Vereniging 'Scorpio' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Stan Schipperen
  • Jongens Junior A - 800m - 1:57,43
Janneke Pluimes
  • Meisjes Junior A - Discus - 40,23

Hoogtepunten

Stan Schipperen JJA 800m
  • 1:57,43
  • Sven van der Pas JJA 800m
  • 2:13,47
  • Janneke Pluimes MJA Speer
  • 25,57
  • Selena van Oosterhout MJA Hoog
  • 1,40
  • Jeroen Rops JJA Discus
  • 33,30
  • Janneke Pluimes MJA Discus
  • 40,23
  • Jorine van Vugt MJA HSS
  • 8,28
  • Martijn Eijgenraam JJA 200m
  • 25,68
  • Jeroen Rops JJA Kogel
  • 10,61
  • Janneke Pluimes MJA Kogel
  • 9,80
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    25 Nick Schipperen Scorpio Jongens 12,53 +2.2 m/s12,90 476
    27 Rick van Haven Scorpio Jongens 13,01 +2.2 m/s12,88 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Martijn Eijgenraam Scorpio Jongens 25,68 +2.1 m/s--- 501
    22 Sven van der Pas Scorpio Jongens 27,21 +2.1 m/s--- 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Stan Schipperen Scorpio Jongens 1:57,43 1:57,50 793
    12 Sven van der Pas Scorpio Jongens 2:13,47 2:07,18 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 4:52,38 4:48,16 451


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Nick Schipperen Scorpio Jongens 1:11,51 --- 441


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:34,94 649
    2 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:36,11 638
    3 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:38,89 612
    4 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:42,96 575
    5 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,28 545
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:47,33 536
    7 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:51,41 501
    8 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:58,66 443
    9 Scorpio Jongens (4x400m) Scorpio - JJA 4 4:00,30 430
    10 AV Achilles Top Jongens (4x400m) AV Achilles Top - JJA 4 4:03,33 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 4:03,82 403
    12 CAV Energie Jongens (4x400m) CAV Energie - JJA 4 4:16,00 316
    13 Taxandria Atletiek Jongens (4x400m) Taxandria Atletiek - JJA 4 4:22,25 274
    14 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 DQ 0
    14 Typhoon Jongens (4x400m) Typhoon - JJA 4 DQ 0
    14 Atletiek Maastricht Jongens (4x400m) Atletiek Maastricht - JJA 0 DNS 0
    14 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 6 DNS 0
    14 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    14 AV Unitas Jongens (4x400m) AV Unitas - JJA 0 DNS 0
    14 Fortius Jongens (4x400m) Fortius - JJA 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    21 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 30,55 30,94 31,07 26,48 31,07 --- 348


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Jeroen Rops Scorpio Jongens 31,38 33,30 33,30 --- 547


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Jeroen Rops Scorpio Jongens - 10,37 10,42 10,61 10,61 --- 504


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    24 Jeroen Rops Scorpio Jongens 1,55 --- 444


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    18 Julian van Jeveren Scorpio Jongens 10,12 10,02 10,05 10,12 +2.8 m/s--- 352
    20 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 9,39 9,47 9,34 9,21 9,47 +1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Sophie ter Braak Scorpio Meisjes 15,22 +1.8 m/s--- 332


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    22 Marlieke van het Hof Scorpio Meisjes 31,00 +1.6 m/s--- 423


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Selena van...osterhout Scorpio Meisjes 3:33,29 --- 183


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Marlieke van het Hof Scorpio Meisjes 14:08,96 --- 234


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Jorine van Vugt Scorpio Meisjes 1:30,85 --- 315


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:12,08 688
    2 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:25,86 596
    3 AV Unitas Meisjes (4x400m) AV Unitas - MJA 4 4:36,25 533
    4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:47,39 470
    5 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:50,13 455
    6 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:55,18 429
    7 AV Achilles Top Meisjes (4x400m) AV Achilles Top - MJA 4 5:02,20 394
    8 Scorpio Meisjes (4x400m) Scorpio - MJA 4 5:36,43 243
    9 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    9 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 0 DNS 0
    9 AV Olympus `70 Meisjes (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
    9 AV Passaat Meisjes (4x400m) AV Passaat - MJA 0 DNS 0
    9 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
    9 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x400m) Eindhoven Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Fortius Meisjes (4x400m) Fortius - MJA 0 DNS 0
    9 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 0 DNS 0
    9 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Spado Meisjes (4x400m) Spado - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Janneke Pluimes Scorpio Meisjes 22,84 25,57 25,57 --- 516


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Janneke Pluimes Scorpio Meisjes 40,23 X X X 40,23 43,24 739


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Janneke Pluimes Scorpio Meisjes 9,80 9,80 11,71 576


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Selena van...osterhout Scorpio Meisjes 1,40 --- 615


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Jorine van Vugt Scorpio Meisjes 7,90 8,28 8,01 8,00 8,28 +1.5 m/s--- 428


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sophie ter Braak Scorpio Meisjes NM --- 0