Vereniging 'ACW `66' op 'Athletic Champs regio 13'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Abe Jonkergouw JPA1 Team 13 12,4 1250,00 14,9 13,00 15,50 2,65 181 79
Jade Pullens MPA2 Team 13 10,4 1250,00 12,7 10,00 11,50 3,00 256 203
Meike van Ravenstein MPA2 Team 13 10,1 1375,00 12,0 14,50 19,00 3,45 355 355
Merijn van der Veek JPA1 Team 13 10,8 1200,00 11,7 11,00 17,00 2,80 240 135
Thijs Nuijten JPA1 Team 13 11,0 1075,00 13,1 11,50 17,50 2,95 216 116
Tim Van de Vinne JPA1 Team 13 9,5 1400,00 13,1 13,50 20,00 3,00 298 298
Tom Burghouts JPA2 Team 13 9,6 1225,00 12,6 14,00 22,50 3,30 303 303


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:46,2 323
1 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 2:47,0 363
3 Team 14 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 10 2:52,0 269
4 Team 15 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 9 2:53,8 253
5 Team 11 (Team-est) AV Attila - JPA2 12 2:54,0 251
6 Team 01 (Team-est) - JPA2 11 2:57,3 223
7 Team 02 (Team-est) AV Sprint - JPA1 10 3:00,2 200
8 Team 08 (Team-est) AV Attila - JPA2 13 3:01,4 190
9 Team 05 (Team-est) DAK - JPA2 11 3:03,2 177
9 Team 10 (Team-est) AV Sprint - MPA2 8 3:04,1 196
11 Team 09 (Team-est) AV Sprint - MPA2 8 3:04,7 191
12 Team 03 (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 3:08,4 140
13 Team 04 (Team-est) AV Attila - JPA2 13 3:09,8 130
14 Team 13 (Team-est) - JPA2 8 3:18,0 82


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Benjamin Van Hilst JPMini Team 31 750,00 3,20 9,80 0,75 1,75 207 182
Daan Van de Wild JPMini Team 31 850,00 2,10 6,80 0,75 1,90 194 173
Roel Van de Vinne JPC Team 31 750,00 4,00 7,40 0,70 2,00 156 91


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 23 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:16,2 341
2 Team 30 (Pendel) AV Attila - JPB 11 1:18,1 314
3 Team 24 (Pendel) AV Sprint - JPB 8 1:21,1 274
4 Team 32 (Pendel) AV Spiridon - JPB 11 1:21,4 270
4 Team 19 (Pendel) AV Sprint - JPC 11 1:22,7 304
6 Team 29 (Pendel) AV Attila - JPB 8 1:24,0 237
7 Team 17 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 10 1:25,0 225
8 Team 21 (Pendel) Scorpio - JPB 13 1:25,3 222
8 Team 18 (Pendel) AV Sprint - JPC 11 1:25,9 258
10 Team 25 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 11 1:26,2 211
11 Team 27 (Pendel) AV Attila - JPB 10 1:26,4 209
12 Team 28 (Pendel) DAK - JPB 13 1:27,3 198
12 Team 20 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:29,0 216
14 Team 22 (Pendel) Atledo - JPB 14 1:31,7 152
15 Team 26 (Pendel) AV Attila - JPB 11 1:33,0 139
16 Team 31 (Pendel) - JPB 8 1:38,3 92


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 21 (Team-est) Scorpio - JPB 13 3:06,1 308
1 Team 23 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:06,1 308
3 Team 30 (Team-est) AV Attila - JPB 11 3:13,5 256
3 Team 18 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:14,3 301
5 Team 27 (Team-est) AV Attila - JPB 10 3:17,0 233
6 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPB 8 3:18,6 223
7 Team 32 (Team-est) AV Spiridon - JPB 11 3:19,3 219
8 Team 25 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 11 3:19,4 218
9 Team 29 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:23,2 195
10 Team 28 (Team-est) DAK - JPB 13 3:24,2 189
10 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:24,8 223
12 Team 17 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 10 3:30,6 154
12 Team 20 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:31,0 182
14 Team 22 (Team-est) Atledo - JPB 14 3:33,5 138
15 Team 26 (Team-est) AV Attila - JPB 11 3:39,0 112
15 Team 31 (Team-est) - JPB 8 3:39,0 112