Vereniging 'AV Generaal Michaelis' op '4e Athletics Champs regio 14 [2015]'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Anna van Straten MPA1 Team 05 10,0 1050,00 11,8 15,50 17,00 3,25 325 301
Bram van Rulo JPA2 Team 09 10,3 DNS DNS 19,00 26,00 2,95 233 190
Caroline Strikwerda MPA1 Team 09 10,8 1200,00 13,9 10,00 18,50 2,55 243 38
Cas Govers JPA2 Team 09 10,7 1250,00 12,5 15,00 23,00 3,10 286 188
Daniel de Goederen JPA2 Team 09 9,3 DNS 10,7 17,50 25,00 3,30 334 334
Emma van 't Westende MPA1 Team 09 10,7 1200,00 12,2 11,00 17,50 3,15 291 213
Finn Passchier JPA1 Team 01 10,1 1325,00 11,0 17,50 22,50 3,15 341 292
Gert Crooijmans JPA2 Team 05 9,9 1050,00 11,7 17,50 18,50 3,25 301 280
Gijs den Braven JPA2 Team 05 10,0 1300,00 11,3 17,50 17,50 3,35 327 262
Gitta de Rooij MPA1 Team 05 11,3 1150,00 13,4 11,00 15,50 2,55 228 33
Ilse van de Wiel MPA1 Team 09 10,0 1375,00 11,5 12,00 19,00 3,55 365 319
Liberace Held JPA2 Team 09 10,9 DNS 11,5 12,50 24,00 2,90 245 120
Loes van Gaalen MPA1 Team 01 10,5 1300,00 11,0 13,50 20,00 3,25 352 302
Lynn van Zandvoort MPA1 Team 01 DNS DNS DNS 14,00 19,00 2,90 147 53
Meike van Rulo MPA1 Team 05 DNS DNS DNS 13,00 15,00 DNS 79 0
Mike van Bree JPA2 Team 01 10,1 1475,00 11,3 17,00 22,00 3,50 358 358
Nikki Zeegers MPA1 Team 01 15,0 800,00 17,6 7,00 13,50 1,90 71 0
Noëlle Martens MPA2 Team 05 10,1 1250,00 10,5 21,00 22,50 3,20 415 415
Philip Datema JPA1 Team 01 10,1 1425,00 10,7 17,50 29,00 3,35 385 385
Pieter Roijakkers JPA2 Team 01 11,0 1225,00 11,8 12,50 19,50 3,25 271 52
Renske Mols MPA1 Team 05 10,2 1375,00 12,6 14,00 15,50 3,00 319 127
Seph Corten JPA2 Team 05 9,8 1350,00 11,3 16,50 20,50 3,45 344 344
Sigrid Grabijn MPA2 Team 01 12,0 DNS 16,1 12,00 13,00 2,20 136 0
Sterre Robben MPA2 Team 01 10,6 1350,00 11,5 14,50 20,00 3,20 350 350
Tygo Scheepers JPA2 Team 09 9,8 1250,00 11,0 20,00 25,00 3,10 359 359


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 03 (Team-est) GVAC - JPA1 11 2:45,5 307
2 Team 11 (Team-est) AV Valkenswaard - JPA1 9 2:46,0 305
3 Team 07 (Team-est) - JPA1 11 2:48,3 294
3 Team 08 (Team-est) AV Valkenswaard - MPA1 10 2:48,4 337
3 Team 09 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA2 8 2:48,5 337
6 Team 05 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA1 8 2:51,9 318
7 Team 06 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:52,1 276
7 Team 12 (Team-est) DES - MPA1 8 2:53,2 311
9 Team 01 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA1 9 2:53,8 268
10 Team 10 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:57,9 250
11 Team 04 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 11 2:58,1 249


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Bram van Stiphout JPC Team 17 900,00 5,30 12,50 0,95 2,85 299 299
Eliza Dielhof MPB Team 13 900,00 4,20 12,50 0,85 2,85 244 147
Fien Limpens MPMini Team 21 800,00 3,90 8,00 0,75 2,20 275 275
Hilde van Dam MPC Team 21 875,00 3,70 9,50 0,90 2,50 271 271
Iris Bouwens MPB Team 17 825,00 4,80 10,50 0,70 2,30 194 43
Jens de Koning JPB Team 13 DNS 5,40 13,50 1,05 3,05 222 222
Jorrit Verhagen JPMini Team 17 775,00 4,30 12,50 0,90 2,25 306 260
Kasper Merkx JPB Team 13 750,00 5,20 13,50 0,90 2,60 215 94
Lars Meertens JPC Team 21 925,00 4,10 11,00 0,85 2,60 252 252
Lisa van de Wiel MPMini Team 21 750,00 3,20 6,50 0,60 2,15 206 146
Lotte Heres MPB Team 17 775,00 4,50 11,00 0,85 2,70 215 47
Lotte Aerts MPC Team 17 1025,00 5,80 19,50 1,00 3,05 450 450
Mathijs Tebbens JPMini Team 21 850,00 4,00 10,00 0,85 2,40 298 298
Micki Geijsels MPB Team 13 875,00 5,90 12,50 1,10 3,05 306 267
Milou Keulstra MPC Team 17 1050,00 5,70 19,50 1,05 3,35 479 479
Nick van Bree JPB Team 13 950,00 5,60 21,00 1,00 2,95 307 307
Orlando Louwers JPB Team 13 950,00 4,70 16,00 1,00 3,05 276 229
Remco Meertens JPMini Team 21 725,00 2,90 8,00 0,75 1,80 191 87
Rens Timmermans JPC Team 17 800,00 5,40 15,50 0,95 2,60 287 198
Rob van de Wiel JPMini Team 21 650,00 2,30 6,00 0,50 1,55 106 0
Sanne van de Wiel MPB Team 13 950,00 4,50 11,50 0,90 2,80 256 172
Sebastiaan...Kleihorst JPB Team 17 850,00 3,40 8,00 0,80 2,45 166 0
Valerie Beenen MPB Team 13 725,00 4,20 8,00 0,80 2,30 171 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 (Pendel) AV Valkenswaard - JPB 11 1:10,4 182
2 Team 13 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPB 8 1:11,7 180
3 Team 16 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 10 1:12,5 179
4 Team 18 (Pendel) - JPB 10 1:14,1 176
4 Team 19 (Pendel) AV Reusel `69 - JPB 9 1:14,2 176
6 Team 23 (Pendel) DES - JPB 8 1:17,1 172
6 Team 17 (Pendel) - JPC 10 1:18,4 204
8 Team 15 (Pendel) GVAC - JPC 8 1:20,6 200
8 Team 21 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPMini 7 1:25,0 256
8 Team 22 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPMini 10 1:25,0 256
11 Team 20 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 9 1:26,3 158
11 Team 14 (Pendel) - MPMini 11 1:31,2 272


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 16 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 10 2:54,9 263
2 Team 24 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 11 2:55,5 260
3 Team 13 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPB 8 2:58,1 249
3 Team 18 (Team-est) - JPB 10 2:58,1 249
5 Team 19 (Team-est) AV Reusel `69 - JPB 9 3:00,3 239
6 Team 23 (Team-est) DES - JPB 8 3:01,0 236
6 Team 17 (Team-est) - JPC 10 3:04,3 267
8 Team 15 (Team-est) GVAC - JPC 8 3:09,9 239
9 Team 20 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 9 3:14,1 183
9 Team 21 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPMini 7 3:17,9 270
11 Team 22 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPMini 10 3:22,2 245
11 Team 14 (Team-est) - MPMini 11 3:22,7 272