Vereniging 'AV Atletics Nijverdal' op 'Baaninstuif AV Rijssen'

Prijzen

Gert Tijhuis
  • Jongens Junior B - Speer - 30,57
Frank Seppenwoolde
  • Jongens Junior C - 200m - 25,50
Frank Seppenwoolde
  • Jongens Junior C - Discus - 33,81
Frank Seppenwoolde
  • Jongens Junior C - Ver - 5,21
Tygo Willems
  • Jongens Junior D - 200m - 29,20
Tygo Willems
  • Jongens Junior D - Ver - 4,25
Elke Pronk
  • Meisjes Junior B - 3000m - 10:27,73
Moniek Timmer
  • Meisjes Junior B - Kogel - 7,72
Moniek Timmer
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,18
Minouche van Mourik
  • Meisjes Junior C - 100m - 16,61
Minouche van Mourik
  • Meisjes Junior C - 200m - 35,18

Hoogtepunten

Frank Seppenwoolde JJC Discus
  • 33,81
  • Minouche van Mourik MJC 100m
  • 16,61
  • Moniek Timmer MJB Ver
  • 4,18
  • Moniek Timmer MJB Kogel
  • 7,72
  • Gert Tijhuis JJB 800m
  • 2:09,58
  • Gert Tijhuis JJB Speer
  • 30,57
  • Frank Seppenwoolde JJC Ver
  • 5,21
  • Elke Pronk MJB 3000m
  • 10:27,73
  • Tygo Willems JJD Speer
  • 25,94
  • Moniek Timmer MJB 100m
  • 14,74
  •  

    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Roy van Os 2:08,29 2:10,50


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Gert Tijhuis 2:09,58 2:21,00


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Gert Tijhuis 27,19 30,57 24,19 30,57 32,94


    Jongens Junior C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Frank Seppenwoolde 25,50 -0.5 m/s27,10


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Frank Seppenwoolde 32,69 X 33,81 33,81 34,29


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Frank Seppenwoolde 5,21 5,20 X 4,89 X X 5,21 5,28


    Jongens Junior D - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Tygo Willems 29,20 -0.2 m/s---


    Jongens Junior D - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Wouter Seppenwoolde DNS ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Tygo Willems 25,66 25,94 24,29 25,94 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Tygo Willems 4,18 3,99 4,15 4,25 4,23 4,23 4,25 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    5 Moniek Timmer 14,74 -2.0 m/s14,30


    Meisjes Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Elke Pronk 10:27,73 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Moniek Timmer 6,75 6,79 7,72 7,11 5,89 6,23 7,72 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Moniek Timmer 4,18 3,98 X 4,07 3,91 X 4,18 ---


    Meisjes Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Minouche van Mourik 16,61 -2.0 m/s16,88


    Meisjes Junior C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Minouche van Mourik 35,18 -0.9 m/s35,00


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Laura Grootenhuis 13:19,33 13:00,00