Vereniging 'Eindhoven Atletiek' op '4e Athletics Champs regio 14 [2015]'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Alan Saleh JPA1 Team 06 9,7 1350,00 11,2 16,50 26,50 3,20 361 361
Alex de Liefde JPA1 Team 04 11,3 DNS 12,9 15,50 21,00 2,65 215 53
Anouk Zijlstra MPA2 Team 04 13,6 DNS 13,2 9,50 26,00 1,80 173 73
Bink Jacobs JPA1 Team 10 12,2 1100,00 13,0 11,50 20,00 2,55 200 0
Boris Sniekers JPA1 Team 04 9,9 1050,00 10,4 20,50 21,00 3,65 357 290
Casper van Haren JPA2 Team 06 11,4 DNS 12,9 14,50 18,00 2,70 200 0
Daniel Hensen JPA2 Team 10 9,2 1400,00 9,7 13,50 27,50 3,80 414 414
Eline Timmerman MPA1 Team 10 10,1 1100,00 12,7 12,00 11,00 2,80 258 72
Elise Mutsaers MPA1 Team 06 10,0 1300,00 12,3 15,00 16,00 2,90 323 181
Ella van Alphen MPA1 Team 06 10,3 800,00 13,2 8,50 13,50 2,65 210 0
Femke Versmissen MPA2 Team 06 11,1 1100,00 12,8 15,50 16,00 2,70 264 61
Fleur Boender MPA2 Team 04 10,0 1225,00 10,9 16,00 19,50 3,15 366 366
Janne Meuken MPA1 Team 10 10,0 1100,00 11,5 11,00 18,50 3,15 314 248
Jarno Swinkels JPA2 Team 04 10,4 1150,00 11,0 12,00 26,00 3,10 304 211
Jasper ten Berge JPA1 Team 04 11,9 DNS 14,5 8,00 13,00 2,20 116 0
Jori Schlangen JPA1 Team 04 11,0 DNS 13,3 10,50 21,00 2,85 199 0
Joris van Hulst JPA2 Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Kars Piket JPA1 Team 04 10,4 DNS 12,4 13,00 16,50 3,05 225 143
Lars van Bruggen JPA1 Team 10 12,4 1225,00 15,2 12,50 16,50 2,55 175 0
Lisa Otto MPA2 Team 06 10,6 1225,00 11,6 14,00 22,50 3,15 340 240
Loes de Leeuw MPA1 Team 10 10,7 1250,00 12,0 12,00 15,50 2,95 290 43
Lucas Bongers JPA1 Team 10 10,4 1225,00 12,4 15,00 24,00 2,80 287 106
Marit van der Leij MPA1 Team 10 9,7 1375,00 11,8 15,00 15,50 3,00 352 319
Moos van Gendt MPA2 Team 06 10,1 1325,00 11,4 17,50 30,50 3,55 431 431
Naadir Twahir JPA2 Team 04 9,9 1050,00 11,3 13,00 19,50 3,00 281 155
Noa Snijders MPA2 Team 04 10,0 1225,00 11,4 12,50 22,00 3,50 361 361
Raf van de...ieuwenhof JPA1 Team 06 9,5 1525,00 10,8 15,00 20,50 3,75 383 333
Rawan Saleh JPA1 Team 06 9,8 1225,00 11,2 15,00 24,50 3,35 336 251
Robert Abernethy JPA2 Team 04 11,0 1250,00 12,7 9,50 24,00 2,90 252 94
Teun Liebrand JPA1 Team 06 10,2 DNS 13,1 12,50 14,50 2,95 208 0
Tim Hulsen JPA1 Team 06 11,8 1375,00 14,6 11,50 14,00 2,35 190 51
Yael Gruell MPA2 Team 10 10,2 1350,00 11,2 14,00 29,50 3,55 413 344
Yana van Aarle MPA1 Team 10 9,8 1325,00 11,8 13,00 22,50 3,30 369 369


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 03 (Team-est) GVAC - JPA1 11 2:45,5 307
2 Team 11 (Team-est) AV Valkenswaard - JPA1 9 2:46,0 305
3 Team 07 (Team-est) - JPA1 11 2:48,3 294
3 Team 08 (Team-est) AV Valkenswaard - MPA1 10 2:48,4 337
3 Team 09 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA2 8 2:48,5 337
6 Team 05 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA1 8 2:51,9 318
7 Team 06 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:52,1 276
7 Team 12 (Team-est) DES - MPA1 8 2:53,2 311
9 Team 01 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA1 9 2:53,8 268
10 Team 10 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:57,9 250
11 Team 04 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:58,1 249


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Abel Kok JPB Team 16 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Bjorn Das JPB Team 16 900,00 5,10 14,00 0,90 2,20 225 0
Britt van Gastel MPC Team 20 800,00 4,70 15,00 0,90 2,75 318 318
Ezra Born JPMini Team 20 900,00 3,80 9,50 0,75 2,50 292 292
Femke Tabak MPB Team 20 725,00 4,60 14,50 0,95 3,00 250 222
Helin Ozgul MPC Team 22 775,00 3,00 9,00 0,80 1,80 190 0
Ian Verburg JPB Team 20 900,00 6,20 26,00 1,05 3,35 350 350
Jorian Weststrate JPB Team 16 925,00 4,80 8,50 0,80 2,65 206 55
Julian Peijnenborg JPC Team 20 875,00 4,50 15,50 0,70 2,75 258 220
Julie van Gastel MPB Team 16 875,00 4,70 12,00 0,90 2,80 248 50
Lara van Alphen MPB Team 16 800,00 4,20 9,00 0,95 2,70 219 66
Lars Ekelmans JPB Team 16 975,00 8,00 31,00 1,05 3,10 405 405
Lenthe Siemons MPC Team 22 850,00 4,00 8,50 0,80 2,60 254 167
Levi Sweegers JPC Team 22 900,00 4,20 11,50 0,80 2,60 245 194
Lieke Zijlstra MPB Team 20 725,00 3,50 9,50 0,70 2,55 164 0
Loïs Kaandorp MPC Team 22 750,00 4,30 9,00 0,95 2,85 278 209
Loek Hulsen JPMini Team 22 725,00 3,30 9,00 0,75 1,80 206 94
Lois Meuken MPC Team 22 725,00 3,70 10,00 0,70 2,15 198 82
Lourens Timmerman JPC Team 20 775,00 3,30 9,50 0,80 1,80 171 51
Marit Hendriks MPMini Team 22 775,00 2,70 4,50 0,75 1,95 205 67
Max van Rooij JPB Team 16 925,00 6,00 24,00 1,00 2,80 318 272
Robin Hendriks JPC Team 22 900,00 4,00 10,50 0,85 2,55 242 106
Sam Boender JPMini Team 22 850,00 3,20 13,00 0,75 2,15 273 188
Tijn van Herpen JPC Team 20 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tobias van Opstal JPB Team 16 950,00 6,60 20,50 1,10 3,05 334 334
Verona Mous MPC Team 20 750,00 3,20 10,00 0,70 2,40 205 40
Wessel Eijsermans JPMini Team 22 875,00 3,60 12,00 0,90 2,35 316 316
Wout Harmsen JPB Team 16 975,00 6,70 30,50 1,10 3,15 391 391
Zoë Geurtz MPB Team 16 875,00 5,00 14,50 0,90 2,90 268 158


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 (Pendel) AV Valkenswaard - JPB 11 1:10,4 182
2 Team 13 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPB 8 1:11,7 180
3 Team 16 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 10 1:12,5 179
4 Team 18 (Pendel) - JPB 10 1:14,1 176
4 Team 19 (Pendel) AV Reusel `69 - JPB 9 1:14,2 176
6 Team 23 (Pendel) DES - JPB 8 1:17,1 172
6 Team 17 (Pendel) - JPC 10 1:18,4 204
8 Team 15 (Pendel) GVAC - JPC 8 1:20,6 200
8 Team 21 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPMini 7 1:25,0 256
8 Team 22 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPMini 10 1:25,0 256
11 Team 20 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 9 1:26,3 158
11 Team 14 (Pendel) - MPMini 11 1:31,2 272


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 16 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 10 2:54,9 263
2 Team 24 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 11 2:55,5 260
3 Team 13 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPB 8 2:58,1 249
3 Team 18 (Team-est) - JPB 10 2:58,1 249
5 Team 19 (Team-est) AV Reusel `69 - JPB 9 3:00,3 239
6 Team 23 (Team-est) DES - JPB 8 3:01,0 236
6 Team 17 (Team-est) - JPC 10 3:04,3 267
8 Team 15 (Team-est) GVAC - JPC 8 3:09,9 239
9 Team 20 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 9 3:14,1 183
9 Team 21 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPMini 7 3:17,9 270
11 Team 22 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPMini 10 3:22,2 245
11 Team 14 (Team-est) - MPMini 11 3:22,7 272