Vereniging 'AV PEC 1910' op 'Junioren B Poule 45 Wedstrijd 2 [2017]'

Hoogtepunten

Lieke Markink MJB Hoog
  • 1,35
  • Gijs van Beilen JJB 100m
  • 11,62
  • Owen Beuckens JJB 110mH
  • 16,72
  • Marthe van Aalderen MJB Ver
  • 4,39
  • Sanne Nieman MJB 100m
  • 14,17
  • Pierre ten Holder JJB 100m
  • 11,21
  • Owen Beuckens JJB Polshoog
  • 3,60
  • Sanne Nieman MJB 100mH
  • 16,69
  • Marthe van Aalderen MJB 400m
  • 1:07,82
  • Pierre ten Holder JJB 400m
  • 51,46
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 11,21 +0.0 m/s
    11,20
    754
    2 Gijs van Beilen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 11,62 +0.0 m/s
    11,50
    0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 51,46
    50,70
    742
    2 Gijs van Beilen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 53,44
    52,50
    0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    11 Bas de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 4:47,29 --- 480


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    5 Owen Beuckens AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 16,72 +0.6 m/s--- 684
    6 Gilles Aarts AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 17,01 +0.6 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV PEC 1910 Jongens (4x100m) AV PEC 1910 - JJB 4 46,06 685
    2 Nijmegen Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 4 47,00 633
    3 Groningen Atletiek Jongens (4x100m) Groningen Atletiek - JJB 4 47,16 625
    4 AV Athlos Jongens (4x100m) AV Athlos - JJB 4 48,53 554
    5 AV `34 Apeldoorn Jongens (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJB 4 48,59 551
    6 Climax Jongens (4x100m) Climax - JJB 4 48,79 541
    7 AAC `61 Jongens (4x100m) AAC `61 - JJB 4 49,41 511
    8 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 49,77 493
    9 EAC De Sperwers Jongens (4x100m) EAC De Sperwers - JJB 4 49,94 485
    10 AV Jahn II / ChiTA Jongens (4x100m) - JJB 0 50,01 482
    10 AV Lionitas Jongens (4x100m) AV Lionitas - JJB 4 50,01 482
    12 AAV SISU Jongens (4x100m) AAV SISU - JJB 4 50,17 474
    13 AV NOP Jongens (4x100m) AV NOP - JJB 4 50,21 472
    14 Nijmegen Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 4 51,28 423
    15 AV Haaksbergen Jongens (4x100m) AV Haaksbergen - JJB 4 52,04 390
    16 AV Archeus Jongens (4x100m) AV Archeus - JJB 4 DQ 0
    16 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 DQ 0
    16 AV de Sprinter Jongens (4x100m) AV de Sprinter - JJB 0 DNS 0
    16 HAC `63 Jongens (4x100m) HAC `63 - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Julian Vos AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 51,70 --- 656
    6 Job de Jager AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 37,12 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    2 Julian Vos AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 33,14 --- 544
    13 Job de Jager AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 24,57 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    4 Julian Vos AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 10,96 --- 529
    20 Gilles Aarts AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 7,68 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    2 Owen Beuckens AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 1,75 --- 634
    12 Gilles Aarts AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 1,60 --- 0


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    2 Owen Beuckens AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 3,60 --- 700


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    8 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 AV PEC 1910 Jongens 5,22 +0.8 m/s--- 425


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    12 Sanne Nieman AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 14,17 +0.7 m/s--- 482
    25 Marthe van Aalderen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes DNS 13,50 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    8 Marthe van Aalderen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 1:07,82 --- 562
    23 Sanne Nieman AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    10 Lieke Markink AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 6:18,03 --- 293


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    4 Sanne Nieman AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 16,69 -0.4 m/s--- 582


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Meisjes (4x100m) Groningen Atletiek - MJB 4 49,86 775
    2 AV De Gemzen Meisjes (4x100m) AV De Gemzen - MJB 4 53,34 615
    3 AV Athlos Meisjes (4x100m) AV Athlos - MJB 4 54,31 574
    4 AV Lionitas Meisjes (4x100m) AV Lionitas - MJB 4 54,87 551
    5 HAC `63 Meisjes (4x100m) HAC `63 - MJB 4 55,38 531
    6 AAV SISU Meisjes (4x100m) AAV SISU - MJB 4 56,10 502
    7 Climax Meisjes (4x100m) Climax - MJB 4 56,19 499
    8 AV Haaksbergen Meisjes (4x100m) AV Haaksbergen - MJB 4 56,22 498
    9 AV Spartacus Meisjes (4x100m) AV Spartacus - MJB 4 57,17 461
    10 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 4 57,21 460
    11 AV Daventria 1906 Meisjes (4x100m) AV Daventria 1906 - MJB 4 57,36 454
    12 AV Jahn II / ChiTA Meisjes (4x100m) - MJB 4 1:00,91 330
    13 AV Wijchen Meisjes (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 DQ 0
    13 AV Archeus Meisjes (4x100m) AV Archeus - MJB 0 DNS 0
    13 AV Atletics Nijverdal Meisjes (4x100m) AV Atletics Nijverdal - MJB 0 DNS 0
    13 AV Impala Meisjes (4x100m) AV Impala - MJB 0 DNS 0
    13 AV PEC 1910 Meisjes (4x100m) AV PEC 1910 - MJB 0 DNS 0
    13 AV Start `78 Meisjes (4x100m) AV Start `78 - MJB 0 DNS 0
    13 EAC De Sperwers Meisjes (4x100m) EAC De Sperwers - MJB 0 DNS 0
    13 Marathon Pim Mulier Meisjes (4x100m) Marathon Pim Mulier - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    9 Rianne Schonewille AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 22,23 --- 448


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    4 Rianne Schonewille AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 21,35 --- 352


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    12 Rianne Schonewille AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 8,41 --- 477


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    10 Lieke Markink AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 1,35 --- 550


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    9 Marthe van Aalderen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 4,39 +0.1 m/s--- 525