Vereniging 'AV Edam' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 2 [2017]'

Hoogtepunten

Danny Groot Msen Hoog
  • 1,80
  • Danny Groot Msen Ver
  • 6,45
  • Eddy Buijs Msen Polshoog
  • 3,10
  • Bouke Bouma Msen 1500m
  • 4:09,45
  • Thijs Mossel Msen 1500m
  • 4:25,38
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    19 Ricardo Aberkrom AV Edam AV Edam Mannen 12,47 +1.1 m/s
    12,40
    488
    24 Jack Tuyp AV Edam AV Edam Mannen 13,10 +3.0 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    23 Nico Zwarthoed AV Edam AV Edam Mannen 27,01 +1.2 m/s--- 400


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    19 Nico Zwarthoed AV Edam AV Edam Mannen 57,64 --- 508
    21 Thijs Mossel AV Edam AV Edam Mannen 57,87
    57,35
    0


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    1 Bouke Bouma AV Edam AV Edam Mannen 4:09,45
    4:02,75
    739
    9 Thijs Mossel AV Edam AV Edam Mannen 4:25,38
    4:15,14
    0


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    11 Manfred Mooijer AV Edam AV Edam Mannen DNF 1:07,16 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Suomi Mannen (4x100m) AV Suomi - Msen 4 44,75 760
    2 AV NOVA Mannen Team 1 (4x100m) AV NOVA - Msen 4 45,36 724
    3 AV Haarlemmermeer Mannen (4x100m) AV Haarlemmermeer - Msen 4 45,43 720
    4 SV Noordkop Mannen (4x100m) SV Noordkop - Msen 4 46,47 662
    5 DEM Mannen (4x100m) DEM - Msen 4 47,13 626
    6 AV Hylas Mannen (4x100m) AV Hylas - Msen 4 47,30 617
    7 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 48,09 576
    8 AV Edam Mannen (4x100m) AV Edam - Msen 4 48,21 570
    9 AV Trias Mannen (4x100m) AV Trias - Msen 4 48,86 537
    10 AKU Mannen (4x100m) AKU - Msen 4 49,43 510
    11 AC Waterland Mannen (4x100m) AC Waterland - Msen 4 49,96 484
    12 AV NOVA Mannen Team 2 (4x100m) AV NOVA - Msen 4 1:00,13 84
    13 AV Atos Mannen (4x100m) AV Atos - Msen 4 DQ 0
    13 AV Hera Mannen (4x100m) AV Hera - Msen 4 DNS 0
    13 Phanos Mannen (4x100m) Phanos - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    8 Thomas Kwakman AV Edam AV Edam Mannen 43,80 --- 547


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    9 Ricardo Aberkrom AV Edam AV Edam Mannen 10,43 --- 491


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    4 Danny Groot AV Edam AV Edam Mannen 1,80 --- 680


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    4 Eddy Buijs AV Edam AV Edam Mannen 3,10 --- 558


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    2 Danny Groot AV Edam AV Edam Mannen 6,45 +1.4 m/s--- 704


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Trias Vrouwen (4x100m) AV Trias - Vsen 4 51,54 695
    2 AV Lycurgus Vrouwen (4x100m) AV Lycurgus - Vsen 4 52,18 666
    3 AV Haarlem Vrouwen (4x100m) AV Haarlem - Vsen 4 52,50 652
    4 AV Hera Vrouwen (4x100m) AV Hera - Vsen 4 53,86 593
    5 AV Atos Vrouwen (4x100m) AV Atos - Vsen 4 54,05 585
    6 Phanos Vrouwen (4x100m) Phanos - Vsen 4 1:00,62 340
    7 SAV Vrouwen (4x100m) SAV - Vsen 4 1:01,56 309
    8 SV Noordkop Vrouwen (4x100m) SV Noordkop - Vsen 4 1:02,33 284
    9 AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Vrouwen (4x100m) - Vsen 4 1:12,11 18
    10 AC Waterland Vrouwen (4x100m) AC Waterland - Vsen 0 DNS 0
    10 AV Startbaan Vrouwen (4x100m) AV Startbaan - Vsen 4 DNS 0
    10 AV Suomi Vrouwen (4x100m) AV Suomi - Vsen 0 DNS 0