Vereniging 'Phanos' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Bastiaan Bretveld
  • Senioren mannen - Hoog - 1,80
Amelie Mabbutt
  • Senioren vrouwen - 3000m SC - 12:38,96

Hoogtepunten

Lida Daniëls Vsen 400m
  • 1:02,75
  • Josephine Kandeh Vsen 100mH
  • 15,53
  • Joni Stolk Vsen 400m
  • 1:01,67
  • Rik Bataille Msen 200m
  • 23,36
  • Timo Stam Msen 400m
  • 51,71
  • Lotte Schrijver Vsen 200m
  • 26,28
  • Renske Pijnacker Vsen Hoog
  • 1,55
  • Edward Monrad Msen 800m
  • 2:02,85
  • Mattheus Campbell Msen 200m
  • 23,30
  • Matthew Freeman Msen 800m
  • 2:02,11
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Rik Bataille Phanos Mannen 11,57 +1.3 m/s11,70 672
    21 Najim Belkadi Phanos Mannen 12,58 +1.3 m/s13,05 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Mattheus Campbell Phanos Mannen 23,30 -1.6 m/s23,23 710
    8 Rik Bataille Phanos Mannen 23,36 -1.6 m/s23,37 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Timo Stam Phanos Mannen 51,71 51,20 731


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Matthew Freeman Phanos Mannen 2:02,11 1:58,98 712
    12 Edward Monrad Phanos Mannen 2:02,85 1:59,34 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Tom Kleist Phanos Mannen 18:11,84 --- 491
    Meseret M...om Tsegay Phanos Mannen DNS 16:35,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Tom Kleist Phanos Mannen 22,66 -0.1 m/s19,80 309


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas Mannen (4x400m) AV Hylas - Msen 4 3:21,87 784
    2 AV Haarlem Mannen (4x400m) AV Haarlem - Msen 4 3:26,12 738
    3 AV Olympus `70 Mannen (4x400m) AV Olympus `70 - Msen 4 3:26,78 731
    4 AV 1923 Mannen (4x400m) AV 1923 - Msen 4 3:29,62 702
    5 AV Lycurgus Mannen (4x400m) AV Lycurgus - Msen 4 3:33,38 665
    6 AV Clytoneus Mannen (4x400m) AV Clytoneus - Msen 4 3:33,78 661
    7 AV De Spartaan Mannen (4x400m) AV De Spartaan - Msen 4 3:34,96 649
    8 Phanos Mannen (4x400m) Phanos - Msen 4 3:35,76 641
    9 AV Phoenix Mannen (4x400m) AV Phoenix - Msen 4 3:38,37 617
    10 AV Gouda Mannen (4x400m) AV Gouda - Msen 4 3:40,33 598
    11 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 3:45,97 548
    12 KAV Holland Mannen (4x400m) KAV Holland - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Edward Monrad Phanos Mannen 18,07 --- 168


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Bastiaan Bretveld Phanos Mannen 7,96 10,00 303


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Bastiaan Bretveld Phanos Mannen 1,80 1,80 680


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 David Cairo Phanos Mannen 11,19 +0.2 m/s11,97 477


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Neal Ott Phanos Mannen 3,40 3,50 645


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Lotte Schrijver Phanos Vrouwen 13,17 -1.9 m/s13,08 646
    Madiea Ghafoor Phanos Vrouwen DNS 11,76 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Lotte Schrijver Phanos Vrouwen 26,28 +1.2 m/s27,03 740
    Madiea Ghafoor Phanos Vrouwen DNS 24,10 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Joni Stolk Phanos Vrouwen 1:01,67 1:01,70 727
    11 Lida Daniëls Phanos Vrouwen 1:02,75 1:01,49 0


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Lotte Pröpper Phanos Vrouwen 5:14,03 --- 593


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Josephine Kandeh Phanos Vrouwen 15,53 +1.0 m/s15,86 693
    Wendy Visser Phanos Vrouwen DNS 15,72 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Amelie Mabbutt Phanos Vrouwen 12:38,96 11:22,84 604


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas Vrouwen (4x400m) AV Hylas - Vsen 4 4:07,62 720
    2 GAC Hilversum Vrouwen (4x400m) GAC Hilversum - Vsen 4 4:09,31 707
    3 AV 1923 Vrouwen (4x400m) AV 1923 - Vsen 5 4:10,01 702
    4 AV De Spartaan Vrouwen (4x400m) AV De Spartaan - Vsen 5 4:12,01 688
    5 Phanos Vrouwen (4x400m) Phanos - Vsen 4 4:14,84 668
    6 Hellas Utrecht Vrouwen (4x400m) Hellas Utrecht - Vsen 4 4:17,71 649
    7 U-Track Vrouwen (4x400m) U-Track - Vsen 4 4:18,08 646
    8 AV Gouda Vrouwen (4x400m) AV Gouda - Vsen 4 4:31,28 562
    9 AV Clytoneus Vrouwen (4x400m) AV Clytoneus - Vsen 4 4:41,21 504
    10 AV NOVA Vrouwen (4x400m) AV NOVA - Vsen 4 4:42,96 494
    11 DEM Vrouwen (4x400m) DEM - Vsen 0 DNS 0
    11 KAV Holland Vrouwen (4x400m) KAV Holland - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Josephine Kandeh Phanos Vrouwen 8,51 --- 484
    Wendy Visser Phanos Vrouwen DNS --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Joni Stolk Phanos Vrouwen 28,97 --- 571


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Renske Pijnacker Phanos Vrouwen 1,55 --- 779


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Renske Pijnacker Phanos Vrouwen 4,24 -0.9 m/s--- 486