Vereniging 'Taxandria Atletiek' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sander Verweij JJA 1500m
  • 4:55,35
  • Luuk Mentink JJA Hoog
  • 1,75
  • Gijs Broenink JJA 100m
  • 12,44
  • Sander Verweij JJA 800m
  • 2:17,81
  • Luuk Mentink JJA 400mH
  • 1:08,46
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    23 Gijs Broenink Taxandria ...k Jongens 12,44 +1.4 m/s--- 493


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    24 Jort van Breda Taxandria ...k Jongens 27,94 +0.8 m/s--- 335


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Sander Verweij Taxandria ...k Jongens 2:17,81 --- 480


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    18 Sander Verweij Taxandria ...k Jongens 4:55,35 --- 434


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Luuk Mentink Taxandria ...k Jongens 1:08,46 --- 501


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:34,94 649
    2 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:36,11 638
    3 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:38,89 612
    4 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:42,96 575
    5 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,28 545
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:47,33 536
    7 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:51,41 501
    8 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:58,66 443
    9 Scorpio Jongens (4x400m) Scorpio - JJA 4 4:00,30 430
    10 AV Achilles Top Jongens (4x400m) AV Achilles Top - JJA 4 4:03,33 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 4:03,82 403
    12 CAV Energie Jongens (4x400m) CAV Energie - JJA 4 4:16,00 316
    13 Taxandria Atletiek Jongens (4x400m) Taxandria Atletiek - JJA 4 4:22,25 274
    14 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 DQ 0
    14 Typhoon Jongens (4x400m) Typhoon - JJA 4 DQ 0
    14 Atletiek Maastricht Jongens (4x400m) Atletiek Maastricht - JJA 0 DNS 0
    14 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 6 DNS 0
    14 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    14 AV Unitas Jongens (4x400m) AV Unitas - JJA 0 DNS 0
    14 Fortius Jongens (4x400m) Fortius - JJA 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    25 Teun van Oirschot Taxandria ...k Jongens 25,35 23,46 24,79 25,35 --- 246


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    24 Jort van Breda Taxandria ...k Jongens 19,64 19,68 19,68 --- 214


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    20 Teun van Oirschot Taxandria ...k Jongens 7,85 8,67 8,90 - 8,90 --- 377
    23 Luuk Mentink Taxandria ...k Jongens 8,21 8,16 8,01 8,09 8,21 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Luuk Mentink Taxandria ...k Jongens 1,75 --- 634