Vereniging 'AV Attila' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Niels Beks
  • Jongens Junior A - 100m - 11,20
Niels Beks
  • Jongens Junior A - 200m - 22,70
Robin van Riel
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:01,89
Mattijs Mols
  • Jongens Junior A - Discus - 45,72
Mattijs Mols
  • Jongens Junior A - Kogel - 15,55
Vincent Staat
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,90

Hoogtepunten

Mattijs Mols JJA Kogel
  • 15,55
  • Vincent Staat JJA Hoog
  • 1,90
  • Niels Beks JJA 200m
  • 22,70
  • Mattijs Mols JJA Discus
  • 45,72
  • Robin van Riel JJA 1500m
  • 4:01,89
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Niels Beks AV Attila Jongens 11,20 +2.4 m/s11,39 756
    9 Tim Verhoeven AV Attila Jongens 11,77 +1.3 m/s11,84 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Niels Beks AV Attila Jongens 22,70 +0.4 m/s22,74 770
    Mitchell Emmers AV Attila Jongens DNS 23,63 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Troy de Juncker AV Attila Jongens 2:04,60 2:04,00 671
    10 Jorg Schellekens AV Attila Jongens 2:07,32 2:05,00 0


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Robin van Riel AV Attila Jongens 4:01,89 3:57,35 800


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Floris Meeuwse AV Attila Jongens 1:02,34 1:05,00 640


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:34,94 649
    2 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:36,11 638
    3 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:38,89 612
    4 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:42,96 575
    5 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,28 545
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:47,33 536
    7 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:51,41 501
    8 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:58,66 443
    9 Scorpio Jongens (4x400m) Scorpio - JJA 4 4:00,30 430
    10 AV Achilles Top Jongens (4x400m) AV Achilles Top - JJA 4 4:03,33 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 4:03,82 403
    12 CAV Energie Jongens (4x400m) CAV Energie - JJA 4 4:16,00 316
    13 Taxandria Atletiek Jongens (4x400m) Taxandria Atletiek - JJA 4 4:22,25 274
    14 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 DQ 0
    14 Typhoon Jongens (4x400m) Typhoon - JJA 4 DQ 0
    14 Atletiek Maastricht Jongens (4x400m) Atletiek Maastricht - JJA 0 DNS 0
    14 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 6 DNS 0
    14 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    14 AV Unitas Jongens (4x400m) AV Unitas - JJA 0 DNS 0
    14 Fortius Jongens (4x400m) Fortius - JJA 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    19 Bob Bugter AV Attila Jongens 34,75 33,38 28,10 29,06 34,75 --- 409


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Mattijs Mols AV Attila Jongens 44,21 45,72 45,72 --- 795


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Mattijs Mols AV Attila Jongens 14,02 15,55 14,34 14,42 15,55 --- 821


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Vincent Staat AV Attila Jongens 1,90 1,95 769
    7 Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 1,80 1,80 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 11,32 11,33 11,92 11,00 11,92 +0.9 m/s11,92 559
    7 Vincent Staat AV Attila Jongens 11,82 11,88 11,60 11,81 11,88 +1.9 m/s11,90 0