Vereniging 'AV Sprint' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Julian de Leeuw
  • Jongens Junior A - Speer - 56,96
Zoë Meyer
  • Meisjes Junior A - 200m - 26,54
Pleun Hutten
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,55

Hoogtepunten

Zoë Meyer MJA 100m
  • 12,73
  • David Thommassen JJA 200m
  • 24,15
  • Pleun Hutten MJA Hoog
  • 1,55
  • Eva Vonk MJA 100m
  • 12,86
  • Julian de Leeuw JJA Speer
  • 56,96
  • August van de Weijer JJA 200m
  • 24,58
  • Zoë Meyer MJA 200m
  • 26,54
  • Julian de Leeuw JJA 100m
  • 12,03
  • Simone Snepvangers MJA Hoog
  • 1,50
  • David Thommassen JJA 100m
  • 11,80
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 David Thommassen AV Sprint Jongens 11,80 +2.6 m/s12,23 622
    17 Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 12,03 +1.3 m/s12,07 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 David Thommassen AV Sprint Jongens 24,15 +1.7 m/s24,71 631
    13 August van de Weijer AV Sprint Jongens 24,58 +0.9 m/s24,17 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Jur Klijs AV Sprint Jongens 2:17,34 2:17,46 486


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Jelle van Hofslot AV Sprint Jongens 4:49,40 4:39,11 468


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 August van de Weijer AV Sprint Jongens 1:06,37 1:01,37 546


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:34,94 649
    2 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:36,11 638
    3 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:38,89 612
    4 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:42,96 575
    5 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,28 545
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:47,33 536
    7 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:51,41 501
    8 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:58,66 443
    9 Scorpio Jongens (4x400m) Scorpio - JJA 4 4:00,30 430
    10 AV Achilles Top Jongens (4x400m) AV Achilles Top - JJA 4 4:03,33 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 4:03,82 403
    12 CAV Energie Jongens (4x400m) CAV Energie - JJA 4 4:16,00 316
    13 Taxandria Atletiek Jongens (4x400m) Taxandria Atletiek - JJA 4 4:22,25 274
    14 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 DQ 0
    14 Typhoon Jongens (4x400m) Typhoon - JJA 4 DQ 0
    14 Atletiek Maastricht Jongens (4x400m) Atletiek Maastricht - JJA 0 DNS 0
    14 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 6 DNS 0
    14 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    14 AV Unitas Jongens (4x400m) AV Unitas - JJA 0 DNS 0
    14 Fortius Jongens (4x400m) Fortius - JJA 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 56,96 56,96 --- 724
    8 Sjoerd Pastoor AV Sprint Jongens 45,09 44,64 44,76 42,56 45,09 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Kjell Broos AV Sprint Jongens 32,18 32,67 32,67 --- 534
    13 Justin Hoefmans AV Sprint Jongens 28,69 31,04 31,32 31,32 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Justin Hoefmans AV Sprint Jongens 10,14 10,13 10,63 10,63 --- 506
    17 Kjell Broos AV Sprint Jongens 9,64 9,64 - 9,50 9,64 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    25 Jelle van Hofslot AV Sprint Jongens 1,45 --- 344


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    15 Luc van Hofslot AV Sprint Jongens 10,31 10,18 10,07 10,41 10,41 --- 386


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Zoë Meyer AV Sprint Meisjes 12,73 +0.9 m/s12,70 726
    6 Eva Vonk AV Sprint Meisjes 12,86 +0.9 m/s12,70 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Zoë Meyer AV Sprint Meisjes 26,54 +1.6 m/s25,95 719
    11 Eva Vonk AV Sprint Meisjes 27,81 +1.9 m/s26,96 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Simone Snepvangers AV Sprint Meisjes 2:49,98 2:40,00 478


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Hanna Kloek AV Sprint Meisjes 12:05,76 12:07,19 473


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:12,08 688
    2 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:25,86 596
    3 AV Unitas Meisjes (4x400m) AV Unitas - MJA 4 4:36,25 533
    4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:47,39 470
    5 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:50,13 455
    6 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:55,18 429
    7 AV Achilles Top Meisjes (4x400m) AV Achilles Top - MJA 4 5:02,20 394
    8 Scorpio Meisjes (4x400m) Scorpio - MJA 4 5:36,43 243
    9 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    9 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 0 DNS 0
    9 AV Olympus `70 Meisjes (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
    9 AV Passaat Meisjes (4x400m) AV Passaat - MJA 0 DNS 0
    9 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
    9 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x400m) Eindhoven Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Fortius Meisjes (4x400m) Fortius - MJA 0 DNS 0
    9 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 0 DNS 0
    9 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Spado Meisjes (4x400m) Spado - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Amber van Malsen AV Sprint Meisjes 20,82 25,70 23,54 25,30 25,70 --- 518


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Amber van Malsen AV Sprint Meisjes 18,17 19,99 19,99 --- 318


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Tessa Smits AV Sprint Meisjes 9,01 8,37 9,14 9,33 9,33 --- 543
    15 Amber van Malsen AV Sprint Meisjes 7,94 7,69 7,64 7,75 7,94 --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Pleun Hutten AV Sprint Meisjes 1,55 --- 779
    6 Simone Snepvangers AV Sprint Meisjes 1,50 --- 0


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Simone Snepvangers AV Sprint Meisjes 9,28 9,41 9,31 9,51 9,51 +3.2 m/s--- 583


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Charlotte Demoulin AV Sprint Meisjes 2,40 --- 398