Vereniging 'AV 1923' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Jurre Kok
  • Senioren mannen - 400m - 49,92
Johnny van Schooneveld
  • Senioren mannen - HSS - 13,46
Janke Strijp
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,43
Janke Strijp
  • Senioren vrouwen - 200m - 25,26
Marije Doddema
  • Senioren vrouwen - 400m - 57,09
Noa Hoondert
  • Senioren vrouwen - 1500m - 4:54,34
Janke Strijp
  • Senioren vrouwen - 100mH - 14,77
Iris de Ruiter
  • Senioren vrouwen - 100mH - 15,22
Mathilde Bakker
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,70
Iris de Ruiter
  • Senioren vrouwen - Ver - 5,41

Hoogtepunten

Marije Doddema Vsen 400m
  • 57,09
  • Ezra Amokwandoh Msen 200m
  • 23,67
  • Johnny van Schooneveld Msen HSS
  • 13,46
  • Ezra Amokwandoh Msen 100m
  • 11,36
  • Jurre Kok Msen 400m
  • 49,92
  • Levi Engels Msen 800m
  • 2:01,47
  • Iris de Ruiter Vsen Ver
  • 5,41
  • Janke Strijp Vsen 100m
  • 12,43
  • Mathilde Bakker Vsen Hoog
  • 1,70
  • Janke Strijp Vsen 200m
  • 25,26
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Ezra Amokwandoh AV 1923 Mannen 11,36 +1.8 m/s11,29 719
    8 Menno Blom AV 1923 Mannen 11,58 +1.3 m/s11,51 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Ezra Amokwandoh AV 1923 Mannen 23,67 -2.3 m/s22,91 675
    Menno Blom AV 1923 Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Jurre Kok AV 1923 Mannen 49,92 50,23 809
    11 Koen van den Hoven AV 1923 Mannen 53,34 --- 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Levi Engels AV 1923 Mannen 2:01,47 2:02,91 722


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Stein Glastra AV 1923 Mannen 20:00,99 --- 342


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Giel Ritmeijer AV 1923 Mannen 16,97 -1.0 m/s16,50 663
    11 Johnny van...hooneveld AV 1923 Mannen 17,50 -1.0 m/s16,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas Mannen (4x400m) AV Hylas - Msen 4 3:21,87 784
    2 AV Haarlem Mannen (4x400m) AV Haarlem - Msen 4 3:26,12 738
    3 AV Olympus `70 Mannen (4x400m) AV Olympus `70 - Msen 4 3:26,78 731
    4 AV 1923 Mannen (4x400m) AV 1923 - Msen 4 3:29,62 702
    5 AV Lycurgus Mannen (4x400m) AV Lycurgus - Msen 4 3:33,38 665
    6 AV Clytoneus Mannen (4x400m) AV Clytoneus - Msen 4 3:33,78 661
    7 AV De Spartaan Mannen (4x400m) AV De Spartaan - Msen 4 3:34,96 649
    8 Phanos Mannen (4x400m) Phanos - Msen 4 3:35,76 641
    9 AV Phoenix Mannen (4x400m) AV Phoenix - Msen 4 3:38,37 617
    10 AV Gouda Mannen (4x400m) AV Gouda - Msen 4 3:40,33 598
    11 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 3:45,97 548
    12 KAV Holland Mannen (4x400m) KAV Holland - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Theo Danes AV 1923 Mannen 37,67 --- 639
    15 Casper Meijer AV 1923 Mannen 24,48 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Theo Danes AV 1923 Mannen 12,18 --- 612


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Johnny van...hooneveld AV 1923 Mannen 1,75 --- 634


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Johnny van...hooneveld AV 1923 Mannen 13,46 +0.0 m/s--- 724


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Theo Danes AV 1923 Mannen 3,40 --- 645


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Janke Strijp AV 1923 Vrouwen 12,43 +0.9 m/s12,30 785
    11 Rosa de Jong AV 1923 Vrouwen 13,25 -1.9 m/s13,22 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Janke Strijp AV 1923 Vrouwen 25,26 +1.4 m/s25,32 824


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Marije Doddema AV 1923 Vrouwen 57,09 57,31 872


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Noa Hoondert AV 1923 Vrouwen 4:54,34 5:01,47 712
    10 Merel Albers AV 1923 Vrouwen 5:31,15 5:30,00 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Janke Strijp AV 1923 Vrouwen 14,77 -0.3 m/s14,75 774
    3 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 15,22 -0.3 m/s15,27 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Cindy Teeven AV 1923 Vrouwen 14:22,18 --- 421


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas Vrouwen (4x400m) AV Hylas - Vsen 4 4:07,62 720
    2 GAC Hilversum Vrouwen (4x400m) GAC Hilversum - Vsen 4 4:09,31 707
    3 AV 1923 Vrouwen (4x400m) AV 1923 - Vsen 5 4:10,01 702
    4 AV De Spartaan Vrouwen (4x400m) AV De Spartaan - Vsen 5 4:12,01 688
    5 Phanos Vrouwen (4x400m) Phanos - Vsen 4 4:14,84 668
    6 Hellas Utrecht Vrouwen (4x400m) Hellas Utrecht - Vsen 4 4:17,71 649
    7 U-Track Vrouwen (4x400m) U-Track - Vsen 4 4:18,08 646
    8 AV Gouda Vrouwen (4x400m) AV Gouda - Vsen 4 4:31,28 562
    9 AV Clytoneus Vrouwen (4x400m) AV Clytoneus - Vsen 4 4:41,21 504
    10 AV NOVA Vrouwen (4x400m) AV NOVA - Vsen 4 4:42,96 494
    11 DEM Vrouwen (4x400m) DEM - Vsen 0 DNS 0
    11 KAV Holland Vrouwen (4x400m) KAV Holland - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 11,41 --- 682
    10 Anna Goede AV 1923 Vrouwen 10,10 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Anna Goede AV 1923 Vrouwen 27,92 --- 553


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Mathilde Bakker AV 1923 Vrouwen 1,70 --- 934
    Astrid Ekelmans AV 1923 Vrouwen DNS --- 0


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 5,41 +0.5 m/s--- 774
    Astrid Ekelmans AV 1923 Vrouwen DNS --- 0