Vereniging 'AV `40' op 'Junioren B Poule 43 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lars van der Salm JJB Speer
  • 42,59
  • Merel Loman MJB 100m
  • 13,44
  • Martha Chapple MJB Kogel
  • 9,91
  • Stijn de Graaf JJB 200m
  • 23,94
  • Martha Chapple MJB 800m
  • 2:39,40
  • Janna van der Kevie MJB Speer
  • 27,98
  • Lars van der Salm JJB Kogel
  • 10,76
  • Larissa Smit MJB 200m
  • 27,96
  • Tom Daman JJB 800m
  • 2:08,41
  • Stijn de Graaf JJB 100m
  • 11,59
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    8 Stijn de Graaf AV `40 AV `40 Jongens Team 1 11,59 +1.3 m/s11,50 668
    33 Rutger van der Kwaak AV `40 AV `40 Jongens Team 1 13,85 +0.0 m/s13,00 0


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    9 Stijn de Graaf AV `40 AV `40 Jongens Team 1 23,94 +0.2 m/s24,00 650
    30 Tom Daman AV `40 AV `40 Jongens Team 1 27,83 +0.0 m/s26,00 0


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    7 Tom Daman AV `40 AV `40 Jongens Team 1 2:08,41 2:05,00 612
    24 Kimmo Taal AV `40 AV `40 Jongens Team 1 2:24,28 2:20,00 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    22 Philip Boot AV `40 AV `40 Jongens Team 1 21,90 -1.1 m/s17,00 345
    Lars van der Salm AV `40 AV `40 Jongens Team 1 DNS 17,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sparta Jongens (4x100m) AV Sparta - JJB 4 44,73 761
    2 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJB 4 44,81 756
    3 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJB 4 44,97 747
    4 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJB 4 45,17 735
    5 AV Spirit Oud Beijerland Jongens Team 1 (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJB 4 46,37 667
    6 CAV Energie Jongens (4x100m) CAV Energie - JJB 4 46,98 634
    7 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJB 4 47,01 633
    8 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 4 47,93 584
    9 Fortius Jongens (4x100m) Fortius - JJB 4 48,13 574
    10 PAC Jongens Team 3 (4x100m) PAC - JJB 4 48,25 568
    11 Voorne Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Voorne Atletiek - JJB 4 48,50 555
    12 AV Passaat Jongens (4x100m) AV Passaat - JJB 4 48,76 542
    13 AV Olympus `70 Jongens (4x100m) AV Olympus `70 - JJB 4 49,29 516
    14 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJB 4 49,68 498
    15 AV `40 Jongens Team 1 (4x100m) AV `40 - JJB 4 50,67 451
    16 ARV Achilles Jongens (4x100m) ARV Achilles - JJB 4 51,89 396
    17 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJB 4 DQ 0
    17 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJB 4 DQ 0
    17 AV Spirit Oud Beijerland Jongens Team 2 (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJB 0 DNS 0
    17 AV `40 Jongens Team 2 (4x100m) AV `40 - JJB 0 DNS 0
    17 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens (4x100m) Vereniging Zeeland Atletiek - JJB 0 DNS 0
    17 Voorne Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Voorne Atletiek - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    8 Lars van der Salm AV `40 AV `40 Jongens Team 1 42,59 45,00 529
    23 Tom Schreur AV `40 AV `40 Jongens Team 1 27,69 35,00 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    14 Philip Boot AV `40 AV `40 Jongens Team 1 28,67 34,00 444
    21 Tom Daman AV `40 AV `40 Jongens Team 1 19,70 30,00 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    13 Lars van der Salm AV `40 AV `40 Jongens Team 1 10,76 12,00 515
    23 Tom Schreur AV `40 AV `40 Jongens Team 1 7,19 10,00 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    23 Tom Schreur AV `40 AV `40 Jongens Team 1 1,50 1,50 394


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    14 Rutger van der Kwaak AV `40 AV `40 Jongens Team 1 10,31 +1.6 m/s11,00 375
    18 Kimmo Taal AV `40 AV `40 Jongens Team 1 9,97 +0.0 m/s11,00 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    6 Merel Loman AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 13,44 -0.6 m/s13,00 599
    16 Joyce de Vreede AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 14,09 -0.6 m/s13,00 0


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    7 Larissa Smit AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 27,96 -0.8 m/s27,19 615
    15 Joyce de Vreede AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 29,50 -0.1 m/s27,80 0


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    13 Martha Chapple AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 2:39,40 2:10,00 575
    16 Amber Kroon AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 2:53,35 2:15,00 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    14 Amber Kroon AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 19,48 -0.4 m/s16,00 371
    17 Vita Primatesta AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 19,79 -0.5 m/s18,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - MJB 4 51,21 711
    2 Fortius Meisjes Team 1 (4x100m) Fortius - MJB 4 52,08 671
    3 AV Passaat Meisjes (4x100m) AV Passaat - MJB 4 52,67 644
    4 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJB 4 53,02 629
    5 AV `40 Meisjes Team 1 (4x100m) AV `40 - MJB 4 53,06 627
    6 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJB 4 53,08 626
    7 AV Olympus `70 Meisjes (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 4 55,21 537
    8 Fortius Meisjes Team 2 (4x100m) Fortius - MJB 4 55,97 507
    9 ARV Achilles Meisjes (4x100m) ARV Achilles - MJB 4 56,60 483
    10 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - MJB 4 56,68 480
    11 CAV Energie Meisjes (4x100m) CAV Energie - MJB 4 58,32 419
    12 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - MJB 4 DQ 0
    12 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 4 DQ 0
    12 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJB 0 DNS 0
    12 AV `40 Meisjes Team 2 (4x100m) AV `40 - MJB 0 DNS 0
    12 PAC Meisjes Team 3 (4x100m) PAC - MJB 4 DNS 0
    12 Typhoon Meisjes (4x100m) Typhoon - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    7 Janna van der Kevie AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 27,98 28,00 562
    16 Emma Boom AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 19,26 25,00 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    12 Marianne Jol AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 21,60 --- 358
    Janna van der Kevie AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 DNS 24,00 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    8 Martha Chapple AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 9,91 11,00 583
    12 Marianne Jol AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 9,00 10,00 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    10 Marianne Jol AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 1,35 1,40 550
    14 Vita Primatesta AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 1,30 1,40 0


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    4 Vita Primatesta AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 9,02 +0.0 m/s10,00 522
    7 Merel Loman AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 8,80 -1.8 m/s11,00 0


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    Emma Boom AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 NM 2,00 0