Vereniging 'AV Reusel `69' op '4e Athletics Champs regio 14 [2015]'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Anna Bijl MPA2 Team 07 9,9 1200,00 11,6 14,50 15,00 3,10 327 296
Damian Verkooijen JPA2 Team 07 9,8 1325,00 10,8 14,50 20,50 3,20 333 285
Franka Sanders MPA2 Team 07 10,7 DNS 12,4 14,50 15,50 2,95 253 104
Guillaume Herijgers JPA1 Team 07 9,6 DNS 12,7 15,00 27,50 3,00 283 192
Kevin Lavrijsen JPA2 Team 07 10,4 1375,00 11,2 18,00 29,00 3,10 360 257
Sharon Laarakker MPA2 Team 07 10,6 DNS 12,7 13,00 17,00 3,00 250 89
Ward Lavrijsen JPA2 Team 07 10,3 1175,00 11,8 13,00 17,00 3,10 270 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 03 (Team-est) GVAC - JPA1 11 2:45,5 307
2 Team 11 (Team-est) AV Valkenswaard - JPA1 9 2:46,0 305
3 Team 07 (Team-est) - JPA1 11 2:48,3 294
3 Team 08 (Team-est) AV Valkenswaard - MPA1 10 2:48,4 337
3 Team 09 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA2 8 2:48,5 337
6 Team 05 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA1 8 2:51,9 318
7 Team 06 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:52,1 276
7 Team 12 (Team-est) DES - MPA1 8 2:53,2 311
9 Team 01 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA1 9 2:53,8 268
10 Team 10 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:57,9 250
11 Team 04 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:58,1 249


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Anna VAN DER Eijk MPB Team 19 850,00 4,30 10,50 0,90 2,55 224 47
Bo Heesters MPB Team 19 725,00 3,90 8,50 0,90 2,55 190 0
Chris de Kort JPB Team 19 800,00 6,40 19,00 1,15 3,30 317 282
Dylano Verkooijen JPB Team 19 950,00 6,00 27,00 1,10 3,20 361 361
Evy Sanders MPC Team 19 725,00 4,70 11,00 0,95 2,80 290 255
Iris Vugts MPC Team 19 925,00 4,80 16,00 1,05 2,75 379 379
Luuk van der Zanden JPC Team 19 925,00 4,00 8,50 0,90 2,60 246 66
Tijn de Kort JPMini Team 19 850,00 3,50 8,50 0,85 2,50 283 203
Wesley Lavrijsen JPB Team 19 800,00 7,30 27,50 1,05 2,95 343 185


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 (Pendel) AV Valkenswaard - JPB 11 1:10,4 182
2 Team 13 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPB 8 1:11,7 180
3 Team 16 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 10 1:12,5 179
4 Team 18 (Pendel) - JPB 10 1:14,1 176
4 Team 19 (Pendel) AV Reusel `69 - JPB 9 1:14,2 176
6 Team 23 (Pendel) DES - JPB 8 1:17,1 172
6 Team 17 (Pendel) - JPC 10 1:18,4 204
8 Team 15 (Pendel) GVAC - JPC 8 1:20,6 200
8 Team 21 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPMini 7 1:25,0 256
8 Team 22 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPMini 10 1:25,0 256
11 Team 20 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 9 1:26,3 158
11 Team 14 (Pendel) - MPMini 11 1:31,2 272


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 16 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 10 2:54,9 263
2 Team 24 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 11 2:55,5 260
3 Team 13 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPB 8 2:58,1 249
3 Team 18 (Team-est) - JPB 10 2:58,1 249
5 Team 19 (Team-est) AV Reusel `69 - JPB 9 3:00,3 239
6 Team 23 (Team-est) DES - JPB 8 3:01,0 236
6 Team 17 (Team-est) - JPC 10 3:04,3 267
8 Team 15 (Team-est) GVAC - JPC 8 3:09,9 239
9 Team 20 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 9 3:14,1 183
9 Team 21 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPMini 7 3:17,9 270
11 Team 22 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPMini 10 3:22,2 245
11 Team 14 (Team-est) - MPMini 11 3:22,7 272