Vereniging 'DAK' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Geert de Gouw
  • Jongens Junior A - 400mH - 1:00,40
Geert Elferink
  • Jongens Junior A - HSS - 13,51

Hoogtepunten

Antoine van der Sanden JJA 200m
  • 24,41
  • Stijn van Nierop JJA 800m
  • 2:03,80
  • Geert de Gouw JJA 400mH
  • 1:00,40
  • Geert Elferink JJA HSS
  • 13,51
  • Geert Elferink JJA Hoog
  • 1,75
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Antoine va...er Sanden DAK Jongens 12,02 +1.3 m/s12,11 576
    19 Geert Elferink DAK Jongens 12,24 +1.3 m/s12,00 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Antoine va...er Sanden DAK Jongens 24,41 +1.7 m/s25,33 608


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Stijn van Nierop DAK Jongens 2:03,80 2:03,10 684


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Tobias van Roon DAK Jongens 4:37,30 4:22,10 542


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Geert de Gouw DAK Jongens 1:00,40 1:02,92 690


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:34,94 649
    2 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:36,11 638
    3 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:38,89 612
    4 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:42,96 575
    5 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,28 545
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:47,33 536
    7 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:51,41 501
    8 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:58,66 443
    9 Scorpio Jongens (4x400m) Scorpio - JJA 4 4:00,30 430
    10 AV Achilles Top Jongens (4x400m) AV Achilles Top - JJA 4 4:03,33 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 4:03,82 403
    12 CAV Energie Jongens (4x400m) CAV Energie - JJA 4 4:16,00 316
    13 Taxandria Atletiek Jongens (4x400m) Taxandria Atletiek - JJA 4 4:22,25 274
    14 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 DQ 0
    14 Typhoon Jongens (4x400m) Typhoon - JJA 4 DQ 0
    14 Atletiek Maastricht Jongens (4x400m) Atletiek Maastricht - JJA 0 DNS 0
    14 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 6 DNS 0
    14 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    14 AV Unitas Jongens (4x400m) AV Unitas - JJA 0 DNS 0
    14 Fortius Jongens (4x400m) Fortius - JJA 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    22 Geert de Gouw DAK Jongens 26,01 29,79 29,79 30,20 326


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    21 Cas Weijers DAK Jongens 21,35 23,56 21,26 21,68 23,56 --- 318
    23 Stijn van Nierop DAK Jongens 21,74 20,93 21,74 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    24 Cas Weijers DAK Jongens 8,05 7,85 8,15 8,15 --- 318
    25 Stan Biemans DAK Jongens 7,76 7,94 7,91 - 7,94 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Geert Elferink DAK Jongens 1,75 1,75 634
    14 Stan Biemans DAK Jongens 1,65 --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Geert Elferink DAK Jongens 13,51 13,09 12,37 13,03 13,51 +4.0 m/s--- 729
    11 Stan Biemans DAK Jongens 11,16 11,01 11,01 9,81 11,16 +1.2 m/s--- 0