Vereniging 'AV Valkenswaard' op '4e Athletics Champs regio 14 [2015]'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Daan van Werde JPA1 Team 11 11,3 1050,00 13,3 13,50 15,50 2,70 206 0
Emma Smit MPA1 Team 08 11,0 1025,00 14,8 13,50 17,00 3,00 236 111
Galiso de Voogd JPA2 Team 11 9,9 DNS 11,0 21,00 27,50 3,20 335 335
Jasper Segers JPA1 Team 11 10,8 1100,00 11,8 17,50 24,50 2,95 294 204
Joost van ...ieuwenhof JPA1 Team 11 10,6 1050,00 13,5 13,00 20,50 3,05 241 46
Joris Koppens JPA1 Team 08 10,2 DNS 11,9 15,00 19,50 2,65 243 159
Luuk Matzinger JPA1 Team 11 9,6 1200,00 11,9 15,50 15,50 3,10 293 212
Luuk van Gogh JPA1 Team 11 10,8 1175,00 12,6 16,00 27,50 3,00 293 99
Noor Dijkstra MPA1 Team 08 10,7 1025,00 14,3 16,00 15,00 2,85 250 116
Noortje van de Wall MPA2 Team 08 9,5 DNS 12,0 16,50 20,00 3,20 326 326
Renee de Haan MPA2 Team 08 10,4 DNS 12,5 14,50 11,00 3,00 244 227
Rik van den Berg JPA2 Team 08 12,0 DNS 15,4 13,50 16,00 2,65 150 0
Robin Thijs MPA2 Team 08 11,0 DNS 13,3 13,50 12,00 3,00 216 51
Sanne van der Blij MPA1 Team 08 9,8 1300,00 11,1 18,00 18,50 3,35 391 391
Sylvie Dalessi MPA1 Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tim Wels JPA1 Team 11 9,9 DNS 12,0 17,00 24,00 3,00 283 126
Wessel de Hoog JPA1 Team 11 9,7 1500,00 10,7 19,00 32,50 3,30 422 422
Willem Pompen JPA1 Team 11 10,1 1050,00 11,5 19,00 24,50 3,20 324 324
Wouter Heezius JPA1 Team 08 9,7 DNS 11,9 17,00 15,00 3,15 265 189


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 03 (Team-est) GVAC - JPA1 11 2:45,5 307
2 Team 11 (Team-est) AV Valkenswaard - JPA1 9 2:46,0 305
3 Team 07 (Team-est) - JPA1 11 2:48,3 294
3 Team 08 (Team-est) AV Valkenswaard - MPA1 10 2:48,4 337
3 Team 09 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA2 8 2:48,5 337
6 Team 05 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA1 8 2:51,9 318
7 Team 06 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:52,1 276
7 Team 12 (Team-est) DES - MPA1 8 2:53,2 311
9 Team 01 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA1 9 2:53,8 268
10 Team 10 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:57,9 250
11 Team 04 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:58,1 249


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Bram Kwinten JPC Team 24 925,00 4,40 13,50 0,85 3,00 286 129
Fiona van Hoof MPC Team 17 725,00 4,10 9,00 0,85 2,40 233 47
Geremusha de Voogd MPMini Team 17 DNS 2,50 9,50 0,60 1,65 137 0
Ikenna Muokwe JPC Team 24 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Isa Kloks MPB Team 18 850,00 3,90 9,50 0,90 2,35 206 47
Jochem van den Berk JPC Team 14 775,00 5,80 12,50 0,80 2,40 247 118
Joran Ellerbroek JPB Team 24 850,00 5,10 22,50 0,95 2,95 284 79
Kay Brom JPB Team 24 800,00 6,60 19,50 1,15 3,30 322 221
Kian Heijs JPMini Team 14 675,00 4,70 10,00 0,70 2,35 248 166
Lucas van de Haterd JPMini Team 14 625,00 4,20 12,00 0,70 1,95 225 118
Lumen Ellerbroek JPMini Team 14 775,00 2,90 8,00 0,75 2,20 219 182
Matthijs Segers JPC Team 24 725,00 4,60 21,00 0,90 2,65 286 87
Matthijs Koppens JPMini Team 14 725,00 2,60 7,00 0,75 2,20 196 144
Mirthe Verhagen MPB Team 18 DNS 4,50 12,00 0,95 2,25 183 0
Niels Engelen JPB Team 24 925,00 5,60 16,50 0,85 2,90 264 55
Pien van den Ouden MPB Team 18 725,00 5,40 16,00 0,95 2,55 253 145
Pieter Blankers JPB Team 24 1050,00 6,30 24,00 1,00 2,95 350 233
Rick Brom JPMini Team 24 925,00 5,30 19,50 0,95 2,95 460 460
Ruben Segers JPC Team 24 875,00 5,30 16,00 1,00 2,70 313 135
Sam van Deuren JPMini Team 24 725,00 5,10 16,00 0,90 2,85 367 327
Saskia Grosfeld MPMini Team 14 725,00 2,30 5,00 0,70 2,15 189 151
Tijn van den Berg JPB Team 24 900,00 6,20 18,00 1,05 3,05 303 194
Vidar van Haren JPB Team 14 800,00 4,00 17,50 0,85 2,70 220 57
Zoë Peels MPB Team 18 850,00 4,60 11,00 1,05 2,80 258 176


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 (Pendel) AV Valkenswaard - JPB 11 1:10,4 182
2 Team 13 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPB 8 1:11,7 180
3 Team 16 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 10 1:12,5 179
4 Team 18 (Pendel) - JPB 10 1:14,1 176
4 Team 19 (Pendel) AV Reusel `69 - JPB 9 1:14,2 176
6 Team 23 (Pendel) DES - JPB 8 1:17,1 172
6 Team 17 (Pendel) - JPC 10 1:18,4 204
8 Team 15 (Pendel) GVAC - JPC 8 1:20,6 200
8 Team 21 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPMini 7 1:25,0 256
8 Team 22 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPMini 10 1:25,0 256
11 Team 20 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 9 1:26,3 158
11 Team 14 (Pendel) - MPMini 11 1:31,2 272


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 16 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 10 2:54,9 263
2 Team 24 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 11 2:55,5 260
3 Team 13 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPB 8 2:58,1 249
3 Team 18 (Team-est) - JPB 10 2:58,1 249
5 Team 19 (Team-est) AV Reusel `69 - JPB 9 3:00,3 239
6 Team 23 (Team-est) DES - JPB 8 3:01,0 236
6 Team 17 (Team-est) - JPC 10 3:04,3 267
8 Team 15 (Team-est) GVAC - JPC 8 3:09,9 239
9 Team 20 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 9 3:14,1 183
9 Team 21 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPMini 7 3:17,9 270
11 Team 22 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPMini 10 3:22,2 245
11 Team 14 (Team-est) - MPMini 11 3:22,7 272