Vereniging 'AV Hylas' op 'Baancircuit Heer en Meester'

Prijzen

Sem Verwey
  • Jongens Junior A - 100m - 11,62
Mark Roosien
  • Jongens Junior A - 100m - 11,92
Sem Verwey
  • Jongens Junior A - 200m - 23,37
Mark Roosien
  • Jongens Junior A - 200m - 24,47
Erik Heijink
  • Jongens Junior A - 800m - 2:22,25
Karsten de Roo
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1 punten
  • 200 meter horden   33,3
Mark Dekker
  • Jongens Junior B - 100m - 12,04
Mark Dekker
  • Jongens Junior B - 200m - 24,84
Olav Mulder
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,55
Nathan Kramer
  • Jongens Junior B - Ver - 4,34
Peter Jan Laverman
  • Masters Mannen - 800m - 2:05,52
Pieter de Heer
  • Masters Mannen - Speer - 16,99
Paul vd Gragt
  • Senioren mannen - 200m - 23,59
Jetske van Kampen
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:16,23
Laurien Bellens
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:37,43
Diewertje van Kampen
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,09
Diewertje van Kampen
  • Meisjes Junior B - 200m - 28,95
Michelle van Dorth
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,65
Floortje van Kampen
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:18,11
Daniëlle van Dorth
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:29,56
Fiona Lindaya
  • Senioren vrouwen - Kogel - 8,60
Fiona Lindaya
  • Senioren vrouwen - Speer - 22,61

Hoogtepunten

Paul vd Gragt Msen 200m
  • 23,59
  • Peter Jan Laverman M35 800m
  • 2:05,52
  • Michelle van Dorth MJB Ver
  • 4,65
  • Sem Verwey JJA 200m
  • 23,37
  • Sem Verwey JJA 100m
  • 11,62
  • Daniëlle van Dorth Vsen 800m
  • 2:29,56
  • Jetske van Kampen MJA 800m
  • 2:16,23
  • Laurien Bellens MJA 800m
  • 2:37,43
  • Mark Roosien JJA 200m
  • 24,47
  • Floortje van Kampen Vsen 800m
  • 2:18,11
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam 100m Qm
    1 Sem Verwey AV Hylas 11,62 m/s
    11,69
    3 Mark Roosien AV Hylas 11,92 +1.4 m/s
    11,90
    4 Jim Houtenbos AV Hylas 14,03 +0.3 m/s
    14,00


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam 200m Qm
    1 Sem Verwey AV Hylas 23,37 +0.7 m/s
    23,40
    3 Mark Roosien AV Hylas 24,47 +0.8 m/s
    24,02
    4 Erik Heijink AV Hylas 25,01 +0.9 m/s
    25,50
    5 Koen Oostinga AV Hylas DNS ---


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam 800mQm
    1 Erik Heijink AV Hylas 2:22,25 DNS


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 200mHPunten totaal
    1 Karsten de Roo AV Hylas 33,24 1


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam 100m Qm
    3 Mark Dekker AV Hylas 12,04 +1.4 m/s
    12,28
    4 Maël Kramer AV Hylas 12,30 +1.1 m/s
    12,67


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam 200m Qm
    3 Mark Dekker AV Hylas 24,84 +0.8 m/s
    25,07
    5 Maël Kramer AV Hylas 25,37 +0.9 m/s
    26,00
    9 Nathan Kramer AV Hylas 28,74 +0.8 m/s
    29,00


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam 800mQm
    5 Olav Mulder AV Hylas 2:28,05 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam HoogQm
    1 Olav Mulder AV Hylas 1,55 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    3 Nathan Kramer AV Hylas 4,34 m/s
    4,04


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Categorie 100m Qm
    7 Pieter de Heer AV Hylas M65 18,41 +0.3 m/s
    18,00


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam Categorie 800mQm
    1 Peter Jan Laverman AV Hylas M35 2:05,52
    2:05,94


    Masters Mannen - Speerwerpen

    # Naam Categorie SpeerQm
    2 Pieter de Heer AV Hylas M65 16,99 ---


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam 200m Qm
    1 Paul vd Gragt AV Hylas 23,59 +0.7 m/s
    23,01


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam 800mQm
    4 Ruben Alvarez Arias AV Hylas 2:09,86
    2:00,00


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam 800mQm
    1 Jetske van Kampen AV Hylas 2:16,23
    2:12,22
    2 Laurien Bellens AV Hylas 2:37,43
    2:26,80


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam 100m Qm
    3 Diewertje van Kampen AV Hylas 14,09 +0.3 m/s
    14,70
    4 Noa Brunt AV Hylas 14,22 +0.3 m/s
    14,00
    8 Michelle van Dorth AV Hylas 14,58 +0.3 m/s
    14,51


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam 200m Qm
    3 Diewertje van Kampen AV Hylas 28,95 +0.8 m/s
    28,50
    4 Noa Brunt AV Hylas 29,09 +0.8 m/s
    29,25


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Ver Qm
    1 Michelle van Dorth AV Hylas 4,65 m/s
    4,82


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam 800mQm
    1 Floortje van Kampen AV Hylas 2:18,11
    2:15,90
    2 Daniëlle van Dorth AV Hylas 2:29,56
    2:26,88


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam KogelQm
    2 Fiona Lindaya AV Hylas 8,60 ---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam SpeerQm
    3 Fiona Lindaya AV Hylas 22,61 ---