Vereniging 'DES' op '4e Athletics Champs regio 14 [2015]'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Alex Hartman MPA1 Team 12 10,2 1050,00 12,0 18,50 15,50 2,80 311 210
Emma Sleddens MPA2 Team 12 DNS DNS DNS 15,50 18,50 DNS 105 105
Maartje R...senschoon MPA2 Team 12 9,5 1325,00 10,6 19,50 23,50 3,75 453 453
Noor van der Woude MPA1 Team 12 11,1 1050,00 12,6 13,50 13,00 3,00 252 178
Pien van Maanen MPA1 Team 12 11,3 1100,00 13,1 11,50 15,50 2,85 239 61
Raquel Boerboom MPA2 Team 12 10,3 1050,00 12,8 19,50 21,50 3,35 343 267
Tess Kemner MPA1 Team 12 11,5 1050,00 11,8 16,50 14,00 2,95 275 208
Yann van de Spijker JPA2 Team 12 10,9 1225,00 11,8 16,00 29,00 3,15 317 262


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 03 (Team-est) GVAC - JPA1 11 2:45,5 307
2 Team 11 (Team-est) AV Valkenswaard - JPA1 9 2:46,0 305
3 Team 07 (Team-est) - JPA1 11 2:48,3 294
3 Team 08 (Team-est) AV Valkenswaard - MPA1 10 2:48,4 337
3 Team 09 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA2 8 2:48,5 337
6 Team 05 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA1 8 2:51,9 318
7 Team 06 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:52,1 276
7 Team 12 (Team-est) DES - MPA1 8 2:53,2 311
9 Team 01 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA1 9 2:53,8 268
10 Team 10 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:57,9 250
11 Team 04 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:58,1 249


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Fenne van Empel MPC Team 23 775,00 3,40 13,00 0,85 2,60 261 220
Glenn Jacobs JPB Team 23 925,00 6,00 16,00 0,95 2,85 277 230
Jari van Berkel JPMini Team 23 700,00 3,20 8,00 0,75 2,10 205 0
Jens Gasseling JPB Team 23 325,00 3,10 7,00 0,70 1,70 84 0
Lynn Heeren MPB Team 23 900,00 6,30 14,50 1,10 2,95 322 322
Pip van den Putte MPC Team 23 325,00 5,10 17,00 0,95 2,80 298 298
Timo Kremers JPC Team 23 850,00 5,00 20,50 0,85 2,75 307 249
Zeb van den Hurk JPB Team 23 1050,00 5,80 14,00 1,00 3,35 313 271


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 (Pendel) AV Valkenswaard - JPB 11 1:10,4 182
2 Team 13 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPB 8 1:11,7 180
3 Team 16 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 10 1:12,5 179
4 Team 18 (Pendel) - JPB 10 1:14,1 176
4 Team 19 (Pendel) AV Reusel `69 - JPB 9 1:14,2 176
6 Team 23 (Pendel) DES - JPB 8 1:17,1 172
6 Team 17 (Pendel) - JPC 10 1:18,4 204
8 Team 15 (Pendel) GVAC - JPC 8 1:20,6 200
8 Team 21 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPMini 7 1:25,0 256
8 Team 22 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPMini 10 1:25,0 256
11 Team 20 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 9 1:26,3 158
11 Team 14 (Pendel) - MPMini 11 1:31,2 272


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 16 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 10 2:54,9 263
2 Team 24 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 11 2:55,5 260
3 Team 13 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPB 8 2:58,1 249
3 Team 18 (Team-est) - JPB 10 2:58,1 249
5 Team 19 (Team-est) AV Reusel `69 - JPB 9 3:00,3 239
6 Team 23 (Team-est) DES - JPB 8 3:01,0 236
6 Team 17 (Team-est) - JPC 10 3:04,3 267
8 Team 15 (Team-est) GVAC - JPC 8 3:09,9 239
9 Team 20 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 9 3:14,1 183
9 Team 21 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPMini 7 3:17,9 270
11 Team 22 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPMini 10 3:22,2 245
11 Team 14 (Team-est) - MPMini 11 3:22,7 272