Vereniging 'AV Hylas' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Tijmen de Hart
  • Senioren mannen - 100m - 10,94
Jeroen Swinkels
  • Senioren mannen - 800m - 1:53,15
Sem Verweij
  • Senioren mannen - 110mH - 16,09
Bram Westland
  • Senioren mannen - Kogel - 13,68
Hans van der Gragt
  • Senioren mannen - Hoog - 1,80
Floortje van Kampen
  • Senioren vrouwen - 400m - 57,81

Hoogtepunten

Jeroen Swinkels Msen 800m
  • 1:53,15
  • Tijmen de Hart Msen 100m
  • 10,94
  • Anke Schoen Vsen 200m
  • 26,99
  • Anke Schoen Vsen Ver
  • 5,10
  • Tijmen de Hart Msen 200m
  • 22,73
  • Paul vd Gragt Msen 200m
  • 22,86
  • Noa Brunt Vsen Hoog
  • 1,45
  • Danielle van Dorth Vsen 1500m
  • 4:54,70
  • Sem Verweij Msen 400m
  • 50,92
  • Floortje van Kampen Vsen 400m
  • 57,81
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Tijmen de Hart AV Hylas Mannen 10,94 +1.8 m/s11,17 819
    14 Mark Dekker AV Hylas Mannen 11,86 +1.3 m/s12,04 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Tijmen de Hart AV Hylas Mannen 22,73 -2.3 m/s22,32 767
    5 Paul vd Gragt AV Hylas Mannen 22,86 -2.3 m/s22,80 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Sem Verweij AV Hylas Mannen 50,92 49,19 765
    15 Remco Bruin AV Hylas Mannen 54,43 54,30 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jeroen Swinkels AV Hylas Mannen 1:53,15 1:55,77 873
    17 Jelle Harpenau AV Hylas Mannen 2:08,44 1:57,90 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Ferdy van der Heide AV Hylas Mannen 16:57,69 16:40,00 610
    Menno Munster AV Hylas Mannen DNS 16:30,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Sem Verweij AV Hylas Mannen 16,09 -0.6 m/s16,13 740


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas Mannen (4x400m) AV Hylas - Msen 4 3:21,87 784
    2 AV Haarlem Mannen (4x400m) AV Haarlem - Msen 4 3:26,12 738
    3 AV Olympus `70 Mannen (4x400m) AV Olympus `70 - Msen 4 3:26,78 731
    4 AV 1923 Mannen (4x400m) AV 1923 - Msen 4 3:29,62 702
    5 AV Lycurgus Mannen (4x400m) AV Lycurgus - Msen 4 3:33,38 665
    6 AV Clytoneus Mannen (4x400m) AV Clytoneus - Msen 4 3:33,78 661
    7 AV De Spartaan Mannen (4x400m) AV De Spartaan - Msen 4 3:34,96 649
    8 Phanos Mannen (4x400m) Phanos - Msen 4 3:35,76 641
    9 AV Phoenix Mannen (4x400m) AV Phoenix - Msen 4 3:38,37 617
    10 AV Gouda Mannen (4x400m) AV Gouda - Msen 4 3:40,33 598
    11 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 3:45,97 548
    12 KAV Holland Mannen (4x400m) KAV Holland - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Bram Westland AV Hylas Mannen 36,73 --- 620
    10 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas Mannen 29,58 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Bram Westland AV Hylas Mannen 13,68 --- 708
    6 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas Mannen 10,76 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Hans van der Gragt AV Hylas Mannen 1,80 1,85 680
    Bram Westland AV Hylas Mannen NM --- 0


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Kars van der Gragt AV Hylas Mannen 12,06 -0.7 m/s--- 574
    10 Mark Dekker AV Hylas Mannen 10,92 +0.1 m/s--- 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Kars van der Gragt AV Hylas Mannen 2,80 --- 467


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Anke Schoen AV Hylas Vrouwen 13,27 -0.4 m/s12,84 628
    18 Noa Brunt AV Hylas Vrouwen 13,76 -1.6 m/s13,83 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Anke Schoen AV Hylas Vrouwen 26,99 +1.2 m/s27,22 685
    18 Diewertje van Kampen AV Hylas Vrouwen 29,19 +0.5 m/s28,32 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Floortje van Kampen AV Hylas Vrouwen 57,81 57,68 848


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Danielle van Dorth AV Hylas Vrouwen 4:54,70 4:58,86 710
    7 Celine Ruiter AV Hylas Vrouwen 5:15,39 5:08,00 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Michelle van Dorth AV Hylas Vrouwen 17,94 -0.1 m/s17,61 479


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas Vrouwen (4x400m) AV Hylas - Vsen 4 4:07,62 720
    2 GAC Hilversum Vrouwen (4x400m) GAC Hilversum - Vsen 4 4:09,31 707
    3 AV 1923 Vrouwen (4x400m) AV 1923 - Vsen 5 4:10,01 702
    4 AV De Spartaan Vrouwen (4x400m) AV De Spartaan - Vsen 5 4:12,01 688
    5 Phanos Vrouwen (4x400m) Phanos - Vsen 4 4:14,84 668
    6 Hellas Utrecht Vrouwen (4x400m) Hellas Utrecht - Vsen 4 4:17,71 649
    7 U-Track Vrouwen (4x400m) U-Track - Vsen 4 4:18,08 646
    8 AV Gouda Vrouwen (4x400m) AV Gouda - Vsen 4 4:31,28 562
    9 AV Clytoneus Vrouwen (4x400m) AV Clytoneus - Vsen 4 4:41,21 504
    10 AV NOVA Vrouwen (4x400m) AV NOVA - Vsen 4 4:42,96 494
    11 DEM Vrouwen (4x400m) DEM - Vsen 0 DNS 0
    11 KAV Holland Vrouwen (4x400m) KAV Holland - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Fiona Lindaya AV Hylas Vrouwen 9,39 --- 547


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Fiona Lindaya AV Hylas Vrouwen 19,11 --- 386


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Noa Brunt AV Hylas Vrouwen 1,45 --- 672
    14 Michelle van Dorth AV Hylas Vrouwen 1,40 --- 0


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Anke Schoen AV Hylas Vrouwen 5,10 +2.2 m/s--- 701
    13 Michelle van Dorth AV Hylas Vrouwen 4,91 +1.3 m/s--- 0