Vereniging 'PAC' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Bryan Pronk
  • Jongens Junior A - 100m - 11,16
Bryan Pronk
  • Jongens Junior A - 200m - 22,56
Najib Hassan
  • Jongens Junior A - 800m - 1:54,36
Max Polak
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:11,60
Ramsey Angela
  • Jongens Junior A - 400mH - 55,14
Elmar Koster
  • Jongens Junior A - Speer - 51,72
Thomas van Haarlem
  • Jongens Junior A - Speer - 50,56
Timo in 't Hout
  • Jongens Junior A - Discus - 46,52
Rafael Raap
  • Jongens Junior A - Discus - 43,35
Timo in 't Hout
  • Jongens Junior A - Kogel - 16,04
Rafael Raap
  • Jongens Junior A - Kogel - 14,16
Jeroen Poiesz
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,90
Jordi van der Wal
  • Jongens Junior A - HSS - 13,02
Janine Verhaar
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,43
Janine Verhaar
  • Meisjes Junior A - 200m - 25,70
Diane van Es
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:15,13
Marije Hijman
  • Meisjes Junior A - 3000m - 10:22,87
Sanne Mooldijk
  • Meisjes Junior A - 3000m - 10:39,15
Gabrielle Opmeer
  • Meisjes Junior A - 400mH - 1:09,82
Enid Duut
  • Meisjes Junior A - Discus - 47,46
Enid Duut
  • Meisjes Junior A - Kogel - 13,29
Nicole Etman
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,65
Shaya van Houdt
  • Meisjes Junior A - HSS - 10,63
Mirte Kok
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 3,20

Hoogtepunten

Najib Hassan JJA 800m
  • 1:54,36
  • Enid Duut MJA Discus
  • 47,46
  • Janine Verhaar MJA 200m
  • 25,70
  • Bryan Pronk JJA 200m
  • 22,56
  • Nicole Etman MJA Hoog
  • 1,65
  • Diane van Es MJA 800m
  • 2:15,13
  • Timo in 't Hout JJA Kogel
  • 16,04
  • Ramsey Angela JJA 400mH
  • 55,14
  • Timo in 't Hout JJA Discus
  • 46,52
  • Enid Duut MJA Kogel
  • 13,29
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Bryan Pronk PAC Jongens Team 1 11,16 +2.4 m/s11,22 766
    7 Daan Hoomoedt PAC Jongens Team 1 11,54 +2.7 m/s11,65 0
    14 Florens de Lange PAC Jongens Team 2 11,92 +1.3 m/s12,09 597
    23 Raymildo van Callias PAC Jongens Team 2 12,44 +2.6 m/s12,20 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Bryan Pronk PAC Jongens Team 1 22,56 +0.4 m/s22,52 784
    4 Gawie Louw PAC Jongens Team 1 23,03 +0.4 m/s23,03 0
    10 Ishan Baidjoe PAC Jongens Team 2 24,28 +0.9 m/s24,25 619
    15 Raymildo van Callias PAC Jongens Team 2 25,34 +1.7 m/s25,30 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Najib Hassan PAC Jongens Team 1 1:54,36 1:54,17 850
    4 Victor van der Wel PAC Jongens Team 1 1:59,19 1:57,65 0
    14 Twan Vermeer PAC Jongens Team 2 2:15,03 2:11,56 517


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Max Polak PAC Jongens Team 1 4:11,60 4:07,01 722
    12 Tom Fobbe PAC Jongens Team 1 4:47,80 4:35,00 0
    17 Alexander Brons PAC Jongens Team 2 4:55,05 4:35,00 435


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ramsey Angela PAC Jongens Team 1 55,14 53,92 843


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:34,94 649
    2 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:36,11 638
    3 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:38,89 612
    4 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:42,96 575
    5 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,28 545
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:47,33 536
    7 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:51,41 501
    8 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:58,66 443
    9 Scorpio Jongens (4x400m) Scorpio - JJA 4 4:00,30 430
    10 AV Achilles Top Jongens (4x400m) AV Achilles Top - JJA 4 4:03,33 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 4:03,82 403
    12 CAV Energie Jongens (4x400m) CAV Energie - JJA 4 4:16,00 316
    13 Taxandria Atletiek Jongens (4x400m) Taxandria Atletiek - JJA 4 4:22,25 274
    14 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 DQ 0
    14 Typhoon Jongens (4x400m) Typhoon - JJA 4 DQ 0
    14 Atletiek Maastricht Jongens (4x400m) Atletiek Maastricht - JJA 0 DNS 0
    14 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 6 DNS 0
    14 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    14 AV Unitas Jongens (4x400m) AV Unitas - JJA 0 DNS 0
    14 Fortius Jongens (4x400m) Fortius - JJA 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Elmar Koster PAC Jongens Team 1 49,91 50,94 51,72 45,33 51,72 --- 656
    3 Thomas van Haarlem PAC Jongens Team 2 46,10 50,22 50,56 48,58 50,56 --- 641
    5 Robbie Louw PAC Jongens Team 1 49,19 47,92 47,23 48,69 49,19 --- 0
    6 Finnian va...teenhoven PAC Jongens Team 2 48,99 44,80 44,48 43,43 48,99 --- 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Timo in 't Hout PAC Jongens Team 1 45,60 45,22 46,02 46,52 46,52 --- 810
    3 Rafael Raap PAC Jongens Team 1 38,37 43,35 42,94 43,35 --- 0
    12 Marijn Graafland PAC Jongens Team 2 32,01 32,01 --- 519
    25 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 10,19 10,29 10,41 10,02 10,41 --- 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Timo in 't Hout PAC Jongens Team 1 13,76 16,04 15,25 16,04 --- 850
    3 Rafael Raap PAC Jongens Team 1 14,16 13,57 13,72 - 14,16 --- 0
    9 Marijn Graafland PAC Jongens Team 2 10,89 - 10,67 10,80 10,89 --- 524
    27 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 4,82 4,78 3,72 4,31 4,82 --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Jeroen Poiesz PAC Jongens Team 1 1,90 --- 769
    5 Jordi van der Wal PAC Jongens Team 1 1,85 --- 0
    14 Bruno Oele PAC Jongens Team 2 1,65 --- 540


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Jordi van der Wal PAC Jongens Team 1 12,82 12,96 13,02 12,98 13,02 +0.8 m/s--- 678


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Janine Verhaar PAC Meisjes Team 1 12,43 +0.9 m/s12,55 785
    5 Lucie Tiemeier PAC Meisjes Team 1 12,79 +0.9 m/s12,65 0
    Vera Hoogstad PAC Meisjes Team 2 DQ 14,21 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Janine Verhaar PAC Meisjes Team 1 25,70 +1.6 m/s26,25 787
    7 Jasmijn van Iersel PAC Meisjes Team 1 27,10 +1.9 m/s26,74 0
    12 Puck van Wiltenburg PAC Meisjes Team 2 28,17 +0.6 m/s28,30 600


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Diane van Es PAC Meisjes Team 1 2:15,13 2:11,56 853
    10 Sanne van Beek PAC Meisjes Team 1 2:36,56 2:40,01 0
    13 Julia Verhagen PAC Meisjes Team 2 2:43,11 --- 540


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marije Hijman PAC Meisjes Team 1 10:22,87 10:10,00 746
    2 Sanne Mooldijk PAC Meisjes Team 2 10:39,15 10:45,54 697


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Gabrielle Opmeer PAC Meisjes Team 1 1:09,82 1:08,75 689
    4 Puck van Wiltenburg PAC Meisjes Team 2 1:14,14 1:14,00 595


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:12,08 688
    2 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:25,86 596
    3 AV Unitas Meisjes (4x400m) AV Unitas - MJA 4 4:36,25 533
    4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:47,39 470
    5 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:50,13 455
    6 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:55,18 429
    7 AV Achilles Top Meisjes (4x400m) AV Achilles Top - MJA 4 5:02,20 394
    8 Scorpio Meisjes (4x400m) Scorpio - MJA 4 5:36,43 243
    9 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    9 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 0 DNS 0
    9 AV Olympus `70 Meisjes (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
    9 AV Passaat Meisjes (4x400m) AV Passaat - MJA 0 DNS 0
    9 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
    9 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x400m) Eindhoven Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Fortius Meisjes (4x400m) Fortius - MJA 0 DNS 0
    9 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 0 DNS 0
    9 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Spado Meisjes (4x400m) Spado - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Camille van de Brug PAC Meisjes Team 1 35,55 33,76 34,17 29,20 35,55 --- 695
    6 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 32,51 33,72 29,65 29,41 33,72 --- 0
    8 Vera Hoogstad PAC Meisjes Team 2 27,65 22,99 22,90 22,20 27,65 --- 556
    11 Puck van Wiltenburg PAC Meisjes Team 2 23,88 19,67 22,89 22,77 23,88 --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Enid Duut PAC Meisjes Team 1 47,46 - 45,32 46,90 47,46 --- 862
    13 Camille van de Brug PAC Meisjes Team 1 19,50 20,67 22,49 22,49 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Enid Duut PAC Meisjes Team 1 12,59 13,29 12,49 12,19 13,29 --- 797
    4 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 10,77 10,24 10,77 --- 0
    12 Vera Hoogstad PAC Meisjes Team 2 8,26 8,42 7,93 7,72 8,42 --- 477


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Nicole Etman PAC Meisjes Team 1 1,65 --- 883
    Gabrielle Opmeer PAC Meisjes Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Shaya van Houdt PAC Meisjes Team 1 10,63 X 10,52 X 10,63 +2.4 m/s--- 715
    7 Janaisa Baah PAC Meisjes Team 1 8,22 9,29 9,29 +2.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Mirte Kok PAC Meisjes Team 1 3,20 --- 692