48 2:50,00 Toegelaten


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    4 Lars Zuijdeweg CAV Energie 12,53 -0.3 m/s12,00 Toegelaten


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    Lars Zuijdeweg CAV Energie --- 25,00 Afgemeld


    Senioren mannen - 400 meter finale

    # Naam 400m_fOBP
    1 Guido de Bruijn CAV Energie 50,76 --- Toegelaten


    Senioren mannen - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    2 Edwin Kammerman CAV Energie 2:54,09 2:53,00 Toegelaten


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    2 Lars Zuijdeweg CAV Energie 25,74 25,67 Toegelaten
    Jarno Schellenberg CAV Energie --- --- Afgemeld


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    Lars Zuijdeweg CAV Energie --- --- Afgemeld


    Wheelers mannen - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Werner Homan CAV Energie 25,63 +0.1 m/s--- Toegelaten


    Wheelers mannen - 100 meter finale

    # Naam 100m_f OBP
    1 Werner Homan CAV Energie 25,38 m/s--- Toegelaten


    Wheelers mannen - 400 meter finale

    # Naam 400m_fOBP
    1 Werner Homan CAV Energie 1:47,94 --- Toegelaten


    Masters vrouwen - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Bertina den Hartog CAV Energie 29,86 32,90 Toegelaten


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Bertina den Hartog CAV Energie 10,19 --- Toegelaten


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    Nienke Timmer CAV Energie --- 16,44 Afgemeld


    Meisjes Junior A - 200 meter halve finale

    # Naam 200m_hf OBP
    Nienke Timmer CAV Energie --- --- Afgemeld


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Susie Wittenbols CAV Energie 7,95 --- Toegelaten


    Meisjes Junior A - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    1 Susie Wittenbols CAV Energie 25,52 23,49 Toegelaten


    Meisjes Junior A - Hoogspringen Finale

    # Naam Hoog_fOBP
    1 Susie Wittenbols CAV Energie 1,55 --- Toegelaten


    Meisjes Junior A - Verspringen finale

    # Naam Ver_f OBP
    1 Susie Wittenbols CAV Energie 4,68 +1.6 m/s--- Toegelaten


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    2 Ilvia Hederik CAV Energie 31,57 -0.6 m/s31,61 Toegelaten


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    1 Shurianty Mathilda CAV Energie 59,87 57,30 Toegelaten
    2 Ilvia Hederik CAV Energie 1:09,45 1:09,71 Toegelaten


    Meisjes Junior B - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Corinda den Hartog CAV Energie 2:13,06 --- Toegelaten


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    2 Corinda den Hartog CAV Energie 20,30 20,87 Toegelaten


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Corinda den Hartog CAV Energie 1,25 --- Toegelaten


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam 80m OBP
    1 Valéria Montijn CAV Energie 10,65 +0.4 m/s10,62 Toegelaten
    2 Rory Ganz CAV Energie 11,75 -0.2 m/s--- Toegelaten


    Meisjes Junior C - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    1 Lotte de Visser CAV Energie 29,20 -0.2 m/s--- Toegelaten


    Meisjes Junior C - 200 meter halve finale

    # Naam 200m_hf OBP
    1 Valéria Montijn CAV Energie 26,70 m/s--- Toegelaten


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Lotte de Visser CAV Energie 1:47,28 1:47,98 Toegelaten


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam 800mOBP
    2 Parel van Nieuwkoop CAV Energie 2:43,98 2:41,19 Toegelaten


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Dionne van der Hilst CAV Energie 9,53 --- Toegelaten


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    1 Dionne van der Hilst CAV Energie 30,64 31,67 Toegelaten


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam SpeerOBP
    1 Dionne van der Hilst CAV Energie 31,13 --- Toegelaten
    2 Valéria Montijn CAV Energie 26,72 --- Toegelaten


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam DiscusOBP
    1 Valéria Montijn CAV Energie 25,74 --- Toegelaten
    3 Dionne van der Hilst CAV Energie 23,54 21,62 Toegelaten


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Valéria Montijn CAV Energie 4,34 +0.8 m/s--- Toegelaten
    2 Rory Ganz CAV Energie 3,56 +0.0 m/s4,95 Toegelaten


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam 60m OBP
    2 Amber Bosman CAV Energie 8,74 -0.8 m/s8,78 Toegelaten
    4 Ilse Stok CAV Energie 8,97 -0.8 m/s8,78 Toegelaten
    5 Nathalia Montijn CAV Energie 9,02 -0.8 m/s9,03 Toegelaten
    10 Emma Dekker CAV Energie 9,60 -0.2 m/s--- Toegelaten
    14 Froukje Mons CAV Energie 9,85 +0.2 m/s--- Toegelaten
    15 Emma Klootwijk CAV Energie 10,26 +0.2 m/s10,40 Toegelaten
    16 Sabine Visker CAV Energie 11,18 -0.2 m/s--- Toegelaten
    17 Ilana de Visser CAV Energie 11,37 +0.2 m/s--- Toegelaten
    Maaike Van Rijswijk CAV Energie DNS 9,16 Toegelaten


    Meisjes Junior D - 150 meter

    # Naam 150m OBP
    2 Amber Bosman CAV Energie 21,16 +0.0 m/s22,65 Toegelaten
    7 Ilse Stok CAV Energie 22,80 +0.0 m/s22,65 Toegelaten
    Isabel van Noordenne CAV Energie DNS --- Toegelaten


    Meisjes Junior D - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    4 Froukje Mons CAV Energie 1:11,28 --- Toegelaten


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Amber Bosman CAV Energie 1:42,71 1:52,31 Toegelaten
    3 Ilana de Visser CAV Energie 2:30,37 --- Toegelaten
    Isabel van Noordenne CAV Energie --- --- Afgemeld


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    5 Isabel van Noordenne CAV Energie 3:40,50 3:39,00 Toegelaten
    7 Froukje Mons CAV Energie 3:41,12 3:36,00 Toegelaten
    9 Sabine Visker CAV Energie 4:36,36 --- Toegelaten
    10 Emma Klootwijk CAV Energie 4:42,18 4:36,27 Toegelaten


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Eline Verschueren CAV Energie 15,45 --- Toegelaten
    2 Sigrid Spek CAV Energie 10,37 --- Toegelaten


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam KogelOBP
    1 Nathalia Montijn CAV Energie 12,70 --- Toegelaten
    3 Eline Verschueren CAV Energie 8,48 --- Toegelaten
    4 Emma Dekker CAV Energie 8,00 --- Toegelaten
    6 Emma Klootwijk CAV Energie 7,58 --- Toegelaten


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam SpeerOBP
    3 Nathalia Montijn CAV Energie 18,44 16,52 Toegelaten
    4 Emma Dekker CAV Energie 17,97 18,15 Toegelaten
    5 Sigrid Spek CAV Energie 13,44 --- Toegelaten
    6 Sabine Visker CAV Energie 10,23 12,94 Toegelaten


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam SpeerOBP
    1 Eline Verschueren CAV Energie 23,85 26,40 Toegelaten


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam HoogOBP
    1 Maaike Van Rijswijk CAV Energie 1,40 1,40 Toegelaten
    4 Ilse Stok CAV Energie 1,25 1,30 Toegelaten


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    4 Amber Bosman CAV Energie 4,31 +0.0 m/s--- Toegelaten
    5 Maaike Van Rijswijk CAV Energie 3,92 +1.0 m/s3,80 Toegelaten


    Meisjes Junior D - Hoogspringen Finale

    # Naam Hoog_fOBP
    1 Maaike Van Rijswijk CAV Energie 1,40 --- Toegelaten
    1 Eline Verschueren CAV Energie 1,40 --- Toegelaten
    4 Emma Dekker CAV Energie 1,25 --- Toegelaten


    Meisjes Junior D - Verspringen finale

    # Naam Ver_f OBP
    4 Ilse Stok CAV Energie 3,81 +1.8 m/s--- Toegelaten
    6 Sigrid Spek CAV Energie 2,99 +1.2 m/s--- Toegelaten


    Senioren vrouwen - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Aranka Dolislager CAV Energie DNS --- Toegelaten


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Patty Mich... Burgman CAV Energie 28,75 30,91 Toegelaten


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam KogelslOBP
    2 Patty Mich... Burgman CAV Energie 35,82 35,32 Toegelaten


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam DiscusOBP
    Patty Mich... Burgman CAV Energie --- 30,91 Afgemeld


    Wheelers vrouwen - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Elise van Es CAV Energie 27,51 +0.1 m/s--- Toegelaten
    2 Vicky Plaisier CAV Energie 38,22 +0.1 m/s--- Toegelaten


    Wheelers vrouwen - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    1 Elise van Es CAV Energie 52,85 -0.2 m/s--- Toegelaten