Vereniging 'AV Generaal Michaelis' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Sander Smits
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,95

Hoogtepunten

Tonnie de Benis JJA 1500m
  • 4:38,71
  • Sander Smits JJA 100m
  • 11,80
  • Sander Smits JJA Hoog
  • 1,95
  • Sarah van der Stam MJA HSS
  • 9,42
  • Sarah van der Stam MJA Hoog
  • 1,40
  • Stijn Groen JJA 800m
  • 2:17,93
  • Sandra Luijten MJA 3000m
  • 13:49,44
  • Saskia Smink MJA 100m
  • 15,09
  • Matthijs Slegt JJA Discus
  • 28,01
  • Sarah van der Stam MJA 200m
  • 29,27
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Sander Smits AV Generaa...s Jongens 11,80 +1.4 m/s--- 622


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Vincent Hein AV Generaa...s Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Stijn Groen AV Generaa...s Jongens 2:17,93 --- 478


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Tonnie de Benis AV Generaa...s Jongens 4:38,71 4:37,96 533
    Luc Geeris AV Generaa...s Jongens DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:34,94 649
    2 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:36,11 638
    3 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:38,89 612
    4 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:42,96 575
    5 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,28 545
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:47,33 536
    7 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:51,41 501
    8 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:58,66 443
    9 Scorpio Jongens (4x400m) Scorpio - JJA 4 4:00,30 430
    10 AV Achilles Top Jongens (4x400m) AV Achilles Top - JJA 4 4:03,33 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 4:03,82 403
    12 CAV Energie Jongens (4x400m) CAV Energie - JJA 4 4:16,00 316
    13 Taxandria Atletiek Jongens (4x400m) Taxandria Atletiek - JJA 4 4:22,25 274
    14 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 DQ 0
    14 Typhoon Jongens (4x400m) Typhoon - JJA 4 DQ 0
    14 Atletiek Maastricht Jongens (4x400m) Atletiek Maastricht - JJA 0 DNS 0
    14 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 6 DNS 0
    14 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    14 AV Unitas Jongens (4x400m) AV Unitas - JJA 0 DNS 0
    14 Fortius Jongens (4x400m) Fortius - JJA 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    27 Stijn Groen AV Generaa...s Jongens 19,98 19,33 18,58 19,65 19,98 --- 138


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 28,01 27,98 26,70 27,23 28,01 --- 428


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    19 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 9,01 8,94 7,97 9,08 9,08 --- 391


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sander Smits AV Generaa...s Jongens 1,95 --- 813
    Vincent Hein AV Generaa...s Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    21 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 7,41 7,59 6,95 7,66 7,66 +1.5 m/s--- 36


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    20 Saskia Smink AV Generaa...s Meisjes 15,09 +1.8 m/s--- 350
    Manon Enting AV Generaa...s Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    16 Sarah van der Stam AV Generaa...s Meisjes 29,27 +1.6 m/s--- 527


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    17 Saskia Smink AV Generaa...s Meisjes 3:34,73 --- 175


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Sandra Luijten AV Generaa...s Meisjes 13:49,44 --- 267


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Saskia Smink AV Generaa...s Meisjes 10,37 10,37 11,10 - 11,10 --- 175


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Sandra Luijten AV Generaa...s Meisjes 13,71 14,98 13,49 16,04 16,04 --- 213


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    20 Sandra Luijten AV Generaa...s Meisjes 5,37 5,31 5,69 5,69 5,69 --- 256


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Sarah van der Stam AV Generaa...s Meisjes 1,40 --- 615
    Manon Enting AV Generaa...s Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Sarah van der Stam AV Generaa...s Meisjes 8,93 9,42 9,37 9,38 9,42 +2.9 m/s--- 572