Vereniging 'GVAC' op '4e Athletics Champs regio 14 [2015]'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Daniel Wijnholds JPA1 Team 03 9,8 1275,00 11,1 16,50 DNS 3,30 290 250
Fieke van de Vijver MPA2 Team 03 10,0 1300,00 12,0 11,50 14,50 3,20 315 246
Hannah Dijkman MPA2 Team 03 10,4 1450,00 11,8 12,50 19,50 3,35 356 356
Lidwien Hoogendorp MPA1 Team 03 10,8 1125,00 13,1 11,50 13,00 2,80 242 0
Noah van den Broek JPA2 Team 03 9,9 1325,00 10,6 20,50 27,50 3,10 382 335
Noor van I...n Schenau MPA1 Team 03 11,3 1175,00 13,5 12,50 11,50 2,95 233 49
Rens van de Ven JPA1 Team 03 10,7 1300,00 12,0 18,50 21,00 3,15 310 155
Sarike Beuk MPA1 Team 03 11,7 DNS 12,5 12,00 DNS 3,10 190 54
Stijn van der Hoorn JPA2 Team 03 10,2 1375,00 11,8 15,00 26,00 3,05 330 284
Thorben Segers JPA2 Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tom de Ruiter JPA1 Team 03 10,4 DNS 14,2 11,00 19,50 2,80 197 41


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 03 (Team-est) GVAC - JPA1 11 2:45,5 307
2 Team 11 (Team-est) AV Valkenswaard - JPA1 9 2:46,0 305
3 Team 07 (Team-est) - JPA1 11 2:48,3 294
3 Team 08 (Team-est) AV Valkenswaard - MPA1 10 2:48,4 337
3 Team 09 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA2 8 2:48,5 337
6 Team 05 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA1 8 2:51,9 318
7 Team 06 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:52,1 276
7 Team 12 (Team-est) DES - MPA1 8 2:53,2 311
9 Team 01 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA1 9 2:53,8 268
10 Team 10 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:57,9 250
11 Team 04 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:58,1 249


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Amelie van As MPB Team 18 DNS 4,80 13,50 0,95 2,80 213 103
Brecht Wijnholds JPC Team 15 870,00 4,80 13,00 0,95 2,70 281 230
Danique Wilms MPC Team 15 725,00 3,50 6,50 0,85 2,40 209 35
Elza Dijkman MPC Team 15 725,00 4,50 13,00 0,95 2,40 281 234
Emiel van de Vijver JPB Team 18 850,00 5,00 16,00 1,00 2,80 255 204
Guus van Oirschot JPB Team 18 725,00 6,00 25,00 1,05 2,75 297 228
Jan-Niek Geerts JPB Team 18 925,00 4,70 15,00 1,05 2,80 266 127
Koen van de Ven JPC Team 15 850,00 4,90 21,00 0,95 2,70 321 321
Lucas Koeling JPB Team 18 DNS 7,00 23,50 1,05 3,10 291 291
Luuk Roubroeks JPMini Team 15 875,00 4,30 14,00 0,80 2,45 331 331
Mihailo Petkovic JPB Team 18 DNS 6,00 18,50 0,90 2,80 226 172
Milan Le JPMini Team 15 650,00 5,20 12,00 0,85 2,50 302 275
Sam Van Haandel MPMini Team 15 400,00 3,00 6,50 0,70 2,45 186 63
Stijn Roersma JPC Team 15 725,00 4,50 11,50 0,80 2,80 227 55


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 (Pendel) AV Valkenswaard - JPB 11 1:10,4 182
2 Team 13 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPB 8 1:11,7 180
3 Team 16 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 10 1:12,5 179
4 Team 18 (Pendel) - JPB 10 1:14,1 176
4 Team 19 (Pendel) AV Reusel `69 - JPB 9 1:14,2 176
6 Team 23 (Pendel) DES - JPB 8 1:17,1 172
6 Team 17 (Pendel) - JPC 10 1:18,4 204
8 Team 15 (Pendel) GVAC - JPC 8 1:20,6 200
8 Team 21 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPMini 7 1:25,0 256
8 Team 22 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPMini 10 1:25,0 256
11 Team 20 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 9 1:26,3 158
11 Team 14 (Pendel) - MPMini 11 1:31,2 272


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 16 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 10 2:54,9 263
2 Team 24 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 11 2:55,5 260
3 Team 13 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPB 8 2:58,1 249
3 Team 18 (Team-est) - JPB 10 2:58,1 249
5 Team 19 (Team-est) AV Reusel `69 - JPB 9 3:00,3 239
6 Team 23 (Team-est) DES - JPB 8 3:01,0 236
6 Team 17 (Team-est) - JPC 10 3:04,3 267
8 Team 15 (Team-est) GVAC - JPC 8 3:09,9 239
9 Team 20 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 9 3:14,1 183
9 Team 21 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPMini 7 3:17,9 270
11 Team 22 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPMini 10 3:22,2 245
11 Team 14 (Team-est) - MPMini 11 3:22,7 272