Vereniging 'AV Sprint' op 'Athletic Champs regio 13'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Angel-Lynn van Vugt MPA2 Team 10 10,6 1125,00 12,4 12,50 19,50 3,00 287 137
Anna van Langevelde MPA2 Team 10 10,2 DNS 11,3 13,50 16,00 3,40 288 288
Bas Guikink JPA1 Team 07 10,4 1350,00 12,4 15,50 24,50 3,35 317 55
Bouchara Troury MPA2 Team 10 9,3 1200,00 11,5 16,00 14,00 3,15 344 314
Daantje Janssens MPA2 Team 06 9,2 1200,00 9,8 16,00 19,50 3,65 417 379
Dirk Lorkeers JPA1 Team 07 9,5 1375,00 10,4 17,50 34,00 3,70 421 370
Djayla Hoek MPA1 Team 06 9,7 1475,00 11,5 14,00 13,50 2,75 342 150
Emma van der Pas MPA1 Team 09 10,9 1225,00 13,1 13,50 23,00 2,85 294 294
Eva Maessen MPA1 Team 02 11,2 1225,00 12,4 11,00 16,00 3,05 265 91
Fabian Huisman JPA1 Team 03 11,6 1175,00 12,9 10,50 13,50 2,60 188 31
Fenna Winkel MPA1 Team 02 11,1 1375,00 13,2 11,00 18,50 3,00 280 143
Giel Huijsmans JPA2 Team 03 11,6 1150,00 13,3 13,00 26,50 2,80 242 109
Huub Kuyvenhoven JPA1 Team 02 10,7 1375,00 11,6 17,00 21,00 3,30 315 262
Jabril Osman JPA2 Team 03 10,9 1325,00 12,0 12,00 16,00 2,90 249 179
Jesse Boomaars JPA2 Team 07 9,4 1425,00 10,4 19,00 35,00 3,55 435 435
Jules van Kan JPA2 Team 03 10,6 1400,00 10,7 18,00 29,00 2,95 356 356
Julian de Prieëlle JPA1 Team 02 10,8 1225,00 11,3 16,00 23,00 3,50 310 275
Juul Lammers MPA2 Team 06 10,0 1325,00 11,9 13,50 12,00 2,80 300 52
Juul de Reijdt MPA2 Team 06 9,5 1450,00 10,1 17,00 22,50 3,80 454 454
Karima Osman MPA1 Team 09 12,3 1175,00 14,9 7,50 9,00 2,60 148 96
Kilan Goddijn JPA1 Team 07 9,3 1450,00 11,1 18,00 29,50 3,95 419 419
Lara Aartsen MPA1 Team 09 13,8 1000,00 17,0 8,00 9,50 2,35 97 13
Lars Bloemers JPA1 Team 07 10,1 1375,00 11,8 16,00 25,50 3,25 336 109
Laure van Nunen MPA1 Team 09 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Leanne Huijbregtse MPA1 Team 09 10,4 1000,00 13,2 8,50 11,00 3,05 219 199
Lieve Feber MPA2 Team 10 10,8 1125,00 12,2 12,00 14,00 2,25 239 88
Linne van ...epstraten MPA2 Team 06 DNS DNS DNS NM DNS NM 0 0
Lissy Bezems MPA1 Team 09 11,1 1100,00 12,2 11,00 10,50 3,00 234 234
Lukas Kok JPA1 Team 02 11,3 1400,00 11,8 12,00 15,50 2,90 252 109
Luuk Pelkmans JPA2 Team 07 9,3 1625,00 10,4 23,00 41,50 4,05 522 522
Merijn Coenen JPA2 Team 03 10,1 1275,00 11,2 21,00 38,50 3,45 409 409
Merlijn Pellis JPA1 Team 07 10,6 DNS 11,9 13,50 16,50 3,25 231 0
Nahila Tebonou MPA2 Team 10 8,9 1250,00 11,2 21,50 16,00 3,55 418 418
Naimah de Wind MPA1 Team 02 10,6 1200,00 12,1 9,50 11,50 3,10 256 168
Nina Groffen MPA2 Team 06 DNS DNS DNS NM DNS NM 0 0
Noa Heeren MPA2 Team 09 11,2 1150,00 13,7 8,50 9,50 2,65 188 175
Pien Heddes MPA2 Team 10 10,7 1375,00 12,1 13,00 16,50 3,05 309 257
Rana Troury MPA1 Team 10 DNS NM DNS DNS DNS DNS 0 0
Roan Stoot JPA1 Team 03 11,2 1175,00 13,6 12,00 14,50 2,85 204 67
Robin-Lynn...Modderman MPA1 Team 10 10,6 1125,00 12,2 13,00 19,50 3,05 295 207
Roos van der Gracht MPA2 Team 06 9,8 1150,00 11,7 14,00 18,50 2,90 321 128
Roza Felin... Willemen MPA1 Team 02 9,9 1500,00 11,5 14,50 14,00 3,25 359 329
Sam Hofmans MPA1 Team 02 10,6 1225,00 12,9 9,50 11,50 3,15 249 111
Sarah Buijs MPA2 Team 06 10,4 1200,00 11,4 21,50 25,00 3,30 394 227
Sjoerd van de Corput JPA2 Team 03 10,7 400,00 11,3 12,50 17,00 3,10 229 229
Sjoerd Bastiaans JPA1 Team 07 10,2 1600,00 11,0 19,00 30,50 2,85 392 296
Sofie Krijnen MPA2 Team 09 11,7 1150,00 15,7 9,50 12,50 2,40 165 118
Stefan Schuld JPA2 Team 03 11,3 1100,00 12,0 18,50 24,50 2,95 281 223
Stella Stroober MPA2 Team 06 10,4 1325,00 10,9 17,00 28,00 2,85 388 231
Ted Houtepen JPA1 Team 02 DNS DNS DNF NM DNS DNS 0 0
Thijmen Kegler JPA1 Team 02 11,4 1400,00 12,7 12,50 17,00 2,95 247 129
Yair Herz JPA2 Team 03 11,9 400,00 14,0 11,00 16,50 2,45 148 0
Yara van der Heijden MPA2 Team 06 9,5 1425,00 10,8 14,00 14,50 3,10 367 282
Ylva den Heijer MPA2 Team 06 10,3 1400,00 10,9 12,50 21,50 3,20 364 257


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:46,2 323
1 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 2:47,0 363
3 Team 14 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 10 2:52,0 269
4 Team 15 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 9 2:53,8 253
5 Team 11 (Team-est) AV Attila - JPA2 12 2:54,0 251
6 Team 01 (Team-est) - JPA2 11 2:57,3 223
7 Team 02 (Team-est) AV Sprint - JPA1 10 3:00,2 200
8 Team 08 (Team-est) AV Attila - JPA2 13 3:01,4 190
9 Team 05 (Team-est) DAK - JPA2 11 3:03,2 177
9 Team 10 (Team-est) AV Sprint - MPA2 8 3:04,1 196
11 Team 09 (Team-est) AV Sprint - MPA2 8 3:04,7 191
12 Team 03 (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 3:08,4 140
13 Team 04 (Team-est) AV Attila - JPA2 13 3:09,8 130
14 Team 13 (Team-est) - JPA2 8 3:18,0 82


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Aafke Faas MPMini Team 19 800,00 2,80 5,50 0,80 2,30 242 186
Anne Heijnen MPB Team 23 950,00 5,30 13,50 0,90 3,25 295 193
Bo Versteegh MPC Team 19 775,00 3,60 14,00 0,85 2,55 265 168
Bram van Wagtendonk JPC Team 18 900,00 4,30 10,50 0,70 2,60 225 50
David Kok JPMini Team 18 1025,00 3,50 12,50 0,80 2,50 345 345
Emma van Kan MPB Team 24 825,00 3,20 11,00 0,85 2,45 193 91
Emma Krijnen MPC Team 20 750,00 2,20 8,50 0,60 2,05 144 0
Femke de Weerdt MPMini Team 19 825,00 2,90 7,00 0,80 2,30 262 179
Fenna Mallens MPB Team 23 750,00 4,80 18,00 0,90 3,00 265 179
Gijs van den Hurk JPC Team 20 875,00 4,00 14,00 0,85 2,60 253 253
Isa Verkoeijen MPB Team 23 925,00 3,90 14,50 0,80 2,60 235 0
Jade van de Rest MPB Team 23 850,00 4,10 14,00 0,95 3,00 259 120
Janna Kappen MPC Team 20 825,00 2,90 10,00 0,90 2,40 242 203
Janne Smits MPC Team 19 825,00 4,20 13,50 0,95 2,65 306 252
Jasper Heijblom JPC Team 18 900,00 3,70 9,00 0,70 2,70 211 0
Jip Dol JPB Team 24 900,00 4,30 8,50 0,75 2,80 189 137
Jip de Wijs MPC Team 20 825,00 2,80 8,50 0,60 1,80 159 54
Joep Warnaar JPB Team 24 850,00 4,40 17,50 0,90 2,75 238 196
Jonas den Heijer JPMini Team 18 875,00 4,10 10,50 0,80 2,50 302 254
Jur van der Heijden JPB Team 23 950,00 4,90 17,00 0,95 3,10 278 106
Jurre Sjaardema JPB Team 24 875,00 3,90 17,00 0,90 2,80 235 199
Katja Houtepen MPC Team 18 850,00 3,50 11,00 0,90 2,70 278 130
Lara Kleijsen MPC Team 20 650,00 2,90 6,50 0,75 1,90 145 32
Liesje Mourik MPMini Team 19 750,00 2,30 8,50 0,75 2,35 232 96
Lieve Stoffelsen MPB Team 23 850,00 4,40 16,50 0,85 2,70 250 61
Loïs Martens MPC Team 19 775,00 2,70 9,00 0,75 2,40 197 0
Lukas Kegler JPC Team 19 825,00 2,90 9,50 0,75 2,10 171 0
Luuk Verbeek JPB Team 24 925,00 5,70 19,50 0,90 2,85 281 281
Mats van Nunen JPC Team 18 875,00 4,20 14,00 0,90 2,60 264 113
Mauro Beijer JPMini Team 18 900,00 4,00 19,00 0,80 2,60 370 370
Merel Kramer MPC Team 19 875,00 2,60 9,00 0,80 1,95 206 65
Mika Christiaansen JPB Team 24 900,00 4,70 13,00 0,85 2,90 229 186
Niels Hermans JPB Team 23 1000,00 4,60 19,50 0,95 3,00 290 192
Nienke Mol MPB Team 23 925,00 4,00 7,50 0,90 3,00 233 118
Nils Buring JPC Team 20 775,00 3,10 11,50 0,80 2,05 183 86
Noor Faas MPB Team 23 950,00 3,30 11,50 0,95 3,30 264 196
Nore Stroober MPC Team 18 750,00 3,40 12,00 0,80 2,50 235 0
Renske van de Corput MPB Team 24 725,00 4,20 11,50 0,85 2,50 197 129
Rick Kuijpers JPC Team 19 725,00 4,00 10,50 0,80 2,25 191 45
Robin Fransen MPB Team 24 775,00 2,90 6,00 0,80 2,30 146 0
Roel Huisman JPC Team 18 950,00 4,40 16,00 0,90 2,90 305 245
Senne van de Rest JPC Team 19 875,00 4,00 19,00 0,85 2,95 293 241
Siem Fugers JPMini Team 18 DNS NM DNS DNS NM 0 0
Sil van Opstal MPC Team 20 800,00 3,10 10,00 0,85 2,50 236 236
Teun Husslage JPMini Team 20 825,00 2,50 11,50 0,60 2,10 209 155
Thom Pelkmans JPMini Team 18 1025,00 3,00 12,50 0,80 2,45 333 178
Tijmen Rotte JPB Team 23 875,00 5,90 18,50 0,85 2,90 265 127
Tijn Loderus JPC Team 19 950,00 3,70 15,00 0,90 2,85 286 246
Tijn Janssens JPB Team 23 1000,00 6,80 17,00 1,05 3,10 327 271
Tom Verhoeven JPC Team 20 825,00 3,10 12,00 0,75 2,55 203 119
Wald Verkroost JPC Team 20 825,00 2,90 9,50 0,80 2,25 184 45


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 23 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:16,2 341
2 Team 30 (Pendel) AV Attila - JPB 11 1:18,1 314
3 Team 24 (Pendel) AV Sprint - JPB 8 1:21,1 274
4 Team 32 (Pendel) AV Spiridon - JPB 11 1:21,4 270
4 Team 19 (Pendel) AV Sprint - JPC 11 1:22,7 304
6 Team 29 (Pendel) AV Attila - JPB 8 1:24,0 237
7 Team 17 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 10 1:25,0 225
8 Team 21 (Pendel) Scorpio - JPB 13 1:25,3 222
8 Team 18 (Pendel) AV Sprint - JPC 11 1:25,9 258
10 Team 25 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 11 1:26,2 211
11 Team 27 (Pendel) AV Attila - JPB 10 1:26,4 209
12 Team 28 (Pendel) DAK - JPB 13 1:27,3 198
12 Team 20 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:29,0 216
14 Team 22 (Pendel) Atledo - JPB 14 1:31,7 152
15 Team 26 (Pendel) AV Attila - JPB 11 1:33,0 139
16 Team 31 (Pendel) - JPB 8 1:38,3 92


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 21 (Team-est) Scorpio - JPB 13 3:06,1 308
1 Team 23 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:06,1 308
3 Team 30 (Team-est) AV Attila - JPB 11 3:13,5 256
3 Team 18 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:14,3 301
5 Team 27 (Team-est) AV Attila - JPB 10 3:17,0 233
6 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPB 8 3:18,6 223
7 Team 32 (Team-est) AV Spiridon - JPB 11 3:19,3 219
8 Team 25 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 11 3:19,4 218
9 Team 29 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:23,2 195
10 Team 28 (Team-est) DAK - JPB 13 3:24,2 189
10 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:24,8 223
12 Team 17 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 10 3:30,6 154
12 Team 20 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:31,0 182
14 Team 22 (Team-est) Atledo - JPB 14 3:33,5 138
15 Team 26 (Team-est) AV Attila - JPB 11 3:39,0 112
15 Team 31 (Team-est) - JPB 8 3:39,0 112