Vereniging 'AV Gouda' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Roland van Zuilen
  • Senioren mannen - Discus - 52,35

Hoogtepunten

Vincent Kruit Msen 400m
  • 51,83
  • Indigo Tjan Msen 800m
  • 2:04,01
  • Astrid van der Maas Vsen Ver
  • 5,05
  • Chantal Kruit Vsen Hoog
  • 1,50
  • Julia Hollander Vsen Hoog
  • 1,60
  • Floris de Boer Msen 110mH
  • 16,11
  • Femke de Boer Vsen Ver
  • 5,06
  • Frederique Post Vsen 200m
  • 26,64
  • Cosmo van Berkel Msen 800m
  • 2:02,71
  • Roland van Zuilen Msen Discus
  • 52,35
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Riepko de Vries AV Gouda Mannen 11,95 +1.3 m/s11,70 591
    18 Rick Veltman AV Gouda Mannen 12,16 +1.3 m/s12,08 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Riepko de Vries AV Gouda Mannen 24,43 -1.7 m/s23,50 606
    17 Rick Veltman AV Gouda Mannen 24,62 +0.9 m/s24,50 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Vincent Kruit AV Gouda Mannen 51,83 50,50 726


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Cosmo van Berkel AV Gouda Mannen 2:02,71 2:03,00 702
    14 Indigo Tjan AV Gouda Mannen 2:04,01 2:03,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 René Hage AV Gouda Mannen 16:26,48 17:30,00 666


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Floris de Boer AV Gouda Mannen 16,11 -0.6 m/s15,90 739


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas Mannen (4x400m) AV Hylas - Msen 4 3:21,87 784
    2 AV Haarlem Mannen (4x400m) AV Haarlem - Msen 4 3:26,12 738
    3 AV Olympus `70 Mannen (4x400m) AV Olympus `70 - Msen 4 3:26,78 731
    4 AV 1923 Mannen (4x400m) AV 1923 - Msen 4 3:29,62 702
    5 AV Lycurgus Mannen (4x400m) AV Lycurgus - Msen 4 3:33,38 665
    6 AV Clytoneus Mannen (4x400m) AV Clytoneus - Msen 4 3:33,78 661
    7 AV De Spartaan Mannen (4x400m) AV De Spartaan - Msen 4 3:34,96 649
    8 Phanos Mannen (4x400m) Phanos - Msen 4 3:35,76 641
    9 AV Phoenix Mannen (4x400m) AV Phoenix - Msen 4 3:38,37 617
    10 AV Gouda Mannen (4x400m) AV Gouda - Msen 4 3:40,33 598
    11 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 3:45,97 548
    12 KAV Holland Mannen (4x400m) KAV Holland - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Roland van Zuilen AV Gouda Mannen 52,35 --- 913
    11 Daan van Gasteren AV Gouda Mannen 28,90 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Daan van Gasteren AV Gouda Mannen 10,69 --- 510
    12 Dave de Jong AV Gouda Mannen 9,64 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Joost van Zutphen AV Gouda Mannen 1,70 --- 587
    14 Ivo van de Pasch AV Gouda Mannen 1,65 --- 0


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Ivo van de Pasch AV Gouda Mannen 10,63 +0.7 m/s--- 412


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Joost van Zutphen AV Gouda Mannen 3,50 --- 673


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Frederique Post AV Gouda Vrouwen 12,94 -0.4 m/s12,83 687
    19 Kim Lavrijsen AV Gouda Vrouwen 13,98 -1.6 m/s14,00 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Frederique Post AV Gouda Vrouwen 26,64 +1.4 m/s25,79 712


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Femke de Boer AV Gouda Vrouwen 1:07,85 1:10,00 562


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Laura Molenaar AV Gouda Vrouwen 6:44,61 --- 196


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Astrid van der Maas AV Gouda Vrouwen 15,58 -0.3 m/s15,64 688
    6 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 15,75 -0.3 m/s15,57 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Annelies van Dorp AV Gouda Vrouwen 14:41,01 --- 392


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas Vrouwen (4x400m) AV Hylas - Vsen 4 4:07,62 720
    2 GAC Hilversum Vrouwen (4x400m) GAC Hilversum - Vsen 4 4:09,31 707
    3 AV 1923 Vrouwen (4x400m) AV 1923 - Vsen 5 4:10,01 702
    4 AV De Spartaan Vrouwen (4x400m) AV De Spartaan - Vsen 5 4:12,01 688
    5 Phanos Vrouwen (4x400m) Phanos - Vsen 4 4:14,84 668
    6 Hellas Utrecht Vrouwen (4x400m) Hellas Utrecht - Vsen 4 4:17,71 649
    7 U-Track Vrouwen (4x400m) U-Track - Vsen 4 4:18,08 646
    8 AV Gouda Vrouwen (4x400m) AV Gouda - Vsen 4 4:31,28 562
    9 AV Clytoneus Vrouwen (4x400m) AV Clytoneus - Vsen 4 4:41,21 504
    10 AV NOVA Vrouwen (4x400m) AV NOVA - Vsen 4 4:42,96 494
    11 DEM Vrouwen (4x400m) DEM - Vsen 0 DNS 0
    11 KAV Holland Vrouwen (4x400m) KAV Holland - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Laura Molenaar AV Gouda Vrouwen 10,83 --- 645
    9 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 10,23 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 23,38 --- 471
    13 Chantal Kruit AV Gouda Vrouwen 21,46 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 1,60 --- 832
    8 Chantal Kruit AV Gouda Vrouwen 1,50 --- 0


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Femke de Boer AV Gouda Vrouwen 5,06 +0.6 m/s--- 691
    9 Astrid van der Maas AV Gouda Vrouwen 5,05 +0.1 m/s--- 0