Vereniging 'Spado' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Norbert Weijenberg
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:14,51
Sven van Merode
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,95
Anouk Prop
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:15,15
Anouk van Gils
  • Meisjes Junior A - 3000m - 10:53,57
Emma van Arendonk
  • Meisjes Junior A - Speer - 45,17
Emma van Arendonk
  • Meisjes Junior A - Kogel - 11,44

Hoogtepunten

Norbert Weijenberg JJA 1500m
  • 4:14,51
  • Sven van Merode JJA Hoog
  • 1,95
  • Wislet de Hair JJA 100m
  • 11,78
  • Emma van Arendonk MJA Kogel
  • 11,44
  • Sven van Merode JJA 200m
  • 24,21
  • Stephan Huis in 't Veld JJA Discus
  • 35,98
  • Emma van Arendonk MJA Discus
  • 35,82
  • Anouk Prop MJA 800m
  • 2:15,15
  • Anouk van Gils MJA 3000m
  • 10:53,57
  • Emma van Arendonk MJA Speer
  • 45,17
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Wislet de Hair Spado Jongens 11,78 +2.4 m/s11,23 626
    20 Tommie Sinke Spado Jongens 12,25 +2.6 m/s12,31 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Sven van Merode Spado Jongens 24,21 +2.1 m/s--- 626
    20 Youri Janssens Spado Jongens 26,46 +1.7 m/s25,51 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Marvin Boschman Spado Jongens 2:11,10 2:07,00 572
    21 Youri Janssens Spado Jongens 2:28,03 2:12,00 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Norbert Weijenberg Spado Jongens 4:14,51 4:17,11 700
    21 Rick Govers Spado Jongens 5:03,86 5:28,00 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Martin Oonincx Spado Jongens DQ 56,26 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:34,94 649
    2 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:36,11 638
    3 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:38,89 612
    4 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:42,96 575
    5 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,28 545
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:47,33 536
    7 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:51,41 501
    8 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:58,66 443
    9 Scorpio Jongens (4x400m) Scorpio - JJA 4 4:00,30 430
    10 AV Achilles Top Jongens (4x400m) AV Achilles Top - JJA 4 4:03,33 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 4:03,82 403
    12 CAV Energie Jongens (4x400m) CAV Energie - JJA 4 4:16,00 316
    13 Taxandria Atletiek Jongens (4x400m) Taxandria Atletiek - JJA 4 4:22,25 274
    14 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 DQ 0
    14 Typhoon Jongens (4x400m) Typhoon - JJA 4 DQ 0
    14 Atletiek Maastricht Jongens (4x400m) Atletiek Maastricht - JJA 0 DNS 0
    14 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 6 DNS 0
    14 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    14 AV Unitas Jongens (4x400m) AV Unitas - JJA 0 DNS 0
    14 Fortius Jongens (4x400m) Fortius - JJA 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Youri Sheppard Spado Jongens 46,55 45,42 46,04 46,63 46,63 --- 587
    23 Jelle Evers Spado Jongens 28,68 28,99 27,52 27,27 28,99 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens 35,98 32,69 33,85 35,98 --- 604
    14 Arjen de Kock Spado Jongens 23,55 30,84 30,90 30,90 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens 11,41 10,33 10,64 11,14 11,41 --- 560
    11 Arjen de Kock Spado Jongens 10,78 9,70 10,82 10,82 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sven van Merode Spado Jongens 1,95 --- 813
    14 Tim de Wit Spado Jongens 1,65 --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens 11,60 11,20 11,28 11,60 +1.7 m/s--- 523
    14 Jelle Evers Spado Jongens - - 10,80 10,61 10,80 +1.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Anouk Prop Spado Meisjes 2:15,15 2:13,58 853


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Anouk van Gils Spado Meisjes 10:53,57 --- 656


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Anouk van Gils Spado Meisjes 1:14,28 1:09,56 592


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Emma van Arendonk Spado Meisjes 45,17 44,70 43,12 45,12 45,17 --- 844


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Emma van Arendonk Spado Meisjes 35,82 28,38 32,43 35,82 --- 658


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Emma van Arendonk Spado Meisjes 11,44 11,40 11,12 10,99 11,44 --- 684


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Kim van Merode Spado Meisjes 2,40 --- 398