Vereniging 'ACW `66' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Evi van Bladel
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:27,47

Hoogtepunten

Evi van Bladel MJA 800m
  • 2:27,47
  • Noortje van der Mast MJA Hoog
  • 1,40
  • Lotje Birker MJA 400mH
  • 1:23,98
  • Noortje van der Mast MJA 200m
  • 29,33
  • Lotje Birker MJA 100m
  • 14,52
  •  

    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Lotje Birker ACW `66 Meisjes 14,52 +1.8 m/s--- 429


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 29,33 +1.6 m/s--- 523


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Evi van Bladel ACW `66 Meisjes 2:27,47 2:20,00 700


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Lotje Birker ACW `66 Meisjes 1:23,98 --- 416


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:12,08 688
    2 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:25,86 596
    3 AV Unitas Meisjes (4x400m) AV Unitas - MJA 4 4:36,25 533
    4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:47,39 470
    5 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:50,13 455
    6 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:55,18 429
    7 AV Achilles Top Meisjes (4x400m) AV Achilles Top - MJA 4 5:02,20 394
    8 Scorpio Meisjes (4x400m) Scorpio - MJA 4 5:36,43 243
    9 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    9 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 0 DNS 0
    9 AV Olympus `70 Meisjes (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
    9 AV Passaat Meisjes (4x400m) AV Passaat - MJA 0 DNS 0
    9 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
    9 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x400m) Eindhoven Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Fortius Meisjes (4x400m) Fortius - MJA 0 DNS 0
    9 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 0 DNS 0
    9 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Spado Meisjes (4x400m) Spado - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Laura Eldred ACW `66 Meisjes 15,51 16,47 17,35 16,25 17,35 --- 340


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    16 Hester Kleuskens ACW `66 Meisjes 16,24 16,24 --- 219


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    18 Evi van Bladel ACW `66 Meisjes 6,04 6,39 6,29 6,20 6,39 --- 317
    19 Hester Kleuskens ACW `66 Meisjes 5,93 6,20 6,04 5,79 6,20 --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 1,40 --- 615


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Laura Eldred ACW `66 Meisjes 7,44 7,44 +2.8 m/s--- 315