Vereniging 'AV Unitas' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Anouk Rensink
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,69
Anouk Rensink
  • Meisjes Junior A - 200m - 25,64
Laurien Theunissen
  • Meisjes Junior A - HSS - 10,93
Tinka Broekman
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 3,40

Hoogtepunten

Rowan Beun JJA 800m
  • 2:07,00
  • Nick Godschalk JJA Discus
  • 38,13
  • Scott Boesten JJA Hoog
  • 1,70
  • Amy Brendel MJA Hoog
  • 1,45
  • Tinka Broekman MJA Polshoog
  • 3,40
  • Anouk Rensink MJA 100m
  • 12,69
  • Rik Goessens JJA Discus
  • 38,11
  • Laurien Theunissen MJA HSS
  • 10,93
  • Scott Boesten JJA 100m
  • 11,81
  • Anouk Rensink MJA 200m
  • 25,64
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Scott Boesten AV Unitas Jongens 11,81 +2.7 m/s11,84 620


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    21 Remie Geurts AV Unitas Jongens 26,52 +0.8 m/s--- 436
    Yonis AL-Tammar AV Unitas Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Rowan Beun AV Unitas Jongens 2:07,00 2:08,00 633


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Rowan Beun AV Unitas Jongens 4:51,86 --- 454


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Yonis AL-Tammar AV Unitas Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Remie Geurts AV Unitas Jongens 40,89 40,45 40,83 40,89 --- 504
    16 Nigel van Varik AV Unitas Jongens 29,91 38,47 29,19 38,47 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 38,13 38,13 --- 649
    6 Rik Goessens AV Unitas Jongens 36,27 37,75 38,11 38,11 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 11,19 10,46 11,52 10,72 11,52 --- 567
    10 Rik Goessens AV Unitas Jongens 10,79 10,83 - - 10,83 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Scott Boesten AV Unitas Jongens 1,70 --- 587
    14 Nigel van Varik AV Unitas Jongens 1,65 --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Scott Boesten AV Unitas Jongens 11,52 11,68 11,51 11,30 11,68 +1.5 m/s--- 532
    Yonis AL-Tammar AV Unitas Jongens - DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Anouk Rensink AV Unitas Meisjes 12,69 +0.9 m/s12,54 734


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Anouk Rensink AV Unitas Meisjes 25,64 +1.6 m/s25,48 792
    19 Melissa Claessens AV Unitas Meisjes 29,89 +0.4 m/s29,33 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Esmée Ernes AV Unitas Meisjes 2:31,57 2:25,62 655


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Fleur Visser AV Unitas Meisjes 15:51,76 --- 82


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Maeve Zuijlen AV Unitas Meisjes 1:14,73 --- 583


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:12,08 688
    2 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:25,86 596
    3 AV Unitas Meisjes (4x400m) AV Unitas - MJA 4 4:36,25 533
    4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:47,39 470
    5 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:50,13 455
    6 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:55,18 429
    7 AV Achilles Top Meisjes (4x400m) AV Achilles Top - MJA 4 5:02,20 394
    8 Scorpio Meisjes (4x400m) Scorpio - MJA 4 5:36,43 243
    9 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    9 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 0 DNS 0
    9 AV Olympus `70 Meisjes (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
    9 AV Passaat Meisjes (4x400m) AV Passaat - MJA 0 DNS 0
    9 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
    9 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x400m) Eindhoven Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Fortius Meisjes (4x400m) Fortius - MJA 0 DNS 0
    9 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 0 DNS 0
    9 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Spado Meisjes (4x400m) Spado - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Amy Brendel AV Unitas Meisjes 21,90 21,03 19,03 21,90 --- 441
    14 Merel Visser AV Unitas Meisjes 19,26 16,81 16,75 - 19,26 --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Fleur Visser AV Unitas Meisjes 35,39 34,48 - 34,53 35,39 --- 650
    8 Zyra van Oers AV Unitas Meisjes 26,30 26,30 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Zyra van Oers AV Unitas Meisjes 8,74 9,35 9,45 9,45 --- 552
    11 Fleur Visser AV Unitas Meisjes 8,37 9,01 8,07 8,97 9,01 --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Amy Brendel AV Unitas Meisjes 1,45 --- 672
    9 Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 1,40 --- 0


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 10,67 10,93 10,93 +1.5 m/s--- 749


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tinka Broekman AV Unitas Meisjes 3,40 --- 760