Vereniging 'AV Clytoneus' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Lars van Golstein Brouwers
  • Senioren mannen - Hoog - 1,85
Lars van Golstein Brouwers
  • Senioren mannen - HSS - 12,65

Hoogtepunten

Femke Corbière Vsen Kogel
  • 10,86
  • Carlijn Helder Vsen 200m
  • 27,43
  • Gijs Straver Msen 800m
  • 2:03,51
  • Daniël Versteeg Msen 400m
  • 52,47
  • Imogen Beard Vsen Ver
  • 4,96
  • Jelle Timmerman Msen 800m
  • 2:04,03
  • Lars van Golstein Brouwers Msen Hoog
  • 1,85
  • Nienke Heida Vsen 400m
  • 59,77
  • Daan Jansen Msen 110mH
  • 16,75
  • Femke Corbière Vsen Kogelsl
  • 35,17
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Daniël Versteeg AV Clytoneus Mannen 11,70 +1.2 m/s11,74 644


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Daan Jansen AV Clytoneus Mannen 24,34 -1.7 m/s23,95 614


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Daniël Versteeg AV Clytoneus Mannen 52,47 52,48 700


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Gijs Straver AV Clytoneus Mannen 2:03,51 2:04,00 689
    15 Jelle Timmerman AV Clytoneus Mannen 2:04,03 2:07,24 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Michel Mooij AV Clytoneus Mannen 17:57,37 --- 513


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Daan Jansen AV Clytoneus Mannen 16,75 -0.1 m/s16,75 682


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas Mannen (4x400m) AV Hylas - Msen 4 3:21,87 784
    2 AV Haarlem Mannen (4x400m) AV Haarlem - Msen 4 3:26,12 738
    3 AV Olympus `70 Mannen (4x400m) AV Olympus `70 - Msen 4 3:26,78 731
    4 AV 1923 Mannen (4x400m) AV 1923 - Msen 4 3:29,62 702
    5 AV Lycurgus Mannen (4x400m) AV Lycurgus - Msen 4 3:33,38 665
    6 AV Clytoneus Mannen (4x400m) AV Clytoneus - Msen 4 3:33,78 661
    7 AV De Spartaan Mannen (4x400m) AV De Spartaan - Msen 4 3:34,96 649
    8 Phanos Mannen (4x400m) Phanos - Msen 4 3:35,76 641
    9 AV Phoenix Mannen (4x400m) AV Phoenix - Msen 4 3:38,37 617
    10 AV Gouda Mannen (4x400m) AV Gouda - Msen 4 3:40,33 598
    11 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 3:45,97 548
    12 KAV Holland Mannen (4x400m) KAV Holland - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Thijs Ros AV Clytoneus Mannen 37,28 --- 631


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Sam Beard AV Clytoneus Mannen 8,67 --- 360


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Lars van G... Brouwers AV Clytoneus Mannen 1,85 --- 725


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Lars van G... Brouwers AV Clytoneus Mannen 12,65 +2.0 m/s--- 638
    7 Sam Beard AV Clytoneus Mannen 11,74 +0.0 m/s--- 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Thijs Ros AV Clytoneus Mannen 3,30 --- 616


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Carlijn Helder AV Clytoneus Vrouwen 13,40 -1.9 m/s13,27 606


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Carlijn Helder AV Clytoneus Vrouwen 27,43 +1.2 m/s27,04 652
    14 Imogen Beard AV Clytoneus Vrouwen 27,85 +0.5 m/s29,00 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen 59,77 1:01,33 784


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Nadine de Vries AV Clytoneus Vrouwen 5:22,16 5:27,00 548


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Anahera Tahapary AV Clytoneus Vrouwen 17,64 -0.1 m/s18,50 503


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hylas Vrouwen (4x400m) AV Hylas - Vsen 4 4:07,62 720
    2 GAC Hilversum Vrouwen (4x400m) GAC Hilversum - Vsen 4 4:09,31 707
    3 AV 1923 Vrouwen (4x400m) AV 1923 - Vsen 5 4:10,01 702
    4 AV De Spartaan Vrouwen (4x400m) AV De Spartaan - Vsen 5 4:12,01 688
    5 Phanos Vrouwen (4x400m) Phanos - Vsen 4 4:14,84 668
    6 Hellas Utrecht Vrouwen (4x400m) Hellas Utrecht - Vsen 4 4:17,71 649
    7 U-Track Vrouwen (4x400m) U-Track - Vsen 4 4:18,08 646
    8 AV Gouda Vrouwen (4x400m) AV Gouda - Vsen 4 4:31,28 562
    9 AV Clytoneus Vrouwen (4x400m) AV Clytoneus - Vsen 4 4:41,21 504
    10 AV NOVA Vrouwen (4x400m) AV NOVA - Vsen 4 4:42,96 494
    11 DEM Vrouwen (4x400m) DEM - Vsen 0 DNS 0
    11 KAV Holland Vrouwen (4x400m) KAV Holland - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 10,86 --- 647


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 35,17 --- 672
    5 Mirjam van...en Bremen AV Clytoneus Vrouwen 32,76 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Nadine de Vries AV Clytoneus Vrouwen 1,40 --- 615


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Imogen Beard AV Clytoneus Vrouwen 4,96 -0.8 m/s--- 667