Vereniging 'Typhoon' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Yannick Smits JJA 1500m
  • 4:27,06
  • Hristo Vermeer JJA 200m
  • 24,36
  • Rein van Houwelingen JJA Kogel
  • 13,39
  • Hristo Vermeer JJA 100m
  • 12,01
  • Rein van Houwelingen JJA Discus
  • 40,28
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Hristo Vermeer Typhoon Jongens 12,01 +2.7 m/s11,80 578
    26 Oliver Korte Typhoon Jongens 12,87 +1.4 m/s13,10 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Hristo Vermeer Typhoon Jongens 24,36 +0.9 m/s24,70 612
    17 Jelle van Lamoen Typhoon Jongens 25,55 +0.8 m/s27,00 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Christiaan Korte Typhoon Jongens 2:23,20 2:05,00 412


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Yannick Smits Typhoon Jongens 4:27,06 4:30,00 609
    16 Lucas Poker Typhoon Jongens 4:52,45 4:57,00 0


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Christiaan Korte Typhoon Jongens 1:06,52 --- 542


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:34,94 649
    2 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:36,11 638
    3 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:38,89 612
    4 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:42,96 575
    5 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,28 545
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:47,33 536
    7 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:51,41 501
    8 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:58,66 443
    9 Scorpio Jongens (4x400m) Scorpio - JJA 4 4:00,30 430
    10 AV Achilles Top Jongens (4x400m) AV Achilles Top - JJA 4 4:03,33 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 4:03,82 403
    12 CAV Energie Jongens (4x400m) CAV Energie - JJA 4 4:16,00 316
    13 Taxandria Atletiek Jongens (4x400m) Taxandria Atletiek - JJA 4 4:22,25 274
    14 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 DQ 0
    14 Typhoon Jongens (4x400m) Typhoon - JJA 4 DQ 0
    14 Atletiek Maastricht Jongens (4x400m) Atletiek Maastricht - JJA 0 DNS 0
    14 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 6 DNS 0
    14 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    14 AV Unitas Jongens (4x400m) AV Unitas - JJA 0 DNS 0
    14 Fortius Jongens (4x400m) Fortius - JJA 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Christiaan Korte Typhoon Jongens 40,12 37,84 40,67 38,18 40,67 --- 501
    20 Oliver Korte Typhoon Jongens 30,71 27,00 32,30 33,00 33,00 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 37,22 36,49 40,28 40,28 --- 691
    20 Niels Smits Typhoon Jongens 23,74 19,31 23,74 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 12,54 13,39 13,06 13,15 13,39 --- 690
    22 Niels Smits Typhoon Jongens 8,19 8,30 6,99 7,57 8,30 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 1,65 --- 540


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    13 Damian Dresens Typhoon Jongens 10,90 10,79 10,93 10,93 +2.4 m/s--- 447
    Menno Breddels Typhoon Jongens X NM --- 0