Vereniging 'AV Achilles Top' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Veerle van der Meulen
  • Meisjes Junior A - Discus - 38,73
Veerle van der Meulen
  • Meisjes Junior A - Kogel - 11,11

Hoogtepunten

Luc Vilain JJA 800m
  • 2:13,84
  • Anna Gommer MJA 800m
  • 2:28,99
  • Myrthe Hamers MJA 200m
  • 28,19
  • Veerle van der Meulen MJA Kogel
  • 11,11
  • Veerle van der Meulen MJA Discus
  • 38,73
  • Jelle Schurer JJA Hoog
  • 1,60
  • Fabiël Wijnhoven JJA Discus
  • 36,81
  • Fabiël Wijnhoven JJA Kogel
  • 10,15
  • Myrthe Hamers MJA Hoog
  • 1,40
  • Koen Frenken JJA 1500m
  • 4:55,68
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    28 Jop Scheren AV Achille...p Jongens 13,23 +1.4 m/s--- 352
    29 Ezra Vogt AV Achille...p Jongens 13,49 +1.4 m/s--- 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    23 Jop Scheren AV Achille...p Jongens 27,41 +2.1 m/s--- 372
    25 Ezra Vogt AV Achille...p Jongens 28,16 +2.1 m/s--- 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Luc Vilain AV Achille...p Jongens 2:13,84 2:01,05 533


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    19 Koen Frenken AV Achille...p Jongens 4:55,68 --- 432


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luc Vilain AV Achille...p Jongens DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:34,94 649
    2 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:36,11 638
    3 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:38,89 612
    4 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:42,96 575
    5 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,28 545
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:47,33 536
    7 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:51,41 501
    8 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:58,66 443
    9 Scorpio Jongens (4x400m) Scorpio - JJA 4 4:00,30 430
    10 AV Achilles Top Jongens (4x400m) AV Achilles Top - JJA 4 4:03,33 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 4:03,82 403
    12 CAV Energie Jongens (4x400m) CAV Energie - JJA 4 4:16,00 316
    13 Taxandria Atletiek Jongens (4x400m) Taxandria Atletiek - JJA 4 4:22,25 274
    14 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 DQ 0
    14 Typhoon Jongens (4x400m) Typhoon - JJA 4 DQ 0
    14 Atletiek Maastricht Jongens (4x400m) Atletiek Maastricht - JJA 0 DNS 0
    14 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 6 DNS 0
    14 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    14 AV Unitas Jongens (4x400m) AV Unitas - JJA 0 DNS 0
    14 Fortius Jongens (4x400m) Fortius - JJA 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    26 Fabiël Wijnhoven AV Achille...p Jongens 23,20 23,20 32,11 204


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Fabiël Wijnhoven AV Achille...p Jongens 36,81 36,49 36,81 36,40 622


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Fabiël Wijnhoven AV Achille...p Jongens 9,77 10,01 10,15 9,47 10,15 11,89 471


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    19 Jelle Schurer AV Achille...p Jongens 1,60 --- 492


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    19 Jelle Schurer AV Achille...p Jongens 9,70 9,74 9,36 9,11 9,74 +0.4 m/s--- 306


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Alexandra Willemsen AV Achille...p Meisjes 14,14 +2.4 m/s14,81 486


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Myrthe Hamers AV Achille...p Meisjes 28,19 +0.6 m/s27,59 599


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Anna Gommer AV Achille...p Meisjes 2:28,99 2:27,61 683


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Anna Gommer AV Achille...p Meisjes 11:54,06 --- 500


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Anne Claessens AV Achille...p Meisjes 1:38,13 --- 223


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:12,08 688
    2 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:25,86 596
    3 AV Unitas Meisjes (4x400m) AV Unitas - MJA 4 4:36,25 533
    4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:47,39 470
    5 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:50,13 455
    6 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:55,18 429
    7 AV Achilles Top Meisjes (4x400m) AV Achilles Top - MJA 4 5:02,20 394
    8 Scorpio Meisjes (4x400m) Scorpio - MJA 4 5:36,43 243
    9 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    9 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 0 DNS 0
    9 AV Olympus `70 Meisjes (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
    9 AV Passaat Meisjes (4x400m) AV Passaat - MJA 0 DNS 0
    9 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
    9 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x400m) Eindhoven Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Fortius Meisjes (4x400m) Fortius - MJA 0 DNS 0
    9 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 0 DNS 0
    9 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Spado Meisjes (4x400m) Spado - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    16 Anne Claessens AV Achille...p Meisjes 14,17 14,17 --- 260


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes - 37,83 36,99 38,73 38,73 44,02 712


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 11,11 11,00 10,82 11,11 13,83 663


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Myrthe Hamers AV Achille...p Meisjes 1,40 1,40 615


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Alexandra Willemsen AV Achille...p Meisjes 9,37 8,86 9,36 8,92 9,37 +2.9 m/s8,21 566